Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by P-A-U-L


  1. No KUIDAS seda teavitustööd siis teha??? Minu sõprus-tutvusringkonnas pole toidulisandite teema kunagi jutuks tulnudki. Kes teeb sporti, see teab niikuinii mis on mis. Mul ei ole midagi isiklikku teemaalgataja vastu, kuid lihtsalt leian, et antud teema on lambist välja-imetud. Hoopis mõistlikum on oma tutvusringkonnas (loomulikult huvi korral) selgitada, miks üldse trenni võiks tegema hakata ja jõusaali minna.


  2. Jäi vahele siis jäi, ei maksa liialt erutuda. Mind pigem kurvastab see, et kogu kulturismi saadab steroidi vari, ning seetõttu enamik inimesi ei võta seda ala tõsiselt. Olles üsna pikalt treeninud, olen ka ise aru saanud, et ajakirjade kaantel vaatavad vastu ideaalkehad, mis pudru pealt tegijale vaid unenäoks jäävad.


  3. Jälle kord peab lhati seletama, sest mõnel oma peakene ei võta: emmimees-jalaseene võid saada mistahes põrandalt, kui seal on enne sind käinud jalaseenega inimene, ERITI ohtralt leivib jalaseen dušširuumis, sest seal on niiske ja soe, just see mis bakteri levikuks soodne. Plätu on tinigmata vajalik üldkasutatavas dušširuumis. Siin kindlasti ka paljud plõksivad, et neil pole midagi juhtunud jne, mina sõin 3kuud tablette,et sellest jamast vabaneda, ei ole tore kogemus. Õpi teiste vigadest, on odavam...

    Kickboxi ei saa teha tossudega, kuna kotti ja lapasid ei tohi tossuga taguda, kasutatakse sokke. Jutt oli JÕUSAALIST muide!

    smack-loe millest jutt on, ära lahmi huupi.

    Kui keegi veel ikka aru ei saanud, siis jutu point on see, et jõusaalis kasuta spordijalatseid, plätud on omal kohal dušširuumis!


  4. Paljajalu ja plätudega käivad klounid, kes ei arvesta teiste inimestega. Miks mina pean kellegi juustukat sisse hingama? Lisaks on suht suur võimalus saada jalaseen endale, eriti paljajalu pesemas käijes. Aga sellele klounid ei mõtle... Sama rõve on maikaga vennad, kellel räma puhmas kaenla alt paistab, eriti rõve on peale mõnda sellist venda sama masina/kangi taha minna, scotti pingist rääkimata. Aga eks see on intelligentsuse asi, seda nii kergelt ümber ei õpeta.


  5. Ega see kaader seal väga ei pinguta ka, pigem nagu väiksed lapsed treeneri utsitamisel midagi natuke teevad.... Järelikult puudub igasugune tahtevõime.

    Eriti hea oli see koht, kus see rasvunud paksmagu Andres saiakesi sisse ajas ja ka kaasa pakkis, et pärast hea nosida! Ei saa ikka inimest aidata kui ta ei VAJA abi.

×