Jump to content

tripl eks

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tripl eks

  • Tase
    Algaja
  1. Triitseps ja biitseps

    ma millegi pärast arvan et sa mõtled siiski käsivart
  2. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    põlvesidemeid ei seota vaid ots topitakse lihtsalt sidemete vahele...maamees linnas
  3. Moraaliga lugu loomadest ja nende elust

    kõik said peksa
  4. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    mis sadomaso -loom kasutab marlisid kükitrenni ajal ,osta lähimast apteegist üle kogu Eesti endale elastiksidemed
  5. Poksimine

    Ei usu küll et see mingeid lihaseid treenib,võibolla vastupidavust ja kunagi lööd kellelgi baaris nina puruks.mis seeriaid küll teha annab poksikotiga?müü kott maha osta kang +80kg raskuseid ja pane uus teema
  6. Ikka need kõhulihased - kordused

    see on statistika aga mingi poole aasta jooksul oled sa iga kuu mingi kõhu teema foorumisse toppind ei aita juba või nende põhjal suudaks sa juba raamatu kirjutada...ära võta asüdamesse aga maailmaS ON TEISIGI LIHASEID
  7. Tihemetsa võistlused

    kahevõistlus :tõmme +lamades surumine ole õnnelik ,et nii lähedal elad ,ise elan suht kaugel, ning lootsin et kui minejaid on siis äkii leiab transpordi muredele kah lahenduse
  8. Tihemetsa võistlused

    1.juunil on Tihemetsal võistlused ja mind huvitaks kas Tallinnast on tulijaid.
  9. kui tihti puhkust?

    inimene pole masin ,vajab puhkust ja taastumisaega...kui kui 4x nädalas siis nt. esmaspäev .teisipäev,neljapäev,reede -jõusaalis,ühel päeval nädalas käi jooksmas või midagi muud aeroobset...nädal puhkust pärast kõva rassimist mõjub kehale värskendavalt ja taastab kaduvat motivatsiooni...jõudu sulle
  10. lihas tõmbleb

    vaevalt et ta otsest kahju teeb,aga eks ta ebameeldiv ole ikka...kui see on tahtmatu ju siis on mingisugune närvitõmblus.Ma arvan et arsti juurde minekust saab rohkem abi kui amazoni foorumist.igaksjuhuks
  11. Rippes kätekõverdused...

    Rinnalihase pumpamine lõuatõmbamisega-sellist juttu ajab kas Flexi steroidiori või kaks nädalat kohalikus jõusaalis kõhulihast pumbanud mees.Olgu kuidas on aga Hr Toomla tuleb õigele teele juhatada et edaspidi selliseid keele(näpu)väratusi ei tekiks.Lugu järgmine pealthaardega lõugatõmmates -triitseps,pöördhaardega -biitseps ja siis muidugi lailihas...
  12. Mis toimub kui jalgu ei tee..

    On arvamusi et liiga palju aeroobset nullib kõik raske töö lihase kasvatamisel ja töötab progressile vastu.Nii ju võib tegelikult treenida küll vaid ülakeha aga kui juba 4korda nädalas siis ikka tasuks treenida ka reisi ja säärelihaseid, see on küll tüütu aga ise tead mis teed.Jõudu sulle !
  13. Rinnalt max proovimine

    Asi pöörab farsiks nagu Foorumis alati...
  14. kiirus

    Su teooria on veider, aga jõu ja massi treening küll sind aeglasemaks ei muuda .Üldiselt ma ei oska sulle nõu anda ,ma tahaks teada mis alaga tegeled... Ise mängisin kossu ning massi ja lihase kasvatamine küll aeglasemaks ega kehvemaks teind...Ja kui sa just pikka maad ei tee siis massi treening küll kahjuks ei tule.Jõudu sulle su tegemistes!
  15. Rinnalt max proovimine

    Ma kujutan ette et see võib raske olla kui hormoonid möllavad ja mõttes skoorisaamine ,aga ürita end Foorumis ülal pidada, sa jätad väga alaarenenud lihase ( no on ikka pilt sul üleval)ja meelega inimese mulje...
×