Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Valk

    Sa pole ju mingi tippsportlane, ära liialt üle pinguta!!! Proovi tihemini jõusaali sattuda ja arvesta, et tavatoidust saad esialgu küll ja rohkem, kohupiima või kodujuustu võid ju kõrvale näksida, peaasi et trenn kõva oleks! Pole mõtet kohe lada pealt wrc-sse hüpata
  2. Jõusaalid Saaremaal

    www.kuresaarespordikeskus.ee ei avane, on veel mõni?
  3. Tere, suurem mure.

    Aga mis siis edasi saab kui 75kg rinnalt lükkad??? Kui sa läheks jõusaali ainult selle eesmärgiga, et kellegi ees hoobleda, siis mina soovitan parem mitte minna. Selleks et midagi saavutada pead treenima süstemaatiliselt kuid-aastaid, see ei ole Super-Mario mäng
  4. millist lisandit kasutada?

    selline kysimus, et millist toidulisandit osta, kui tahan lihasmassi ja jõudu arendada. (Käin jõusaalis u. 3 kuu.) Käi aastake veel ja kui siis veel tegija oled, hakka lisandite poole kiikama!!!
  5. Pidev magusaisu.

    Pidev magusaisu---võib olla suhkruhaigus. Lase kontrollida, see ple naljaasi.
  6. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    Kõva vanamees!!!
  7. Lähme koos....

    natuke seda, nati teist, veidike kolmandat......... nii ei saavuta küll mingit tulemust. Parem tee ühte asja ja korralikult, distsipliin on edu alus:)
  8. stress

    Stressil peab põhjus olema, likvideeri see ja ongi korras! Nii lihtne see ongi!
  9. Sten---kas Kalmusel on VÄIKE lihas??? Või sinu jutu järgi võttes, järelikult süstib steroide et on suur???
  10. Olen ka seda armistamise teemat kuskil netis näinud, kuid veel kõvem teema, ehk samm edasi oleks ju eluks otseselt mittevajalike kehaosade ampulteerimine!!! Nii et arenguruumi on küllaga!!!
  11. Täielikult maitse asi, kuid minu jaoks on see tindiga oma keha pläkerdamine igatahes out.
  12. Rammumeeste liim

    Ehk tasub küsida Powermanist, Tartu mnt. 32, tel. +372 641 90 07 Murumets seal asjaline.
  13. Kulturism, miks?

    huvitav, äkki on poisil naine ja lapsed ka juba:) Tänapäeva MEES:) IRW
  14. Areng ühe aastaga

    makaveli-vaata oma esimest postitust ja teist--- arvud ja pildid ei klapi kuidagi! Panid samad pildid üles!
  15. Mida teha nende haavadega?

    Mina kasutan jõusaalis suuremate kaalude ka karedate kangide juures kindaid, ning ei leia, et kollane ja kõva koorik peopesas mehest mehe teeb. Siis võiks küüneseen ka tegija tunnus olla:) Talvel ehk siis külmal ajal kasutan ka nn. "Norra" kätekreemi. Ma ei salli, kui inimese käed on hooldamata. Vblla mingi "Mongi" kompleks, aga nii on.
  16. Väike "mure"

    intsu, kui vana Sa oled? 13?
  17. Lightweight baby:)

    Vot ei saa pihta, naljakat pole siin midagi... Peab ikka suht madal tase olema, et sellist võimsat meest hakata mõnitama... Kolmeaastasele võib tõesti nalja pakkuda...
  18. Kava

    kava on pudru ja kapsad, vaata tööriistade alt, saad midagi hoopis normaalsemat. Ise pole mõtet ratast leiutama hakata, läbisegi suvaliselt uhades võidki tulemust ootama jääda..., hea et mõne harjutuse vahel veel 10min metsajooksu pole:)
  19. MP-KOLME MEES.

    Täna juhtus siis jõusaalis selline lugu, et üks mp3-me mees ajas tõsiselt närvi. Oli selja päev, ning vana oli täpselt seal kogu aeg ees, kuhu mina tahtsin minna. Teha saab ju ka vahetusega kordamööda, mis ongi normaalne, kuid täna see ei õnnestunud:( peale iga seeria lõppu kukkus vana veel trenazööril istudes uut ja paremat lugu otsima! Mingi respekt peaks ka teiste vastu olema, kes saalis viibivad, arvan mina. Ütlesin siis vanale lõpuks, et kui tahad muusikat kuulata, siis mine diskole, ära raiska oma ja minu aega! Eriti ma ei mõista veel seda, et saalis mängib niikuinii hea muusika, ning minu arvates minnakse jõusaali ikka rauda rassima ja pingutama, mitte mp3-ga kuulama. Pobises siis vana midagi ja läks teise pingi juurde, vähemalt mind ei seganud ja näppis oma pleierit pidevalt. Vot selline lugu siis. Mul pole midagi selle vastu, kui keegi jooksurajal või velo peal mussi kuulab, kuulan isegi rullidega või rattaga sõitmas käies, aga mingid juhtmed pea ümber näit. plokki tõmmata(juhtmed pidevalt segavad ja jäävad ette) tundub minu jaoks mitte just eriliselt tõsise trennina.
  20. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Kõige targem on ehk küsida kella edasimüüjalt, neil peaks kindlasti ka eestikeelne bülletään olema.
  21. Keharasva mõõtja

    Seda toodet sealt osta on sama tark, kui sms-iga mõne tibiga sobivust proovida. Masin arvutab mingi valemi järgi mingeid etteantud numbreid. Vaevalt seal üldse nende suurte nuppude all (kust info peaks läbi keha tulema) üldse mingit ühendustki on. Pulli pärast ostan, võtan lahti ja viskan siis minema:) Kui tahad täpsemaid andmeid, pöördu mõnda suuremasse jõusaali(Coral, Planet jne...)
  22. Lamades suurumine!

    ansip ytlex selle jutu kohta siin " tule taevas appi" . viimasel ajal fitness.ee-d kylastades tundub et eestis on ~100 umbes 13-15 aastast tipptreenerit Ei jõua nende "tarkust" kohe ära imestada Tegemist pole tipptreeneritega vaid lasteaia abiturientide teemanurgaga:)
  23. Valusad videod

    Pole vaja ebareaalseid raskusi valida, siis ei juhtu midagi. Muidugi igasugu vigadele aitab kaasa loll PEA.
  24. Samasugused hellikud (pole vaja pahandada), võtavad ka siis siin teemas nüüd sõna, et oi ma tegin 16 aastaselt rinnalt 240 jne. Need inimesed ei usu, et nad suudavad. Nad ei julge unistada. Väga õige lähenemine, tegelikult pole tähtis see, palju sa rinnalt surud, vaid eesmärk, miks sa trenni teed. Selleks et rates hoobelda oma 100 kiloga on põhiline eesmärk küll väga varju jäänud. Aga pidevalt jõusaalis keegi küsib, kuidas rinnalt saaks ruttu jube palju suruda, ning sellega nagu jõusaal piirdubki. Samas on see ka arusaadav vaadates tegelaste vanust. Mis vahet on palju sa surud, tähtis on milline su keha vvälja näeb ja palju on tahtmist treeninguid jätkata.
  25. Hirmsad vanad siin koos, kõik panevad juba lapseeas 100 ja rohkem!!! IRW
×