Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Kus see sal asub kus treenid? Tahaks huvi pärast näha seda surumist, 160 kg rinnalt ma mõtlen.
  2. Mis toimub ?

    Jälle üks teadjamees juures! Mida sa ronid siis üldse jõusaali, tee kodus koos keharaskusega... IRW kohe tore on tarku kuulata!
  3. Mis toimub ?

    KES RÄÄGIB, KELLEST RÄÄGIB? TOO FAKTE KUI ON, TÕENÄOLISELT POLE... räägitakse ka legende sellest, et kulturistidel pole absoluutselt jõudu, on vaid suured lihased
  4. Mis toimub ?

    Mees kes kaalub 150 ja surub 150 peaks lükkama rinnalt 100-ga vähemalt 15-20 kordust. Kui ta teeb kätekõverdusi, siis kui suur raskus kehast langeb kätele? Umbes 60 protsenti keharaskusest, sõltub indiviidist. Edasi on lihtne matemaatika... Kui selline mees suudab teha vaid 5x kätekõverdusi, siis ta lihtsalt ei viitsi järgnevat 20x teha Noormehed, ärge ajage suust välja lauslollust:)
  5. maitseaine säilivus

    Mitu õlut jõid enne posti?
  6. Haigus

    Mis haigus siis on? Mandlid?
  7. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Suured numbrid 160 juba lambist ei lükka, kaua treeninud oled? Ning koos kätega e kitsast surumist tehakse triitsepsi treenimiseks.
  8. Haigus

    Kumb oli enne, muna või kana? Sul analoogne küsimus, mine esimesel võimalusel arsti juurde ja ära hakka ise diagnoosima, tüsistused võivad olla rasked.
  9. Anator

    http://shop.primefitness.ee/catalog/produc...?products_id=74
  10. Hoiatus

    Mind ei koti need fitid üldse, ple kunagi kasutanud ja ei tee seda ka edaspidi.
  11. Hoiatus

    Üldiselt on siin palju pläma ja absurdseid postitusi küll, mille kohta olen ka krõbedaid kommentaare pannud. Lauslollust ei saa ju sallida. Närvi ajab et mingisugused vennad on võtnud omale õiguse määrata teistele hoiatusi... Kus on tõde? Kas poleks mõtekam hoiatada idiootse postituse autorit, et igasugu p...ka ikka ei kribaks foorumisse? Nii ei nn "moded" MÕELGE oma peaga ikka ka enne kui hoiatusi panete!
  12. Kuidas märkamatult läheneda objektile

    Mis selles videos põnevat on?
  13. Aidake õigele teele.

    Jälle vana teema... Siit sa korralikku ja õhest vastust ei saa. Võta ühendust mõne asjatundjaga(treenerid kes kavu koostavad) ja pane trenn ning toit paika. Tulemuse saavutamiseks on mõistlik siiski saada/osta proffessionaalset abi. Ja suitsud viska nurka, eriti sinu vanuses...
  14. Kõik oleneb kogustest, kas teed 2 pakki päevas/jood liiter viina päevas või pead piiri.
  15. Jack LaLanne 93

    Tnx, ei osanud seda lingiks pidada tõesti!
  16. Jack LaLanne 93

    Krt, loen ja loen ja ei hammusta teemat läbi
  17. säärte"eesel"

    Personal Message
  18. Harjutused kõhulihastele

    Äkki on mõistlik selle jahumise asemel küsida nõu sama jõusaali instruktorilt ?
  19. Ma arvan ,et see kogu see show on seotud SUURE rahaga, kõik ju tahavad näha nii kuulsa mehe matši. Isiklikult arvan seda, et meesterahvas peab oskama ennast ja lähedasi kaitsta, kuid spordina on mma minu jaoks mõttetu nägude/kõrvade/tervise tapmine. Kui ikka karjääri jooksul tuhandeid matse molli saad, siis sellel ON tulevikus negatiivsed/fataalsed toimed. Eks igaüks teeb seda mida ise tahab, see siin on minu arvamus. K-1 on ainuke mida ise jälgin, pole nii palju mõttetut aelemist ja kallistamist.
  20. Mina ja Maailm

    Küll on põnev teema!
  21. Suurte kogemustega kulturist

    On olemas selline sõna nagu OBVIOUS Õpime keelt
  22. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Mis mõõtu mees Hideta on? Tundub hästi lühike...
  23. Velotrenažöörile uus sadul?

    Küsi infi sealt kust ostsid
  24. Suurte kogemustega kulturist

    Ma olen suht kindel, et see üritus oli meelega tehtud, nagu mingi kihlvedu vms... Ei usu et keegi nii idikas oleks et ennast sellise vormiga konkurentsivõimeliseks peaks.
  25. Ammoniaagi lõhn trenniriietel?

    See on ketoos ehk atsetoneemia. Süsivesikute puudus kehas.
×