Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Raskuste vähendamine/lisamine seeriates

    Esimeste seeriatega sa ju valmistad ennast ette maksimumpingutuseks, oleks täiesti arulage panna kohe esimeseks seeriaks max. raskus peale. võib julmalt ära vigastada. Sinu näite järgi on umbkaudu nii, et kui max. seeria teeb keegi härra 8X90kg, siis tegelikult jõuabd sama tegelane teha 20-25X70kg.
  2. Mis oleks parim ülaselja harjutus?

    plokk kaela taha
  3. Millist kala sööte?

    kõiksugu kala on hea, kui hästi tehtud
  4. Mida arvata kavast

    Uskumatu!!! Jälle sama vana ja läbimämmutatud teema! Kui tahad mingeid tulemusi saavutada, siis mine kuhugi normaalsesse jõusaali(Coral,Reval jne...) Küsi, kus asub treener/ treenerid, räägi oma murest ning sulle tehakse korralik kava vastavalt sinu hetkeseisule ja vormile ja vajadusele. ÄRA hakka ise mingit jura ette kujutama, pole vaja jalgratast leiutada, seda on juba tehtud! Kahjuks näen erinevates jõusaalides pidevalt vennikesi, kes teevad TÄIESTI arusaamatuid asju ja arusaamatus järjekorras. Kui juba oma aega jõusaalis kulutada, siis tuleb seda teha efektiivselt, mitte niisama lahmides. Selline on minu nõuanne. NB! Kaht suurt lihast nagu rind ja õlg, on täielik jaburus teha samal päeval!
  5. Sa ajad segi kaks asja, mida ei saa võrrelda! Kuna ajad sellist jahu välja, siis eeldan ,et sa pole elus kumbagi (füüsilist tööd ja jõusaali) teinud... Mina annan saalis endast kõik mis torust tuleb, kuid kui seal niisama passimas ja jutustamas käija , siis muidugi ei väsi
  6. trenažööril sõudmine

    Ära võta seda jõutrennina, see on trennieelne soojendus...
  7. Mõju

    Sul pole vaja seda võtta, nii et ära muretse!
  8. Kalev Sport

    Väga kõva, et selline kanal tekkinud on! Vaatasin eile Mcnroe ja Borgi mängu, mis on klass omaette. Lubavad ka rallit näitama hakata, nii kodumaiseid võistlusi kui wrc-d, mis siiani on tänamatult vähe kajastust leidnud. Igatahes edu tegijatele!
  9. Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

    Õnne Janar! Alati on jobusid, kes kadedusest susisevad, ära pane tähele
  10. Pikkus!

    Tõsine "mure" on siin üles võetud... tundub, et teismelised lihtsalt hooplevad siin üksteise ees oma kasvuga. Kuni 2m on ju väga tore!
  11. Kumb on parem variant ?

    VARIANT- nii kirjutatakse! Ning mida sa teada tahad??? Milleks parem? Koosta küsimus nii, et sellest ka midagi aru saaks!
  12. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    Vaadates Saue pilte, julgen küll pakkuda Kiivikat võitjaks, jalgade-käte suhe tundub parim ning ta on ka massiivseim. Teisi on küll raske pakkuda, aga proovin: 1.Kiivikas 2.Vaible 3.Morozov 4.Vähi 5.Kalmus
  13. Doping hävitab sportlaste lapsi

    Vägivaldur: " Lausa peab rääkima, mitte ainult ei või." Mõistlik inimene loeb siit ridade vahelt välja sõnumi, et steroidide KAHJULIKKUSEST tuleb igal juhul rääkida, mitte teemat maha vaikida... Ahha, Sa panid vist mööda, või ei saanud aru...
  14. Doping hävitab sportlaste lapsi

    Kas synthol polegi steroid???
  15. Surumissärkidest ...

    Ega nii ta paraku on, kui ikka powerit jubedalt üle jääb, siis aitab see leht: http://wallypower.com/ Mudeli 118 saab soetada igaüks meist vaid 25 milku taala eest:) No päevamakse tuleks umbes 100 000.- eeku.................
  16. Doping hävitab sportlaste lapsi

    Tekib küsimus, milleks steroide tarbida??? Iseendale tünga teha on suht mõttetu. Tean nii mõndagi tegelast, kes on näit. metakat pannud,ning tulemus tõesti vahva: paari kuuga tekkis arusaamatu vesine mass, lisaks tasuta kaasa p...ses maks jne.... Kusjuures poisid kandsid ööklubis liibuvaid särke, et põkim välja näha Eks see on arvatavasti madala enesehinnangu probleem, et valimatuid meetoteid kasutades "SUUR" välja näha. Muidugi see on minu arvamus, teatud juhtudel(näit. peale oppi) on steroidid õigustatud. Gregg Valentino tegi endast steroidide abil VÄRDJA, nagu Michael Jackson kirurgi noa abil... Kõik on siiski kõrvade vahel kinni.
  17. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    Tore oleks kui me vähemalt püüame kirjutada õieti, sest vastasel juhul pole varsti võimalik aru saada, millest jutt käib. Oma teksti tasub vähemalt korraks üle lugeda, enne postitust. Austame Emakeelt
  18. Fat Burner fitness drink !

    Ma joon trennis vett, seda solki kalli raha eest pole küll mõtet osta. Nagu enamus toidulisasid, on see puhas äri.
  19. Ei jõua lõuga tõmmata

    Rippumine siin küll ei aita Eks peaksid ikka üldiselt oma keha arendama hakkama.
  20. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    Krt urmastamm, kus koolis sa õpid??? No kuidas on võimalik NII valesti kirjutada? Kui ise ei oska kirjutada, lase kellelgi ühikast üle vaadata, enne kui saadad! JUBE on lugeda! Edu keeleõpingutel! P.
  21. Eesti muld ja Eesti süda...

    Ei ma mõista, miks peab hullu panema!!!??? Mine parem saali, isamaalisus ei ole tunne, millega naljatada, kui sul vähegi mütsi all peidus.
  22. Tore kui hr. Tokko lemmikraamat on "joomahullu päevaraamat"
  23. Tokkko tsitaat: Türamaeivõi! kõik on süüdi, peale sportlase ise - enda ja treeneri - minge te ka ###### wacko.gif "ma armastan ennast rohkem kui elu !" sellegi poolest, tahab puhata ja mängida! Minul tekib küsimus, kas selline ebatsensuurne ja vaimselt ebakindel vend sobib ikka EKFL-i juhtfiguuriks?????
  24. Muusika trenni ajal.

    Savi mis mängib, ma ei käi saalis kontserti kuulamas, ning ka ei salli mp3 mehi:)
×