Jump to content

Siim Kelner

Kasutajad
 • Content count

  576
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Siim Kelner last won the day on November 6 2017

Siim Kelner had the most liked content!

Community Reputation

91 Tasub teda kuulata

About Siim Kelner

 • Rank
  EKFL tõlk
 • Birthday 05/24/1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

10,678 profile views
 1. Mida sa seletad siin? Bikini absoluudis olevad naised, kes on "andetud eesti meistrid" on kõik rahvusvahelisel tasemel saavutanud tiitlivõistlustel finaalikohti. On üks asi, kui Morozov toob kohtunikuna välja puudused, jäädes sealjuures ikkagi heatahtlikuks. Mida sina haugud siin?
 2. IFBB: 2016 updated rules

  No andke andeks, tõesti.
 3. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Tegin paar päeva tagasi kiired pildid ja otsustasin siia panna ka. Kaal 96. Hetkel olen tõbine ja istun palavikus. Üle poole dekaadi olen haige nüüd, oli ka aeg eksole, rexid hakkasid kukkuma Õnneks rohud peal ja normis peagi. Ott, kui joonele saan siis tulen läbi.
 4. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Nebbiast rääkides, täna trennis...
 5. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Fitshop Revalis peaks olema küll igasugust kraami.
 6. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Natuke hilist järelkaja ja kokkuvõtet. Emv ise lava taga oma inimestega askeldades ning teisi silmitsedes peab tõdema, et tase on siiski paremaks läinud või mulle lihtsalt tundus nii. Mardo tegi omaltpoolt ära ikka väga suure töö ja viisaka etteaste. Olgu öeldud, et kutt jäi teise kohaga viiki ning esimese ja teise koha vahe oli ka vaid 2 punkti. Ise lootsin võitu ja seda näitab ka niivõrd tasavägine lõppskoor. Olgu öeldud ka see, et tegemist oli mehel üldse esimese võistlusega ning kogemuse pealt võisid teised mehed ka oma eelised välja tuua. Jane oli oma töö juba ära teinud ning laval olles on raske absoluutkategoorias üldse niimoodi kedagi võrrelda. Tuleb tõdeda, et sellise subjektiivse ilualaga ei huvita kedagi kui palju sa tõsta jaksad või kui targalt sa treenid (kulturismis kehtib see natukenegi, kuna liha on rohkem vaja), kui laval meeldid saadab sind edu. Järgmisel korral näete juba hoopis teist naist laval Minuga on üldse selline huvitav värk. Enamus ehk teab juba, et minu mahud on suured. Keskeltläbi 20 tundi rühma nädalas ning sinna lisanduvad veel jõutreeningud. Kaal on stabiilne 95-96 ja suhteliselt hea pilt vaatab peeglist vastu. Võin julgelt öelda, et olen hetkel tunduvalt kuivem kui oma esimestel võistlustel Süüa saan palju, pigem sööngi selleks, et toime tuleks oma tegemistega ning see mulle meeldib. Teha palju ja süüa palju ning tunda ennast hästi. Üleüldse on energiat palju. Keha on kohanenud. Ühe mehe norm on teise mehe overkill ning sinnani jõudmine võtab aega. Samamoodi nagu mõned ei mõista Imre dieete ja kilde. Sinnani ei ole jõutud üleöö. Rühmadele teen nädalas 4-5 saalitrenni ja hea meel on tõdeda, et jõunäitajad kasvavad. Rinnas ja seljas teen oma kõigi aegade maxe. Jalad oled korda saanud ja kükin jälle. Tõstekingad ja tugitallad teevad imet. Hetkel on jaotus selline: Rind, selg Käed, õlg Jalad Kolmene jaotus ja sellest ma keerukamaks ei näe mõtet minna. Mõtted on kevadel nagu teistelgi peidusolijatel eks-juunioridel Eksnäis, kui kõik läheb plaanipäraselt, siis tõotab head. Klassikas on konkurents tugev. NEBBIA on boss.
 7. Taavi Merisalu Blogi

  Kreatiinivarud liharakus küllastuvad teatud hetkel 100% ja sellest üle sa ei saa minna vaid lased endast teatud torusi pidi välja. Laadimisega küllastuvad kiiremini, 5g päevas aeglasemalt ja pole potensiaalseid kõrvaltoimeid. Pärast küllastumist saab küllastumist hoida ka 3g paevas kogusega. Sa paned ilmselgelt üle.
 8. X Innar Mardo Memoriaal 2015

  Elustan teemat ja sekundeerin küsimust.
 9. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Et siis youtube'is ringi tuuseldades sattusin sellise asja peale. Ei imesta, kui see on siit läbi käinud. Olev Annus, kes esindas too aeg küll Soomet aga ikkagi... Viisakas tulemus, karikad ka igati stiilsed.
 10. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Täna sai tehtud selline viisakam jalg ja üle pika aja raskemat kangi turjal hoitud. Pärast vaatasime Mardot. Seis igati ok.
 11. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Vahepeal vormipilti ka juurde. Trenni teen, palju, kõik graafik on tihe jne. Homme lisan siia arvatavasti vormipilti ka Mardost, kes 31- lavale tuleb. Jane samuti, tema juba sel nädalavahetusel Riias. Rich pianasaurus Rex is my favourite natural extinct dinosaur from the Cretaceous period.
 12. Taavi Merisalu Blogi

  No vaata, et snap cityt ei tee, kui seal all kössis tühjana istud. Sinu puhul, kes sa koguaeg katki oled
 13. Taavi Merisalu Blogi

  Kutt, miks sa küki põhjas välja hingad?
 14. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Suurus on suhteline
 15. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

  Mul pole kamandat kes viitsiks oodata kuni mul kummikommid musklisse jõuavad ja triitsa punni pumpan ja siis 2h shooti ka veel otsa Kaido külmalt tegi
×