Jump to content

RixRaxPox

Kasutajad
  • Sisu loend

    71
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik RixRaxPox postitused

  1. Massaa?

    Kus saab Tallinnas head mõistliku hinnaga massaa?i? Probleem selles, et hüppasin sadamas kai pealt peakat ja seljast käis päris kõva valuu läbi. Nüüd on seljas nädal aega suur pinge old, kui palju pingutada on isegi natuke valus.
  2. Massaa?

    Ei usu, et asi nii hull on. Pinge tekib seistes taha poole kallutades, kui palju painutada tekib valu ka. Tegelikult on iga päevaga hästi natukene paremaks läinud, aga ikkagi on juba üle nädala kestnud. Otsustasin lõpuks Flexer'isse massööri juurde minna. Seal tundub suhteliselt tark inimene olevat ja ehk küsin ka temalt nõu.
  3. külgmised kõhulihased

    oleks vaja külgmiste kõhulihaste jaoks harjutusi, mida saaks sooritada kodustes tingimustes. tänan juba ette!
  4. Kiivikas ja Kalmus

    Mis on Kiivika ja Kalmuse surumise, kükkimise jms rekordid?
  5. Pink

    Kas keegi teab, kust saaks odavalt kõige lihtsamt, aga korralikku pinki? Aint selili lendamise ja taoliste harjutuste jaoks on seda vaja.
  6. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Kas sul on lihas lihtsalt suurem? Mul on rinnakorviga jama, parem pool on ees pool.
  7. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Diagnoos on kanarind. Trennis ega kuskil see eriti tunda ei anna, aga välimus. Psühholoogiliselt alandab enesehinnangut. Arsti nime ma ei mäleta, igatahes töötab ta Mustamäe haiglas ja pidi Eesti parim arst selles valdkonnas olema. Käskis teha harjutusi, mis vajutaks rinna peale kaks korda päevas ja vasakut rinna poolt rohkem treenida.
  8. Kangi tõstmine

    Olen 16-aastane umbes 10 kuud kokku käinud jõusaalis, vahepeal oli 3-kuune vahe, kuigi tegin kätekõverdusi ja rohkelt aeroobset trenni. Jõululaupäeval loodan umbes 130% kehakaalust ära suruda. Powerman ma arvan, et see ei ole sugugi müstika.
  9. Energia

    Kuna käin koolis, on mul väga kehv lõunasöök ja mul on vaja enne trenni mingit energiarikast asja süüa. Mida soovitate, tavalisi toiduaineid paluks? Siiani olen söönud ?okolaadi või serbetti ( mingisugune maiustus metsapähklitega, energiat ca 500kcal 100g kohta ), kuid nüüd kuulsin, et ?okolaad on kehv enne trenni ja pöördusingi teie poole. Äkki on hoopis "Tudengieine" vms parem?
  10. Mõõtmine

    Mida te mõõdate ja võrdlete oma arengu jälgimiseks? Kuidas te mõõdate (külmalt, soojalt? lõdvestatult, pingutatult?) ?
  11. Süües lihaseliseks:)

    tänud tnyx-ile, sain siit päris mittu head sööki! see Juku Juustu 40g valku 100g kohta tundub müstiline, peab ise poes vaatama.
  12. Artikkel Amazonist: Kordused ja seeriad. Reeglina kui tahad välja paistvaid kõhulihaseid, tuleks seerias teha 10-15 kordust, 15-25 kordust massi kasvatamiseks ja lihasvastupidavuse tõstmiseks ja üle 25 korduse, kui tahad lihaseid lihtsalt trimmis hoida ilma massi kasvatamata. Kui ma teen seerias üle 25 korduse, kas siis ei kasva lihased üldse? Ma olen jõusaalis teind aasta otsa seerias nii palju kai jaksan - alustanud umbes 40 kordusega. Kas nüüd siis selgub et kogu töö on metsas(ma olen tahtnud koguaeg kõhulihaseid rohkem välja saada)? Kuidas ma treenima peaksin siis, kui ma tahan lihaseid välja saada, 25 kordust ei väsita mind eriti? Kui ma teen seerias 15-25 kordust, kasvatan lihasmassi, kas siis lihas rohkem välja paistma ei hakka? Palju küsimusi sai nüüd, aga loodan et keegi targem viitsib vastata neile
  13. Ikka need kõhulihased - kordused

    ma pole veel nii kaua liitunudki old vist. teiste lihaste treenimisega saan ma lihtsalt ise hakkama. kõhulihaste jaoks lisainfi vaja, sest need natuke teistmoodi ju.
  14. kõhulihased???

    kas umbes 30min jooksu on siis täiesti mõttetu, kui ma teen seda üle päeva?
  15. külgmised kõhulihased

    ega kodus tõesti kuskilt seda raskust võtta pole. kangki puudub. ainus mis mul on, on 2 viie kilost hantlit. on neist ka kasu kuidagi?
  16. külgmised kõhulihased

    kas see harjavars liiga kerge ei ole? tundub kuidagi vähe efektiivne. ootaksin veel harjutusi.
  17. Rinnalt max proovimine

    tahaksin proovida 90kg ja tekib küsimus, et kuidas ennem nagu soojaks vms teha. kohe ropsust ju 90 ei lähe proovima, ennem peaks 70, 80-ga vms tegema. küsngi siis et, mis raskusega ja palju ennem teha, et kõige parem oleks pärast 90kg proovida?
  18. Rinnalt max proovimine

    tra ma teen 65-ga seeriaid, seerias keskmiselt 10 korda. kohe hakkan 70-ga tegema. paluksin endiselt küsimusele vastust.
  19. kõhulihaste väljatoomine

    Tahax kangesti suvex kõhulihased nähtavale saada. oma arust eriti palju rasva peal pole. olen mingi 180cm pikk ja kaalun 63kg ja 15a vana.mis vahendid olex kõige efektiivsemad? niipea kui võimalik hakkan muidugi kindlasti jooksmas käima, üle päeva umbes 7km. a soovitage, mida teha menüüga ja milliseid harjutusi teha, kui mitu seeriat ja palju seerias teha. käin 4 korda nädalas jõusaalis, kui jooxmas saab käima hakata siis 3. tänan juba ette!
  20. kõhulihaste väljatoomine

    aga kui tihti tuleks treenida kõhtu?
×