Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Taipoks Reporteris - tänavakakleja ei pea trennis vastu

    Huvitav on tõesti, äkki suisa võistlev sportlane?
  2. Ühe käega biitsepsit 73,5kg

    Tõenäoliselt mingi spetsiifiline värk.
  3. Oti Sepik ja Oti Vormi Leib - saadaval kõikides Prismades!

    Nu blja:) Sa õpi EESTI keelt, või kirjuta vene foorumis, drug PRATEIN:):)
  4. Poksikott

    Mismoodi te seda kotti siis peksate?
  5. Suur sügislaat ÜLEMISTEL

    Herr vähk, palju sa ise 50-ga suruks, huvitav oleks teada?
  6. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Koolis olete käinud, lugeda oskate krt? KANNAN KELLA, mitte pulsivööd!!! Ma ei mõista, kas keegi nagu teemasse süüvib ka? Ma siin omast kogemusest soovitasin, miks valida just veidi kallim kell. Teemaalgataja soovis kella kuhugi 2tuh kanti, seega mõnisada krooni siia-sinna ple eriti suur vahe, see kompleks ju veel hea soodukaga. Kella ei osta ju kaheks nädalaks. Proovige ikka teemast aru saada, enne kui suvalisi komme postite.
  7. Millist proteiini soovitate ?

    korralik shake peale trenni on igal juhul vajalik kui tahad kasvada
  8. Martial arts

    Kulla mees see on film, MULTIFILM See on reality
  9. Millist proteiini soovitate ?

    Selleks ongi degusteerimised, poes peaks vist ka saama mekkida mõningaid tooteid.
  10. Millist proteiini soovitate ?

    Vali milline potsik rohkem meelidib! Seda on võimatu öelda, et vot see on kõige parem jne.
  11. K: Kiilakad

    See on küll müüt, ujujad peaks siis kõik kiilad olema! šampooniga jah ei soovitata liialdada, kuid vesi ei tee juustele midagi.
  12. BONSUNA.COM "leinab"

    Kahju tegelikult, et areng seisma jäi Võibolla oleks suisa juhtiv keemik/professor poisist saanud!
  13. BONSUNA.COM "leinab"

    kuuliks-sa pole vist saanud poindile pihta:) Läheb liiga pikaks toksimiseks, et kõike nullist selgitama hakata. Üks ametlikult tuvastatud steroiditarbija süüdistab teist steroidide kasutamises, müümises.........nonsens! Sa vaata mareki sõnavõtte Oti aadressil, otsest sõimu on enam kui küll.
  14. BONSUNA.COM "leinab"

    Ma arvan ,et kõik normaalsed tulevad üle!
  15. Kreatiin

    Ei tohiks küll midagi muutuda, kohvi ju hea erguti.
  16. AVALIK PÖÖRDUMINE.

    Eks pikalt kama pannes lõpuks ära keerab:)
  17. BONSUNA.COM "leinab"

    Ma ei mõista kuidas selline mees kes Kiivikat ja Tokkot OTSESELT kõiksugu tiitlitega sõimab, tuleb siia sõna võtma........ Tundub, et mees ise ka ei saa aru, mida tegema peaks... Olen jälginud bonsuna.comi foorumit viimasel ajal, ning tegu on ikka väga uppuva laevaga! Siin foorumis õnneks sellist tsirkust ei käi ning üksteisele nn "taha" ei panda
  18. Martial arts

    Video põhjal järeldan ,et tegu mingi show-kunstiga, kus saab nagu iluvõimlemises hindeid panna
  19. Väga meeldiv inimene tundub. Mul tekkis selline küsimus, et kas selline ülekaal on taotluslik või lihtsalt tegu toekama poisiga? Loogiliselt võttes peab ta ju kükkides ka selle 20-30kg lisaraskust kaasa vedama...?
  20. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Julgen soovitada siiski Polarit või Suuntot, need on siiski tunduvalt kvaliteetsemad. Ise kasutan Suunto T6C ning olen väga rahul. Kuna ise kannan kella 24/7 siis valikul soovitan arvestada ka toote välimusega. Mõistlik on küsida proovida pulsivööd, odaval cräpil nagu canyon, sigma jne on need nagu salvokelgust tehtud, ülimalt ebmugavad keha ümber. Vast keegi ei solvu, sest see on lihtsalt minupoolne soovitus läbi oma kogemuse. Odavamatest soovitaks seda: http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/S...f1=Elektroonika
  21. Ega siis üks toidulisand pole lahendus, kõigepealt trenn ja toitumine paika, otsi foorumist teemat.
  22. Suvetüdruk Kadi Rõõm

    Kristiina Bellanova?
  23. Dennis James 11 nädalat enne Mr. Olympiat

    Laena talle säärt, Ain Paavo ja esikoht on olemas
  24. MR. OLYMPIA 2010

    Aga ära siis loe seda teemat, foorum on vaba ning ma võin oma arvamust avaldada onju... Kõik ei peagi ühtemoodi mõtlema, alati on eriarvamusi!
  25. MR. OLYMPIA 2010

    A kuidas sa tead et ei suudaks? Oled selgeltnägija või? Kus ma mainisin et need mehed trenni ei tee? Kui su aju on FAFA et pointist aru saada, siis ple midagi teha.
×