Jump to content

brenda18

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

brenda18

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 05.02.1985
  1. rasedus

    Olen 23 aastane Peaks mainima et olen varaselt treeninud küll pidevalt kuid öeldakse et see ei loe kui on ikka kolme nelja kuune vahe sisse jäänud. Raseduse aeg olen ainult treeninud niipalju et ujumas käinud u korra nädalas edasitagasi mbasseinis u 10 korda ja siis piisavalt võhmal:) ja palju kiirkõndi ja pikalt jalutanud muud hetkel pole. Paar päeva tagasi hakkasin kodus ka lihtsalt stepperil kõndima u 10mintsa päevas lisaks niisama jalutamisele ja siis harjutusi vaagnalihastele mida soovitatud kodulehtedel rasedatele, aga rohkemat seal miskit soovitust pole. Seda hakkasin siis alles nüüd jaanuaris tegema kui kuues raseduskuu algas. Söök päevas siis umbes oleks et hommikuti kas puder( neljavilja, kaera või mannapuder) või siis hommikuhelbed piimaga, vahel aga röstsai ja puuviljad. siis mingi vahepala, kas puuviljadest miskit või jogurtit, lõuna on nii ja naa, vahel võileib saltilehega, kurki tomatit, veitsa majoneesi:) sinki ja juustu või siis piimasuppi või praekartuleid....kuidas juhtub....siis õhtul kas pasta hakklihaga(looma, siin sea ja looma segusid ei ole) ja tomatikastmes kus paprikat suvikõrvitsatükke ka sees, või riis kalaga(lõhe) valge jahukastme ja kümutatud köögiviljadega (mais hernes oad porgand vahel ka brokkoli) või kartulid keedu või ahju kus liha kõrval, kas loom siga või kana ja külmutatud köögiviljad. ja siis vahel ka maiustus šokolaadi harva või jäätis ja tarretis( viimane pidi hea olema nahale, et ka venitusarme ei tekiks palju) kas siis see vahepalana või puuvilja (manadriini või banaan või kiivi, neid söön peamiselt) või jogurt vüi isegi kohukest mida siin baltikapoest leidub. joogina kasutan siis kas piima, või segumahla, kaks korda päevas ka vaarikaleheteed ja tass kaks kohvi. Lisandina kasutan ainult pregnacare kapsleid, muud midagi. Kuu kaks tagasi kui käisin ämmaemanda juures soovitati kaalus palju mitte juurde võtta kuna enne rasedust peaks mainima et ülekaalus olin., aga nüüd kui jaanuari algul käisin perearstil kaalumas olin kuu ajaga umbes 2 kilo juurde võtnud mis oli asrti arvates norm....kuid ei tahaks edaspidigi palju kosuda rasva arvelt vaid siis beebi ikka. Sest usun et kaalu siiski suht palju kokkuvõttes ja juurde palju ei taha kuna hetkel olen 160 pikk ja kaalun 93 kilo, mis minu meelest palju.... Loodan et on mingisugune ettekujutus mu kirjutisest siin ja et miskitmoodi aidata saaksite, et mida teha, sest ei oska öelda jah mida peaks täpsemalt päevas sööma ja kui suured portsjonid oleks ja kuidas treenida et mitte üle pingutada. Signe
  2. rasedus

    Tere, Oleks väga huvitatud et kuidas tervislikult toituda ja treenida raseduse ajal. Olen lugenud siit ja sealt kuid siiski suht raske mõleda ja vaadata et mida päeva jooksul ja palju süüa ning kui tihti ja kuidas end treenida. Olen nimelt 5ndat kuud ootel nii et tean et ei tohi nii mõningaid asju teha jõusaalis, kuid palju ja mida võib? Loodan et saate aru mida ma siin räägin... Eesmärk on hetkel kaalus mitte juurde võtta liigselt mida arst soovitas, kuid jah kuna pole eestisvaid irimaal siis raske minna kuhugi spets rasedate trenni kuna läheduses neid pole. Toitumine ka suht raske kuna kõike vajalikku mida olen harjunud eestis sööma siin leidub kas vähe või puudub üldse, kasvõi kohupiim... Teid ette tänades, Signe
×