Jump to content

SiPo

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

SiPo

  • Tase
    Vaatleja
  1. Teen trenni, aga kaal ei alane?

    Kalorite hulka ma ei tea.Kui ma sõidan siis higi ikka lahti. Aga ma olen nii ja naa proovinud, kord kiiremini kord aeglasemalt. Aga jah, mis ma ikka pinnin, ega siin kaugjuhtimise teel midagi teha ei anna. Siit aga järgmine küsimus, olen mõelnud, et laseks omale mingi toitumis ja treeningprogrammi teha. Kas ma olen õigesti aru saanud, et see maksab 600.-. Ja kes seda teha võiks? Tea kas , keegi siin saadaolevatest treeneritest viitsib mingi naiste kaalulangetamisprobleemidega tegeleda? Ja tegelikult on nii, et ma ei ole mingi "rannahooaegtulekul" üritaja vaid ikka aastaid olen üritanud tervislikult elada, aga see kaalulandetamine on nii vaevaline, et see kord mõtlesin abi paluda.
  2. Tere, minul selline probleem,et vaatamata sellel, et söön tervislikult ja vähe nagu linnukene, väntan kodus velotrenažööril iga päev 40 min aga enamasti siiski istun ja liigun vähe. Rattaga sõidan mitte väga kiire pulsiga, aga pulsimõõtu täpselt ka ei tea, kuna ei ole mõõturit. Sõidan nii, et hea olla oleks, siis pidi parasa olema. Tean, et söön nii palju kui tohib selle tõttu, et loen neid kaalujälgjate punkte ja mõõdan, kaalun ja keedan Olen 163 cm ja kaalun56 kg. Minu heaolukaal on 52 kg. kuskile trenni, minna aega ei ole (ei maksa öelda, et tuleb võtta)sest pole võtta. Kuna olen kogu selle kaalu, toitumise ja treeningu kohta palju lugenud siis üht teist oletan, mis viga on, aga andke Teie ka oma hinnang. Minu küsimused on: et kas aeg, mil ma trenni teen ( ma mõtlen kellaaega, teinekord treenin 22.30 tavaliselt 21 paiku ja söön viimati kell 18 ) on ka kuidagi oluline? Siis, kuna mul ei ole trenni minekuks aega, siis kui tõhus see jalgrattasõit kaalulangetamiseks on? Kas vähe kõndimst kompenseerib õhtul 40 min sõitu? Olen 32 aastane naisterahvas.
×