Jump to content

lollpealuu

Kasutajad
  • Sisu loend

    24
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lollpealuu

  • Tase
    Algaja
  1. uus haigus ortoreksia

    Sa ei peagi nõustuma kui aus olla, igaühel on oma arvamus esiteks. Teiseks on sul täiesti õigus - vb sa said minust valesti aru natuke--- Ma pidasin silmas pigem haiglaslikku ainete jälgimist viimse piisani.Ehk et tahame või ei siis ei ole olemas täiesti puhtaid asju enam kahjuks. Loomulikult peab jälgima, mida sisse endale ajad - aga ma ei näe põhjust iga milligrammi arvestamisega. Kusjuures ainete seedimine on ka individuaalne - mõned ju söövad ka roiskunud liha ja joovad uriini ning pole ka häda midagi. Mina ei leia, et need oleksid kasulikud või mürgitud ained, aga mõnele ei tee ta midagi ilmselt. Ja on ju olemas ka aineid, mis üliväikeses koguses on kasulikud, kuigi tegemist mürkainetega jne (kahjuks ei tule mingit head näidet praegu meelde)....Ehk et minu sisu oli asja juures see (nagu sina ütlesidki) ,et on olemas kasulikumad produktid küll aga...ka nn. kahjulikud produktid ei tee liiga kui neid vähe tarbida - olgu siis näiteks E-sid täis topitud poola limonaad või soolast ja ning rasvast pakatav mäki burger...Aga kõik su jutt õige- Natuke raskesti väljendasin end vast mis muud...
  2. Maailma väikseim kulturist :)

    oi..päkapikk
  3. uus haigus ortoreksia

    Sa pead silmas, et nende meelest ebatervislikku eksju - teatavasti ei ole olemas valet toitu, on olemas valed kogused pigem. Aga jah - ilmselt selles see haigus siis peitubki ,et nähakse kolli palju seal kus teda ei ole...ehk et likvideeritakse kõik menüüst mis nn. kahjulik on- tegelikult see ju nii ei ole...kõike võib süüa, aga õigetes kogustes
  4. uus haigus ortoreksia

    ..eks iga vähemuses olev asi on elupäevad ebanormaalne olnud ja üldisele massile (kes erinevad) vastuvõetamatu - antud juhul siis tervislik toidu jälgimine haigusena. No eks tegelikult mingi iva seal peitud sest jah, eks igasugu asju peaks sööma ja mitte kõike menüüst välja viskama tänu kavale..aga selleks võib ju korra kuus teha mõne vabatoitumisega päeva näiteks kus väikse burksi võiks teha ju väikestviisi vms. Ega liialdada ei tasu päris ühegi asjaga - ka heade asjadega mitte. Kas kava järgimine ja toiduainete valimine just haigus on - vot see on küll mõneti kaheldav. Igaüks sööb ka ilma kavata suht ühtemoodi toitu ju. Aga ka tervislik toit võib olla vaheldusrikas ja koguste jälgimine on pigem tervitatav kui end rasva süüa....Miks mul on tunne, et näiteks USAs eriti selle haigusega probleeme ei ole
  5. lehkav haisukott!

    Kusjuures Coralis ma olen tähele pannud, et keegi eriti ei viitsi enda higi ära pühkida kuskilt ja mõnikord on see täitsa vastik - salfakad on ju ka olemas kui rätikut ei viitsi kaasa vedida. Aga mingit erilist haisu õnneks seal küll ei ole täheldanud - kui siis mõni paneb lõhna vahel liiga palju peale ja noh..eile tõesti oli natuke muud hõngu tunda, kuna "Mesi" oli kohal ....õnneks on korralik koht ja inimesed tunduvad enamjaolt mõistlikud!
  6. lehkav haisukott!

