Jump to content

roulling

Kasutajad
  • Sisu loend

    113
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

roulling

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 27.09.1988
  1. selg

    selline küsimus, et mis harjutustega saaks selja keskmist osa kõige paremini teha, see osa mis jääb lailihaste vahele, ma seda täpset lihasgruppi ei tea? ettetänades vastuste eest
  2. küsimus

    tere tegin pool aastat tagasi pidevalt jõusaali aga siis tuli vigastus vahele ja nüüd hakkasin hiljuti jõusaalis jälle käima. Paar sellist küsimust. Mis asi on EZ harjutus, ma olen vist eriti ohmu et ma ei tea aga mis teha:D Kui näiteks teha ühel päeval biitsepsit ja triitsepit ja järgmine päev uuesti biitsepsit ja triitsepsit peale teha. lihtsalt vahelduse mõttes, kas see on kasulik? Ja mida arvate sellisest kavast 1 päev: Rind 2.päev selg, alaselg 3 päev: Puhkad 4 päev: jalad 5 päev: õlad 6 peäv: puhkad 7 päev: Biits triits, käsivars Et see kava sobib mulle aga just see järjekord, et kas võiks soovitada ehk paremini kuhu neid puhkepäevi panna? Ettetänades vastuste eest:)
  3. mis teie arvate

    äitäh et nii palju vastasite
  4. mis teie arvate

    olen 2 aastat jõusaalis käind, tulemustega olen väga mrahul ja nüüd selline asi, et tahan hakata 6 korda nädalas saalis käima ja kava näeks välja seesugune 1. üle ja alaselg, trapets 2. biitseps ja käsivars 3. jalad 4.magan kodus 5.rinnalihased 6. triitseps, käsivars 7.õlad ma arvan et niimoodi oleks suhteliselt normaalne, kui küsingi teie kallite kaasjõusaali põkkide:D käest et kuidas paneksite teie selle järjestuse, või muudaksite teie hoopis midagi muud? ettetänades
  5. shake

    tere, ostsin just prooviks pro whey valke, ja tahan nüüd kreatiini kuuri ka teha, siiamaani olen valkudele pannud süsivesikuid ka aga kui tahan kreatiini ka panna siis mis vahekorras need kõik jaotatud olema peaks, kui palju ja mida?
  6. kehakaalust rohkem

    KUULE EI OLE VAJA SÕIMU PANNA, kusjuures osad on geneetiliselt või mingit paremini surumises paremad kui teised, mitte aint lihastest sõltuvat ma olen oma silmaga siukest võrdlust näind ka
  7. Unetus peale pikka treeningut. Ülepingutus?

    mul on peale trenni just et sleep slleep nagu väike lapsuke küsi äkki arstilt seda
  8. kodune trenn

    arvata on et seljale saab kodus ka teha, me teeme isegi kehalises kasvatuses selga:)
  9. Miks?

    ha kuulake seda, see on nagu tipp mu arust saime siis kokku sõpradega reede õhtu ja sõbra tuttavoli kaasas ja siis keegi viis teema spordi peale et kes umbes millega tegleeb? ja siis 1 kutt viis teema muidugi "kõige tähtsama" asja peale kes palju rinnalt surub? ja et miks trennis käid? sõbra tuttav ütles 97, 5 kg kutt oli ise nii peenike et olgem ausad noh lisas 20 kg juurde:D siis küsiti et miks käid sp et saaksin rinnalt palju suruda nagu eriti tõsise iolme ja häälega ka veel oi ma irnusin lolliks end
  10. Mida süüa pärast trenni?

    3burgerit ja friikartuleid mina söön kohupiima peale trenni või siis kodujuustu moosiga, hullult hea
  11. Miks?

    aja rqiskamine miks kuradi pärast siuke varjant seal on? kui trenn oleks ajaraiskamine siis MA EI KÄIKSKI JU SEAL, suht loogiline mu arust ma arvan et ei leidu kedagi kes teeks trenni ja arvaks et see ajaraiskamine või kuidas?
  12. Miks?

    ALGUSES TEGIN TRENNI ET OLEKS TERVISLIKUM KEHA AGA TERVISLIKULE ELUVIISILE SIIS EI MÕelnud sest tegin suitsu aga aklguses käisin 3 korda nädalas nüüd 5- 6 korda et võistlustele saada aga kuna ennem olin kondiklibu siis mulle andis jõusaal kõvasti enesekindlust juurde
  13. Kulturismi maine

    mul oli ka siuke laks et ema umbes arvas et valgud on SAATANAST või ma ei tea mida
  14. treeningu küsimus

    kui ma hakkasin jõukas käima ja nüüd olen 16 kg 15 kuuga juurde võtnud mul küll kõhtu ei tulnud ma sõin meletult aint liha ja rasvaseid asju ja nüüd kaalun 90 khg ja olen hea kehaga äkki on see tingitud sp et olen kiire ainevahetusega et mul kõtut ette ei tekinud
  15. massiline õgimine

    siuke küsimus et jätsin nüü suitsetamise mahaja 2 nädalat ei oleteinud jõle hea on trenni ka saalis teha, jaksab korralikult joosta ennem jõutrenni: agama söön umbes 8 korda päevas nagu kui ma sööki näen kukun ma õgime hullult ütleme niiet kui ma kodus söön hommikul näiteks 2 kaussi putru piima ja võileibu ja müslit ka veel ja kui ma koolijõuan siis 1 h pärast on kõht nagu jälle nii tühi, ma ei suuda üle 2 h söömata olla, et mida nagu tegema peaks: ET SEDA massilist söömist vähendada nagu niipalju süüa kahjulik äkki ei ole? koolis näiteks ma söön minimaalselt 5 portsjoni koolitoitu
×