Jump to content

pteridophyte

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pteridophyte

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.10.1987
  1. Pronkskuju

    Kogu selle pronkssõduri asjaga minnakse minu arvates natuke liiale. See viidi lihtsalt mujale, siis saaks veel veidi aru, kui ta oleks lihtsalt laiali lammutatud. Ma saan aru küll natuke, et venelastele tähendab see kuju oma lähedaste hukkumist ja venemaa vabastamist natsisaksamaa alt. Kuid samas eestalstele kujutab see kuju vaid ühte punaarmeelast, kes okupeeris pikkadseks aastateks Eesti Vabariigi. Nüüd on kuju vähemalt seal, kus ta olema peab. Samas see nn venemaa võit saksamaa üle on minu jaoks igatahes vaieldav, kuna niikaua, kuni saksamaa võitles ühel rindel ta ainult sisenes venemaale... Taganema pidid nad siis kui algasid liitlasvägede sissetungid ja rünnakud lääne poolt. Kui nüüd tuua nsvl tänapäevani, siis venemaaga ei tohiks olla mingit pistmist selle kujuga. Kuna nõukogude liidu lagunemisel gorbatšovi ja jeltsini vedamisel sai ka venemaast uus riik, mingeid erilisi sidemeid tal vana igandiga ei oleks tohtinud olla. Kogu selle jama juures on igatahes õnneks politsei oma tööd hästi teinud (Y). Igasugused reporteri idiootsed reportaažid ei loe siin midagi. nende arvates pidanuks politsei veel ka jooksma mööda linna ringi naq peata kanad... Ning kui veel mõnel eestlasel oli mingeid probleeme politseiga, siis oli öeldud ka et istuge kodus... See kahepoolne lollus tegi asja vaid hullemaks. Vene hingega inimeste sõim ei oleks meile midagi teinud:P psühoosiks pööras asi ka ilma abita......
  2. Kas suitsetate?

    Ei suitseta ja pole ka plaanis. Tavaliselt sutsetavad inimesed, kellel on probleemid, või siis seltskonna pärast. Ei leia selles midagi head. Kuigi mõni ütleb, et see aitab kaalu langetada, või siis rahustab, minu arvates on ka palju paremaid asju nt jõusaal:D
  3. Regulaarne külastus

    ei käi meestearstil, ei ole naq vajadustki
  4. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Raudselt ei ole üksi, See on ju lihtsalt võimatu, et lõpmatuses oleme ainsad. Isegi kui maal elu tekkimine oligi võimalus 1 mingist 999999999999999999999999 võimalusest, siis isegi peab ju olema veel lõputult meiesuguseid ja erinevaid eluvorme:P
×