    Einoh..alati tuleb küüslauk ikka taskus kaasas kanda, et kui keegi tuleb ja teeb jõusaalis märkuse, et liigne rahvameditsiin on õhus siis pakud talle ka - siis ei tohiks küll enam häirida
  7. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Ok Kui sa just sedasi mõtled!Kas sel puhul ei oleks enne kasulikum mitte rääkida omavahel sellisest probleemist enne kui hakatakse tegutsema? Kui selline probleem ilmneb, et suhe on igavaks läinud siis peaks ikka pead kokku panema ja püüdma koos huvitavaks teha - mis sa üksi siis kohe lõbutsema lähed sedasi....
  8. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Kui naisel on igav siis minu meelest ei pea küll selleks teise mehega magama - tükati siis veel enda kodus, kus vahelejäämise oht kõige suurem on ...Pealegi kui igav on siis võiks naine hoopis jõusaali või mujale trenni minna
  9. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Mh... Vägivalla definitsioon võiks olla midagi sellist: Teise osapoole nõusolekuta tema peal jõu kasutamine , tema vigastamine?!
  10. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Noh kui ma oleks naine siis ma mehele annaks ka, aga minu käsi naise vastu ei tõuse kahjuks /õnneks. Isegi mitte sellise teo eest!
  11. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Ära isiklikult võta - ma ei üteld, et küsimus loll on (küsimus nagu iga teinegi)! Lihtsalt minu mõistusesse ei süübi need kaks sõna kokku kuidagi - VÄGIVALD ja LUBATUD! Minu arvates ei ole ta kuidagi lubatud, kui siis ainult siis kui sa oled surmasuus ja muud üle ei jää. Ja ka siis võib vajalikuks osutuda vaid üks löök, et minema pääseksid kakslusekeerisest näiteks jooksu! Mis puudutab nüüd seda, et näed naist teise mehega voodis siis loomulikult väänaks enamik mehi kohe armukese sealsamas ära nii et silma ka ei pilgu. Ma arvan, et ma ise samas situatsioonis läheks väga marru, aga ma ei teeks mitte midagi - pigem hakkaksin mõtlema, kuidas edasi käituda. Ega teine mees ju vägisi naise voodisse roni - ja kui oma naine seda lubab siis on midagi valesti kas suhtega või naisega - teine mees nägi võimalust ja kasutas seda lihtsalt ära. Niiet mõlemad omamoodi süüdi. Ilmselt kakluse asemel ma pigem räägiks pärast naisega "tõsist juttu" ning arvata on et selline suhe enam edasi ei toimi ka. Mis seal enam kakelda on - ega see tehtut ju ära ei kaota!
  12. millal on vägivald õigustatud/aktsepteeritav?

    Mis küsimus see selline üldse on, et millal võib lüüa?! Lüüa ei tohigi - igasugune nn. vägivallaks nimetatav asi peaks ikka olema seotud instinktiivsete refleksidega - ehk võib kasutada vägivalda enesekaitseks ja saagi püügiks. Siiski ilmselt inimaju keerukusest tingituna on meil see mehhanism teinud väikse muutuse sisse ja mängu tulevad tihtipeale emotsioonid hoopis. Samas lisaks emotsioonidele on meil veel üks oluline asi arenenud, mis peaks asjad ära tasandama - nimelt suhtlusvõimeks olev rääkimisoskus. Enamik kaklusi saab rääkimisega ära ikkagi lahendada, aga kui tõesti on ekstreemsituatsioon ja juba ripub elu juuksekarva otsas - siis miks mitte põmm kirja ja punuma ohutusse suunda (ega teist läbi pea peksma)!
  13. normaal kaal?

    nii nagu ma kirjutasin, et tegu on ligikaudse valemiga...ehk et umbes sinna kanti võiks ta jääda.Seda nn. õiget normaali ei olegi olemas ju! Kui vaadata kulturiste siis on enamik neist ju ülekaalulised:D...aga ega see ei tähenda veel, et asi oleks jama.Kõik oleneb...ja kui sa arvad et see 90 on ülemine piir siis miks mitte-ka see vastus on õige...
  14. Pilt ????

    See pilt on küll seotud fitnessiga...või õigem oleks vist öelda, et inimene pildil on sellega seotud.Minu meelest väga positiivne on asja juures siiski see, et kuna tegemist on pildimänguga siis on pandud väheke teistsuguses kontekstis pilt siia, mis teeb arvamise tunduvalt keerulisemaks- kõik pildid ei peagi olema kergesti arvatavad ju! Kahju, et see mõnedes inimestes tekitab õigustamata negatiivset emotsiooni ja selle väljendamist. Täitsa mõttetu on ju vaielda kui vaidluse tulemus on juba niigi selge- maitse asi, kellele meeldib kellele mitte.Parem arvake ära kes on pildil ja võitke auhind!
  15. normaal kaal?

    sellest on siin ennem juttu olnud minu meelest! Ligikaudse Brocca valemi järgi :normaalkaal= keha pikkus – 100. Näiteks: pikkus 160 cm – 100 = 60 kg. Oletame, et kaalute 20% (s.o. 12 kg) rohkem. Tervise huvides tuleks siis kaalust samavõrd maha võtta. Naistel oleks ideaalkaal normaalkaalust 15 % võrra väiksem, seega 60 puhul –9 kg = 51 kg.
×