Jump to content

zerocool

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

zerocool

  • Tase
    Kasutaja
  1. mingi jama

    Minu arvates võib ületreeninguga olla tegu. Treenisid ikka soovitustele vastavalt? Kaalu on ka muidugi vähevõitu sellise raskuse ülesajamiseks.
  2. Kaalus võimalikult palju juurde.

    Tänud vastuste eest! Kahtlemata ei ole plaanis ainult kaalu taga ajada nagu mainisin ka oma algses postituses Kuid siiski, eluaeg on suht väiksema kehaehitusega oldud ja viimasel ajal veidi suurem olles tuleb tahtmine veelgi suurem olla.. Selline mõttekäik siis Trenni teen alati täie pühendumusega ja 100% keskendudes ja söön ka kõvasti, kava järgi. Kui kellegil on veel miskit lisada, on kõik arvamused-soovitused teretulnud!
  3. Tere! Plaan siis järgmine - Saavutada mõne kuu jooksul võimalikult suur tõus kaalus. Enne suve sai paar kuud tõsisemalt ka söödud ja kaal tõusis 5 kilo võrra. Nüüdseks seoses töö iseloomuga on kaal taas normis (70kg) kahjuks. Küsiksingi, et kui palju on teie arvates võimalik 3 kuu jooksul kaalus juurde võtta. Ei pea silmas ainult peki arvelt juurdevõtmist muidugi! Teen kõrvalt ka kõvasti trenni ja söön. Nüüd plaanin kasutama hakata ka massilisajat Mass Blast. See valik sai tehtud eelkõige seetõttu, et tegu on suure pakendiga ja tundus ka kõike õiges koguses sisaldavat. Kas keegi oskab täpsemalt midagi selle toote kohta lisada? Kõik soovitused on algava massihooaja kohta oodatud
  4. Kalorite hulk sulgpalli mangides

    napilt jõudsid enne. info pea 100% sama
  5. Kalorite hulk sulgpalli mangides

    Kulla Calisto, Ott Kiivikas on küll andekas inimene ent mitte siiski sulgpallitreener. Intensiivne tähendab kõigi jaoks midagi erinevat niiet osta endale vastav mõõtevahend ja saad oma küsimusele vastuse.
  6. kumb parem

    Endal on olnud võimalus näha, kuidas kukla tagant surumisel lasi üks vend kangi liiga ruttu alla ja kukutas raskuse endale kaelalüli peale.. see oli üks väga väga valus vaatepilt.. kui teete, olge vähemalt ettevaatlikud
  7. Armukesed.

    Juku küsib emalt kes on lits. Ema: "Oi Juku, lits on üks väga kole ja hirmus inimene!" Juku: "Kas hirmsam kui Dracula"? Ema: "Jah, palju hirmsam." Juku: "Kas hirmsam isegi kui draakonid või kollid?" Ema: "Jah!" Juku tormab selle peale teise tuppa vanaema juurde, tõstab käed üles ja hirmutab:" Uuuuu..vanaema..ma olen lits!" Minu hetke lemmik
  8. Eesti jalgpallikoondis

    Vaatamata Sinu "optimismile" olen mina küll täiesti rahul mänguga. Uued koondislased õigustasid oma kohta täielikult, seega on ka noori peale tulemas. Olukordi loodi üpriski palju kui arvestada vastase tehnilist ja individuaalset ülekaalu. Arvan küll, et Eesti liigub õiges suunas ja tuleks jätkata Jelle Goesi all, sest see mees ei tee lühiajalisi käike, Eestis pole võimalik ega mõttekaski niiöelda meeskond üles pumbata korraks.. Jelle vastutusala on väga lai, vaatamata sellele, et on olemas abitreenerid ja noortetreenerid, tegeleb ta ka nendega üsna aktiivselt. Inimesed saage aru, et kõike mis loeb, ei saa lugeda! Ja mina ütlen küll, et mängujärgselt võisin tunda uhkust, et olen eestlane. Öelge mida tahate.
  9. Kõik ju sõltub - kas oled ülekaaluline enne või alavormis ... ehk siis mispidi inimest vormi vaja ajada on..
  10. Eesti jalgpallikoondis

    tjah.. inglismaa on tõusnud tuhast minu arvates jälle koos Beckhamiga. Jälgisin eilset Brasiilia-Inglismaa vastasseisu ja ... ei ole midagi öelda, Inglismaal nõrku kohti polegi, kui eht vananev väravavaht välja arvata (samas mis Eestil vastu panna on) siiski on Robinson väga kogenud. Standardolukorrad kasutavad nad tapva tõhususega ära (Beckhami tsenderdused ja Terry pealöögid), keskväli on maailma parim minu arvates, ründajaid on neil igat masti, tõenäoliselt saadetakse välja Alan Smith-Michael Owen duo, kes säras ka brasiilia vastu. Ühesõnaga arvan ma, et Eesti võib mängida 0:0, kuid juhul kui õnn naeratab meile. Rünnakud võivad meil areneda välja vaid standardolukordadest. Ehk õnnestub ka kiire äärevahetusega miskit teha... kui poisid söödud täpseks saavad.. (ohkab, oleks see vaid nii). Nii ja nüüd karm reaalsus - Horvaatiat peetakse Inglismaast kaliiber suuremaks tegijaks, seega pole eestlastel tänagi sugugi kergem kui inglaste vastu. Ennustan Inglismaa 4:0 Eesti
  11. Eesti jalgpallikoondis

    Tervist, kallid kaasmaalased! Täna õhtul siis ees Eesti-Horvaatia kohtumine jalgpallis.. mida ootate tänaselt mängult ja mis tulemust ennustate? Ise tahan näha tegutsemas Voskoboinikovi, millegipärast on mu alateadvus talle suured ootused pannud Ja tulemus - olgem realistid - 2:1 Horvaatia kasuks ... kuid - olgem realistid ent jäägem eestlasteks, Eesti 3:0 Horvaatia
  12. muidugi ei pidanud ma silmas KÕIKI 15-aastaseid, see oli pigem selline ennatlik üldistamine ega muud kui jõudu tööle, noored Kalevipojad aga siiski manitseksin nagu eelpoolkõnelejagi ikkagi treenima kogu keha ning leidma ka sellised kullafondiharjutused nagu jõukükid ja -tõmbed Ilusat suve kõigile vägilastele!
  13. Muudkui loe ja imesta... Kui lood tõesti nii on, siis ei julge tänava peale enam minnagi, kui kõik 15-aastased sellised "härjad" on. Mõnele tahaks küll öelda, et jäägu reaalsuse piiridesse ja järgmine kord kui rekordit surub, võtku enne surumissärk seljast ära
  14. Vajan abi

    Kõige tõenäolisemalt pingutad üle trennis. Selle lahendaks eale ja võimetele vastav kava. Samas tuleb arsti juures nii või naa enne kõva treeninguga alustamist käia, niiet käi seal ära. Kui kohe päris südamearsti juurde ei taha minna siis käi kasvõi perearsti juurest läbi.. targemaks saad kindlasti. Enne seda ära trenni rohkem tee - minu soovitus.
  15. liiter piima tühja kõhu peale

    Ise joon peale trenni alati paki keefirit Kasulik ja maitsev ka enamikel päevadest lisaks ühe paki veel õhtul ka.
×