Jump to content

Capricorn

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 818
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Capricorn


  1. Kui toitumiskava järgi sõin ja öösiti töötasin (öised ja päevased vahetused vaheldumisi), siis jätkasin öösel täpselt samasugust kava järgi söömist nagu päeval seda tegin. Öise vahetuse päeval trenni teha pole eriti hea, muidu öösel tööl suurem väsimus.


  2. Jõudu näitab see, kui palju lõuga jõuad tõmmata, ja kangi maast sirgetele kätele jõuad tõsta, nii mulle öeldi kunagi igatahes.

    Tõstmisega on asi selgem, aga kui 65 kg mees tõmbab 20 lõuga ja 100 kg mees 15, siis kummal rohkem jõudu on? :rolleyes:


  3. Aga näiteks kui mul on relvaluba olemas ja saan kriminaalkorras karistada kas siis relvaluba kehtib ikka edasi?

    http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=193886

    Soetamisloa või relvaloa väljastanud politseiprefektuur tunnistab loa kehtetuks, kui:

    ...

    2) loa omaja ei vasta enam käesoleva seadusega kehtestatud nõuetele

    ...

    Nendeks nö. nõueteks (vaata 6. punkt) :

    § 36. Füüsilisele isikule soetamisloa ja relvaloa andmist välistavad asjaolud

    (1) Soetamisluba ega relvaluba ei anta füüsilisele isikule, kes:

    1) on narkootiliste ja psühhotroopsete ainete kasutamisest tingitud psüühika- või käitumishäirega;

    2) on raskekujulise psüühikahäirega;

    3) on füüsilise puudega, mis takistab tema poolt taotletava relva õiget käsitsemist;

    4) hoidub kõrvale kaitseväeteenistusest;

    5) on piiratud teovõimega ja kellele on seetõttu määratud eestkostja;

    6) on kriminaalkorras karistatud;

    7) on halduskorras karistatud relva ja laskemoona soetamist, hoidmist, kandmist, vedu või kasutamist reguleeriva õigusaktiga sätestatud nõuete rikkumise eest või jahipidamise eest ilma jahitunnistuseta.

    8) on kriminaalmenetlusest tulenevatel alustel kuulutatud tagaotsitavaks, tunnistatud kahtlustatavaks, võetud vastutusele süüdistatavana või antud kohtu alla;

    9) on soetamisloa või relvaloa taotlemisel tahtlikult esitanud valeandmeid, millel on oluline tähtsus loa andmise küsimuse otsustamisel;

    10) ei oma käesoleva seadusega ettenähtud tingimusi relva ja laskemoona hoidmiseks.


  4. Kas keegi üldse nö. võitleb? Ja no kui steroidid on koguaeg keelatud olnud, siiski need kes tahavad, saavad neid osta, vaevalt probleem siis ka mingeid "tavalisi" toidulisandeid saada kui väga tahta. Iga keskmine jõusaalis treenija neid ei vajagi ja tegelikult ei olekski soovitav tarbida. :D


  5. ja siis äkki mõni teab palju yhe tavalise kanamuna munavalge ja munakollane umbes kaaluda võib? :D

    Keedetuna umbes nii: munavalge 35 g ja kollane 15 g, kunagi kaalusin, Selveri keskmise suurusega munad olid.

    Lahja maitsestamata on küll veidi odavam, aga kui igasuguseid asju sinna juurde lisad, siis võibolla ei tulegi eriti odavam kokkuvõttes? :) Ma igatahes ei viitsi vaeva näha segamistega, ostan sellise, mida kohe söön.


  6. Seal on briketivabrik ja see peaks kõik ütlema, miks mu kodu vesi turbane on. Ja roostene sellepärast, et veetorud on aastast 1938, mis oma vanuse pärast on roostes. :D

    Nojah, siis päris Pärnu ei ole, nagu ma arvasin (nagu su profiilis kirjas). :D Ma ise joon kraanivett tavaliselt, aga mu naine on ka sealt briketivabriku-asulast pärit ja ta üldiselt kraanivett ei taha juua, ju siis vanast ajad halvad mälestused kraaniveest. B)


  7. Kus imekohas sa elad, et kraanivesi turbane ja roostene? :D Ma muidugi ei tea täpselt kas terves linnas (Pärnus) on täpselt üks vesi (ühest kohast tulev ja samamoodi puhastatud), aga ükskord huvipärast mõõtsin korteris kraanist tuleva vee rauasisaldust (töö tõttu oli selline mõõteriist käes) ja oli vähemalt 2x parem kui joogiveele maksimaalselt lubatud.


  8. kes seda hindab, kas on või ei ole asjalik postitus???

    võiks siiski veidi vaeva näha ja mingi asjalikuma teema välja mõelda, mille eest võimalik auhinda võita!

    Ma arvan, et kõik siinsed administraatorid/moderaatorid jms liikmed on siin foorumis kajastatavate teemadega nii palju kursis küll, et oskavad usaldusväärselt hinnata tavakasutajate postituste sisu. :D


  9. Võib kõlada uskumatult, aga nii see oli...

    Põhikooli matemaatika lõpueksam oli 5, ka 9. klassi lõpuhinne 5.

    10. klassis olid terve õppeaasta jooksul KÕIK matemaatika hinded 1-d (ÜHED), välja arvatud üks hinne, mis oli 2. B):D 10. klassi jätsin suuremalt jaolt sel samal põhjusel pooleli (kevadel paar päeva enne eksameid) ja läksin sügisel tehnikumi. Seal olid hinded enamuses kolmed-neljad, lõpus tegin ka matemaatika riigieksami: 26 p (kõige kehvem puntisumma 3-st eksamist)

    Seevastu füüsika oli nii põhikoolis kui ka tehnikumis koguaeg 5, põllumajanduslike tehnikumide (sel hetkel oli neid vist 13) füüsikaolümpiaadil saime 3-liikmelise võistkonnaga ülekaaluka 1. koha.


  10. JarmoObrest,Selgitage palun millised need harjutused on :lol:

    Lendamine hantlitega õla keskosale: 3-4x10

    Lendamine hantlitega õla tagaosale: 3-4x10

    009.gif

    017.gif

    Seda esimest tehakse tavaliselt püsti ja käed veidi küünarvarrest ettepoole kõverdatud, mitte päris sirgete kätega.


  11. Kindlasti ma ei ole ainuke Eestis, aga ikkagi üsna haruldane juhus ja tasub mainimist. Nimelt olen olnud toas kuhu keravälk sisse tuli ja mitte midagi halba korda saatmata välja tagasi läks. Korstna ja puuküttega pliidi kaudu, pliidiuksest tuli sisse. Ma nüüd täpselt ei teagi kas sealt alumise nö. tuhaukse kaudu või lõi ülemise ukse lahti. Olin liiga väike, et selgelt midagi mäletada. Vanaemaga olime toas kui see juhtus. Keravälk olevat suure pauguga sisse tulnud, mõned sekundid veidi maas särisenud ja edasi veerenud (veidi minu poole) ning siis pärast kõva pauguga jälle pliidi kaudu välja läinud. Midagi nagu väga uduselt mäletan, aga ei ole päris kindel kas see ongi reaalne meelde jäänud sündmus või vanaema meenutustest silme ette joonistunud pilt. :D

×