Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. siirup

    Ära ela elu liiga keeruliseks, võid juua mahla nii palju kui isu on!
  2. hehee--- rumal jutt sul! suur vahe on, kas teed trenni ja liigutad või pead dieeti ja passid kontori laua taga... korralik toitumine ja TRENN teeb keha trimmi.
  3. Krt, need naised võiksid vabalt eestis meestega võistelda:)
  4. Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

    Loomi selleks kasvatataksegi, et pärast süüa saaks. Mõttetu teema aretatud...
  5. Koolipoistele tasuta toitumiskava!

    Ma eeldan, et nii loll pole keegi...
  6. Koolipoistele tasuta toitumiskava!

    Reeglina koostatakse toitumiskava konkreetse isiku vajadusi ja eesmärke silmas pidades, kõigile see kava kindlasti ei sobi. Kui ikka tõsisemalt asjaga tegeled, on mõtekas koostada kava täpselt sinu vajaduste järgi.
  7. Mis lisandeid peaks kasutama.

    Mina soovitaks sul esmalt panna paika treeningkava, toitumine ja puhkus. Siis treeni aastake... Siis selgub, kas üldse on piukemas perspektiivis huvi jne... Nagu mulle omal ajal ütles üks tegija vend: kui lükkad korra 100 rinnalt, siis on mõtekas juba väike proteiin kõrvale laksata:)
  8. Puhtad poisid

    Igasugust paska on võimalik saada, kui tahad tervist p...se keerata:)
  9. Puhtad poisid

    Mis sa selle infoga nüüd peale hakkad??? Ma arvan, et igaühe enda asi, mida paneb või ei pane.
  10. Keha - k6dunev kapital.

    Tundub et artikli autor on võhik, trenn ongi investeering oma kehasse. Igasugused iluopid ja süstid seda kindlasti pole.
  11. Saalihuumor.

    Hämmastav, et enamus nalju ###### ümber käivad.....
  12. Auhinnamäng

    Mängule vastamine on absurd kuubis:) Idee ju tore, aga siin võib igaüks teha copy-pastet... Kes siis võitja on???????
  13. Massi kasvatamine, kiiresti.

    Kiiresti saab McDonaldsist friikartuleid:)
  14. Motivatsioon

    Kui ei taha käija ära käi saalis! Ja ära hala ka et motivatsiooni pole! Nagu mingi eide nutt! Ole edasi selline makaronkäsi nagu enamus, ning proovi enamus aega veeta arvuti taga toksides, selline on soovitus.
  15. Krt, Koovit on tõesti väga heas vormis... Kas võistlema ka hakkab?
  16. Mida see 1-2 suitsu päevas annab? Mis seda suitsu-isu tekitab? Peale haisavte käte ja suu ei anna see minu arust midagi... Kopse rikub ka see vähene anyway, vastupidise väitmine on lihtsalt vabanduse otsimine, enda õigustamine. See minu arvamus.
  17. Millist massilisajat soovitate?

    4x nädalas õiget trenni, korralikku sööki ja hüva und. Selline ongi kasvu valem:) Edu!
  18. Mai Maser in heat

    Ei mõista mis teema algatajat nii pöördesse ajas:) Kui oled nii kõva kulturist või mingi muu ala sportlane, siis toitud ju niikuinii spetsiaalkava järgi! Rahu, ainult rahu, muidu tõmbad veel deprekasse ennast:)
  19. PlanetSport

    Planet on väga hea saal, alati on ruumi. Ka wc ja dušši osas üks puhtamaid. Ja arvele pole keegi midagi ebaselget küll kunagi kirjutanud...
  20. Huule närimine :D

    osta nätsu!
  21. Pilt ????

    aile om kade, et tütreke nõnna kaunis pildil
  22. Mul tuli igatahes pisar silma!

    Milles point on? Tahad reede õhtul inimestes deprekat tekitada? Maailmas on nii palju kurbi saatusi, et kõigile kaasa tunda ei jõua niikuinii, sellega tapaks ennast ära! Täiesti OT teema...
  23. isetehtud kava

    Jätkaks luuleliselt: isetehtud kava-see on paha:) Avalehel on ju puust ja punaselt: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime Juba 100X läbinämmutatud jutt- kui tahad tulemust, siis kuula targemaid(st. mitte kõiki targutajaid).
  24. mitu korda nädalas?

    http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime Ära leiuta, küsi nõu nendelt, kes teavad.
  25. Raskuste vähendamine/lisamine seeriates

    Õpi ridade vahelt lugema: ma ei lugenud seda kuskilt, lihtsalt tutvustasin teema algatajale, kuidas EI TOHI teha...
×