Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eile oli sõbrapäev ja süda siiamaani leljal
  2. Maadlus olümpialt välja?

    Kõige naljakam on see, et maadlus muudeti läbi absurdsete reeglite ebahuvitavaks
  3. Maadlus olümpialt välja?

    Naisekandmine ei saa isegi 2020 veel joonele Krt 2024 olen juba veteran
  4. Mittestandardsed jõusaaliharjutused: "kosmonaut"

    See tsikk on ju täielik youtube maniakk. Mul viskas juba kolmanda video vaatamine nii üle, et....
  5. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Lugesin läbi ja naersin ennast kohati herneks Vähegi silmaga tegelased saavad aru, kes paneb ja kes ei pane.Need, keda me kahtlustame, et võibolla, on kas väga andekad või eriti andetud keemikud Siin foorumis küll nii kulturiste, kui surujaid, kes panevad. Kõik teavad, kuid eriti ei kobiseta. Võibolla ei peakski kobisema. Samas minu egole annab laksu see, kui keegi, kes on 90% KEHAKOOSTISELT KEEMIK, HAKKAB LAULMA MINGIST TULEVIKU KULTURISMIVÕISTLUSTEST, See on minu jaoks liig ja eriti häbematu on läbi pettuse ja 2-3 aastase jõusaali perioodi julgust tulla naturaalide kõrval lavale. Paneks siis äkki mingi tabeli. Et kui keemik surub 250, siis natural võib 190 suruda ja sama kõva mees olla. Või, et kui keemik kaalub 130kg fileena, siis naturaal võib kaaluda 100kg sama pikkuse juures Võiks ju võtta kõikide jutte tõepähe ja uskuda imesid, kuid ajalugu on näidanud, et tegelased võitlevad viimse verepiisani, et oma olematut süütust tõestada. Mitte keegi ei ole veel midagi üles tunnistanud. Vist ainult üks kord. Mul pole küll aimugi, mis kaua organismis on, kuid kui proov võtta, siis siis, kui sportlane on hiljuti millegi haruldasega hakkama saanud, mitte, et tegelane ilmub poole aasta pärast välja, annab proovi ja on puhas. Samas, kui saali viia, siis ilmselt müraks 200-se kangiga justkui inimene emalõviga
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma siin poisse veidi jälginud ja aastaga 10-15 kg liha peale kasvatada pole paha
  7. Eelmisel lehel olevad jalad on ikka midagi väga müstilist. WOW
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma ilmselt ühineksin sinu kätekõverdustega siis
  9. Kuulitõukes, ja vasaraheites on mul sama. Kuigi kuulid on ühe raskused, on suurus erinev. Nii ma olengi eelistanud väiksema läbimõõduga heitevahendeid.Vaatad peale ja nii väike junn, mis seda siis visata pole .D
  10. Jõusaali tolad...

    Mina teen ka kükipuuris biitsepsit, siis kui sirge kangiga teen. Ma muid võimalusi ei näegi. Pisikesele kaikale ei hakka ju 90kg peale panema
  11. Kyäni

    Ma ei ole asjaga eriti kursis, kuid vägisi tundub olevat tegu üle haibitud toodetega, mis reaalselt ei ole oma hinda väärt. Ma väidan, et antud vitamiinid saab tavatoidust kätte 5x odavamalt. Ehk teisisõnu on tegu lihtsa püramiidskeemiga. Vabandan juba ette, kui väga puusse panen, kuid loogika räägib seda keelt
  12. Kui on oht, et kang kipub külje peale vajuma, siis on lukud ainuõige variant.
  13. Silvar Rückenberg

    Kõik on väga super lux Ainuke asi mis häirib on pükside tagumine osa. Oleks siis kas normaalsed püksid või stringid. Aga sellised pool pikuti lapid nagu seal kõigil on, on ikka väga jube vaatepilt. Ütleme siis nii, et ilusast kumerast kannist teeb justkui lottis lodeva.... no more comments.
  14. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Ott tahtis lihtsalt plõksida
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Meil Haapsalus lubati ka suure suuga universaalhalli. Ehitus sai läbi ja tuli välja, et tehti hoopis koos hotelliga kaks tenniseväljakut. Eks tingimused on paljuski need mis pikas perspektiivis tulemust annavad. Korralik jooksurada koos kõikide hüvedega talvel on ühele väikelinnale väga tähtis.
  16. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Enamus vendi oleks juba kolmanda korra peale kangi hargile visanud, aga näe üks mees punnib lõpuni Sealt see areng tulebki, kui ainult kondid vastu peavad
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Aga ühes olen ma päris kindel, et mõne aja pärast surub Siim ka 90-ste hantlitega Ja see 300kg rinnalt on lähema 1,5 aasta teema. Raw surumises usun, et tuleb müstiline 250 lähema 2 aasta jooksul. Selline ennustus minult aasta lõpus
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Siin mängib näiteks see juba, et hantleid tuleb tasakaalus hoida. Teine asi on kangiga surumise maa. Ma usun, et Otil on see ma pikem. Ma teen maas surumist, siis mitte kuidagi ei saa kangi vastu rinda. Suur poiss surub, siis ei saa kuidagi kangi vastu maad
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Näidelda oskab, kuid sellest ma küll aru ei saa millega ta peale oma keha naisi võlub? Ahh jaa meelde tuli, paks rahakott teeb oma töö korralikult ära. Läbi aegade on olnud Bond tõeliselt veetlev tegelane, nüüd oleks juskui robot, kellele on nahk peale siirdatud. Ma ei pea silmas lihaseid. Ma pole küll pede aga lihtsalt kole mees on.
  20. Ujujad on ikka tegijad. Ma ei teadnudki, et vees sulistades nii kiireks ja tugevaks saab Mina kui endine kergejõustiklane pean praegu häbi pärast silmad norgu laskma.
  21. 1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro 2. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo 3. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm 4. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm 5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov 6. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu) 7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi) 8. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tükk aega mõtlesin, kelle nägu koer on. Meelde tuli Jaak Aaviksoo
  23. Maailma lõpp peaks käes olema, aga elame veel:-D

    Ütlen mendile, et ma löön su maha. Selle eest saaks ilmselt pool aastat. Aga ajada sellist ila mingist maailmalõpust! Põhimõtteliselt on see reaalne ähvardus tervele inimkonnale. Ma loodan, et mind kuulda võetakse ja kõigile surmanuhtlus määratakse, kes seda möla mingist lõpust ajanud on. Siis on vähemalt meie eluajal rahulik edasi elada.
  24. Kõik kes soovivad sellest õudusest pääseda kandke oma viimased säästud minu arvele, siis pääsete taevasse, muidu põlete põrgus.
  25. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Tuleb nõustuda, et Argo on imemees Samas olen kindel, et selle kõige jaoks on kõvasti tööd tehtud. Vaadates Argo max jõudu ja sitkust, lisades sinna juurde veel pikkuse, siis päris põnev oleks teda rammumehena võistlemas näha. Usun, et see kaaluprobleem on ka lahendatav faktor ja kui vaeva näha, siis 120kg kehakaal on aasta jooksul täiesti saavutatav. Iseasi, kas sportlane ise vähe pehmemast vormist huvitatud on
×