Jump to content

dex

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

dex

  • Tase
    Vaatleja
  1. Vitamiinid

    ostsin nüüd centrum a-z ja joon seda lahustuvat tabletti kaltsiumi oma, magneesiumi ja raud+c ja varsti peaks saama ka Elite amnohapete joogi
  2. Vitamiinid

    Oskab keegi äkki soovitada mis vitamiine ja muud treeninguks vajalikke aineid ma peaks võtma. Valku ja süsivesikuid võtan. Aga näiteks peale BodyPumpi on ülejärgmisel hommikul hirmus väsimus, ükshommik ei saanud voodist isegi püsti. Hommikuti on üldse väga unine olla ja umbes 16.00 kui koju jõuan siis tavaliselt tahan kohe miski paar tundi magada, et see ei ole ka normaalne. Äkki oskate midagi soovitada.
  3. Koolis

    Mina söön 10-11 vahel puuvilja kokteili ja 13-14 vahel tuunikalaga riisi(tuunikala tomatis olen ka söönud) või siis tuunikala ja salatit ja natuke kartulit nagu selline segu. Väga hea on nende plastmass karpidega kaasa võtta.
  4. Probleem on selline, et ei oska valida endale proteiini, et kui mul on vaja kaalus alla võtta, aga samas ka lihase kasv on oluline, et kas siis on vaja mul süüa ainult proteiini või koos süsivesikutega?
  5. aga kuidas nende rasvapõletajatega on et kas need on tervisele kahjulikud ka? või on nad täiesti looduslikud ja võib rahulikult neid tarbid?
  6. toitmine ja kaalu alandus

    Et kas siis hommikul söön nagu on omletti ja joon teed ja söön leiba kõrvale ja see 16.00 toit seal söön oma dieetjogurtit mysliga? Ja siis õhtul siis kui mul see supp on kas selle asemel söön ainult kala või kala kõrvale ka mingi salat või riis ? ja kas siis yks päev söön kala ja teinepäev söön kohupiima ja joon linaseemne-või kalamaksaõli või on need kõik koos? ette tänades
  7. Mure selline et tahaks kaalus alla võtta. Hetke kaal on 115kg. Et äkki keegi oskab kommenterida minu toitumist , mis peaks seal teisiti olema jne. Kalorid 7.00 Muna praetud (2muna ): 179 Leib rukki (40 g 2viilu): 87.6 Või (10 g): 73.7 Tass teed /2tl suhkrut 60 11.00 Kartulisalat 334 Leib rukki (40 g 2viilu): 87.6 16.00 Müsli dieetjoguritga (8sl müsli, 2 dieetjogurt) 510 19.00 Kananuudli pakisupp 88 Leib rukki (40 g 2viilu): 87.6 Või (10 g): 73.7 Piim (250 g): 130 Kokku 1711,2
×