Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Dennis Wolf Venemaal ja tema tegelik hetkevorm

    Las igaüks teeb nii nagu paremaks peab, liimigu siis kasvõi superliimiga käed hantlite külge.
  2. Kaalu kiirelt juurde

    joo ohtrasti õlut
  3. mölleri kõlblikus-aeg, kasutamine

    proovi, söö. kui oksele ei aja on ok.
  4. Kuidas WOW mõjub noortele

    Lapsik debiilsus on välja mõeldud..... pole just eriti loomutruu.
  5. 15a paks neiu.

    Mulle sellised enesehaletsejad ei meeldi! Kõik norivad teda jõusaalis, valitsus on paha ja üldse kõik teised on süüdi... Sellise suhtumisega ei jõua elus kuhugi, kõik on enda kätes. Eks neiu kuskil burksi sööb, et saali ei jõua
  6. Mine saali kuhugi, võta mõõtmed, tee paar fotot ka ja ongi ok.
  7. Alkohol

    Kõik oleneb KOGUSEST, paar pitsi viina prae kõrvale või mõni õlu ei tee miskit halba. Muidugi kui see pole igapäevane tava:)
  8. Hommikune omlett

    Elamine üldse on ebatervislik ja tavaliselt lõpeb surmaga:)
  9. Lamades surumine

    Rinnalihaste kasvuks ning ka raskuse arendamiseks on püramiidsüsteem üks parimaid. Muidugi "lapskulturist" teab paremini no pain no brain....
  10. Küsimus laiuse kohta ja TOITUMISKAVA!!!aidake!!

    Kulturismist ma räägingi. näen piisavalt kutte, kes jõusaalis niisama lobisevad ning pärast ju hea hoobelda, et trenn oli JÄLLE 4 tundi! Enda trennid koos soojenduse ja venitusega 1,5-2h, pikem muutuks juba ka vaimselt kurnavaks.
  11. Mina ei nutnud, sõbranna ei nutnud... isegi naabrinaine ei nutnud, vbolla ta ei kuulnud...
  12. Minu toitumiskava

    9 söögikorda on absurd minu arust... Ma söön 3X päevas ning tulemused on igati ok, peale trenni sheik ka. Tundub et paljud panevad üle oma toitumiskordadega, kui tegu pole tippkulturistiga vaid harrastajaga, siis piisab täiesti kolmest korralikust toidukorrast, loomulikult peab ka teadma mida süüa. See minu arvamus.
  13. 1 kuuga sellised tulemised

    ägedad TULEMISED!
  14. Kättemaksu Kontor

    Ma mõtlen seda, et kulturiste oleks võinud ROHKEM kasutada kui saate teema selline.....
  15. Kättemaksu Kontor

    Ajuvaba oli minu arvates, kahjuks nii need eesti seriaalid on...
  16. Nõuandeid kavale.

    Liiga pudru ja kapsas on see kava, kui seda üldse kavaks saab nimetada. Küsi mõnelt targemalt nõu.
  17. ÄRATUS!!!

    Näiteks meditsiinis on olemas selline võimalus esitada tasulisi küsimusi http://kliinik.ee/index.php?4,1,1 Isiklikult arvan, et igas jõusaalis on olemas mõni tegija vend, kes asjalikele küsimustele ka hea meelega on nõus vastama.
  18. pikk pidu!

    Dziises! Ega sa ju mitmenädalasesse tsüklisse ennast ei tõmba! Ära põe ja arvesta sellega, et kooli lõpetatakse elus üks kord, trenni jõuad rahmida küll ja rohkem kui ainult huvi ja püsivust on.
  19. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Koovit
  20. GNLD toidulisandid

    Olen ka kokku puutunud igasugu müügimeestega, tundub et provit on üks neist. Eks see GNLD üks paras klounaaz on, aga niikaua kui leidub inimesi, kes tahavad(loe:ajuloputuse tagajärjel:) osta teatud toodet mitu korda kõrgema hinnaga, siis saab öelda, et lolle leidub kes õnge läevad. Müügimeestele lubatakse hirmsuuri kasumeid, leidke vaid lollid kes stardipaketi ostavad jnejnejne... Au meestele, kes sellise süsteemi muidugi välja mõelnud on, aga kahju inimestest keda lollitatakse. TurboTiger on ka üks maailma parimaid tolmuimejaid... ning TorsoTigeri turuletulekust saati võiks jõusaalid kinni panna tegelikult... IRW
  21. Haarde tugevus

    kui sõrmed libisevad, kasuta talki
  22. Koovit on hetkel kindlalt üle, aga jah eks seal käib nn. "omamehe" eelistamine. Kahju..... Oleks võinud ju kõik Kiivika pereliikmed züriisse panna:):)
  23. Surumine

    Pukk liiga kõrgeks seatud äkki?
  24. Tattoo

    Muidugi maitse asi... ma kyll ei näe põhjust oma keha märgistada.
×