Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. MR. OLYMPIA 2010

    Eeskujuks küll siit ühtegi meest võtta ei ole, sest siin ei võistle enam mehed vaid süstid, tabletid jnejnejne. Ühesõnaga kelle tervis rohkem keemiat kannatab, see kõvem mees on Või väidab keegi, et need mehed kasvavad kreatiini ja proteka pealt? Minul isiklikult puudub respect keemikute vastu, sest tavatreenija ei jõua sellise tulemuseni kunagi, uha kasvõi 24/7 hantlid käes.
  2. Pudzianowski vs. Thompson

    Butterbean paneb arvatavasti ära, sest esiteks on tal oskused ning teiseks on tal vaatamata kehakaalule võhma. Pudzianovskil puuduvad mõlemad
  3. kaalust alla, aga trenni teha ei saa!!!!

    Käed ju terved, nagu aru saan? Seega ülakeha saad ju vabalt treenida. Jalgadele proovi alguses kerget velotrenazööri, raskust saad hiljem vaikselt lisada. Kõhulihased...siin on ju vaid oma fantaasia millist harjutust teha. Kas arst ka mingit liigesetugevdajat soovitas? Proovi GLUCADOL-i, mind aitas superhästi.
  4. Jõusaali tolad...

    Aga kui kõik siin nii teadjad ja tegija d on, siis parastamise asemel oleks mõistlik inimest suunata õigele teele. Enamus saalikülastajaid ju ei teagi kuidas ja mida teha. Ja kui siin enne hardcorest räägiti, siis soovitan minna kuhugi võitlusspordialade trenni, seal saad hardcoret nii et vähe pole Ise teen ka osasid harjutusi kindaga, näit. seljapäeval kõik tõmbed, sest ei taha endale sellist rõvedat tallanahka peopessa.
  5. MEDALISADU Donetsk 2010 - reportaaz!

    drikoo dramm ja puss
  6. Vabaõhu-jõusaal

    Mida siin jõusaaliks kutsutakse?
  7. Taas kasutati dopingut - sõda toitub pettusest

    Pildi järgi nagu väga väeti alles, vist vale kama süstinud:)
  8. Kas tasub ?

    A peale saiakeste muud osta ei oska???
  9. Treeningkavadele lisatud liikuvad pildid!

    harjutustepank kirjutatakse kokku
  10. Alko ja suits on ikka väga laastav, vaadake veidi ringi... Steroidide tarbijaskond on kordi väiksem, ja ma arvan ,et nende laastav mõju on kaduvväike võrreldes alko ja suitsuga.
  11. Haarde tugevus

    Proovi magneesiumi, kui käsi higistab, siis haare nõrgeneb tunduvalt ja suur osa jõudu läheb selleks et kangi kinni hoida. http://fitshop.fitness.ee/aksessuaarid/1/readmore/178/
  12. Ma arvan, et siin võivad olla järgmised probleemid: Mariuz on juba liiga vana et tippu jõuda, Mariuz ei ole selle ala jaoks loodud või Mariuz ei ole üldse trenni teinud. Nii magedat kätetööd(olematu kaitse ja olematu tehnikaga löök) ei tohiks sellisel tasemel endale lubada. Püstivõitluses teeks tõenäoliselt Moisar ka talle tuule alla.....
  13. pikad kordused

    Krt, selles osas kogemus puudub, peaks pikemat aega siis niiviisi suurte x-arvuga treenima...
  14. pikad kordused

    Mis intervalliga see 1000 kõverdust teed? (ma mõtlen, mitu seeriat ja kui pikad vahed) Ise olen vahel(kuus korra) teinud rinnale pikemaid seeriad näit. 50X50X4seeriat. Annab heasti sitkust.
  15. Kartul või riis või tatar

    Ise eelistan kartulile tatart.
  16. Soodsad valgurikkad toiduained

    Kirjas on ju: VÄGA ÕUDSELT MAITSEV, seega jubeda maitsega!
  17. Vesi ja rasvapõletamine

    Vedelikke on mõistlik tarbida ikka vajaduse järgi, trennipäeval kulub mul mingi 2-3L, vabal päeval vähem. Vastik raskustunne tekib, kui ülearu lahmida.
  18. Mida süüa?

    Krt, südame suhtes igatahes mul tekib mingi tõrge...
  19. Kaalu langetamine

    KODU ANTTILAST tellisite v?
  20. Kaalu langetamine

    Minu soovitus on selline: TELLI TOITUMISKAVA!!! Nii lihtne see ongi, siin foorumis sattud aina sügavamale segadusse, kuna kõik on hirmus TARGAD ja suured spetsialistid nõustama..... Toitumiskava on individuaalne, ning järgib sinu eesmärke ja hetkeseisu. See mõnisada krooni investeeringut tasub ennast ruttu ära, tean omast käest. Olen kaotanud kaalust kuue kuuga 8kg, ning seda tänu õigele toitumisele.
  21. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    Ei ole kahjuks Mariusel absoluutselt eeldusi olla fighter. Jäägu ikka oma liistude juurde, arvan mina.
  22. European Powerlifting Championships 2010

    windows media playeriga pilt super, kui hakib, siis ühendus aeglane või arvuti viga.
  23. KOGU TÕDE EESTI KULTURISMIST

    Kus nagu nali on?
  24. Olen ülimalt rahul, et Koovit lõpuks sai selle, mis talle kuulub! Palju Õnne!!! Ei ütle, et Kiivikas kehv mees on, aga proportsioonid on Koovitil ikka kordades paremad. Üllatuse vlamistasid oma OLEMATU vormiga Indrek Viska ja Marek Liiva, ei saa hästi aru, mis eesmärgiga üldse välja mindi...
×