Jump to content

daisy1

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

daisy1

  • Tase
    Vaatleja
  1. Põlveprobleemid

    aga kas mingit kreemi ei oleks et peaks ikka tablette sööma?
  2. kuskil anti mingi valem: 220-vanus X 0,60 või 0,70 (mis valem see on? kui teen crosstraineriga ja sooviks kaalu alandada, teen u 60 min, kas 150 ringis on pulss normaalne? keegi rääkis, et kui ei hingelda ja saab normaalselt rääkida, siis ongi aeroobne treening ja toimub rasvade põlemine peale 30min. kas see on õige?
  3. Põlveprobleemid

    21 olen alles, aga põlved teevad juba liiga. näiteks kui õues on väga külm ja käia u 5min siis läheb üks põlv nagu kangeks ja edasi pean liikuma sirge jalaga, nagu ei liiguks enam vms. ja valu teeb ka. kükitades on eluaeg põlved raksunud, aga sel hetkel valu pole. ma ei teagi, kuhu või kelle poole peaks pöörduma. hakkasin trenni tegema 2-4 korda nädalas ellpitilise trenašööriga kodus 50-80 min. keegi soovitas lihtsalt mingisugust kreemi või tablette osta apteegist ja üks soovitas arsti juurde minna. arvas, et kõhres pole piisavalt nö seda "õli". aga kelle juurde pean minema? perearst annab saatekirja kuskile edasi? siin räägitakse mingist spordiarstist, aga ma ei ole ju nagu selline õige sportlane. minu arust on need arstid eelkõige neile mõeldud? või mitte?
×