Jump to content

Maicle

Kasutajad
  • Sisu loend

    61
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Maicle postitused

  1. Kust osta Jõupinki e. rinnalt surumise pinki ?

    Powergym küll minu arvamuses kohta ei leia, kõige lihtsam pink mis seal oli (rinnalt surumine) kus on ainult pink maksab juba 5000-6000.- Ja seal on ültse sellised imelikud pingid millega mul pole mitte kui midagi peale hakkata...... Aga ikkagi, mis Maja või asutus on kaubamaja ? Või tallinnas ongi selline asutus nagu "kaubamaja" Sest muidu on enamus poed kaubamajad.......
  2. Kust osta Jõupinki e. rinnalt surumise pinki ?

    Oleks pidanud mainima et hinnapiir jääb kuni 1500.- juurde, ja mingeid tühiseid parankasid pole ka vaja, samuti pole ka kangi vaja. Pealegi....Kaubamaja ? Kaubamaja 4 korrus, mida ma sellest arvama peaksin ? @gmaster mõtled tallinna keskturu vastas ?
  3. Kust osta Jõupinki e. rinnalt surumise pinki ?

    Pärnus rimis oli ka müügil, aga siis kui ostma läksin oli ära kadunud juba, reedel lähen Tallinna ja kardan et sealt ka selleks ajaks ära kadunud juba...... Oskab keegi öelda mis selle hinnaks on ja milline see välja näeb ? Ning Peab ju olema meie pealinnas jõutarvete poodi ? See on nagu väga absurd kui ei oleks.
  4. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    Selle vana pildi järgi ütleks et ta on täiesti tavaline vanamees. Aga see esimene.......See ei ole normaalne......
  5. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    langesin julma häbisse enda rekord on ka surumises 70 kg...........
  6. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Idee oleks Muidugi Pro Aga ma ei usu et me kulturistid lihstalt viitsiks seda teha.
  7. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Seda et kas need suured käed jõuavad need tohutud jalad üles ka tõmmata.
  8. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Kalduks teemast kõrvale natuke. Et palju me eesti tipp kulturistid Lõuga tõmbavad (torul ikka) Ja kui paljud nendest jõutõusu ära teevad ? Kui teete siis mitu ?
  9. Vitamiinid

    Mis Vitamiinid parandavad: Silmanägemist Vere ringlust liigestes Hammaste korrashoidu Ja mis vitamiine oleks veel kasulik süüa ? Kõige rohkem huvitaksid need vere ringluse vitamiinid. Ette tänades.
  10. Matid

    Ehitan endale koju võimlat/treening saali talveks ühte suurde tuppa, ning soovin põrandale sellist õhukest swamm matti panna. Koolides on neid, meil enda koolis on neid igavene hunnik, lillat värvi lausa Paksus on neil mingi 2 cm umbes. Mingid põrke ega imeravivaid omadusi neil ei ole, lihstalt soov et põrand oleks pehmem ja soojem. Oskab keegi öelda kust saab neid osta ja mis hinnaklassi võib minna näiteks 15 ruutmeetrise suuruse ala ära mattistamine ? Eelkõige kust neid osta saab (pärnus), üks treener ütlesm ulle et neid peaks saama 100 kr tk (200cm x 50-100 cm umbes) Kas see vastab tõele. Ette tänades.
  11. Matid

    On mujal eestis olemas Sellist lebra taolist õhukest 2 cm paksust materjaali ? Oleks kiireti vaja, odavama hinnaga ? Et kuskilt pidi me kool ka ju need saama.
  12. Matid

    Välismaalt ma vaevalt tellima hakkan. Nii rikas ma ka pole. Hinnapiir jääb kuskile 1000 kr juurde (olenevalt kui palju saab selle eest nii palju ka võtan).
  13. Kuidas kaalust alla võtta?

    Jumala sokkis olen, kaalusin 94 kg Olen 1 nädal seda kalmuse kava täitnud ja täna vahtis kaalult 90 vastu Söönud pole ma mingi 4 h hetkel (kohe hakkan sööma) aga jõin 0,5 l vett ära just. Olenemata olukorrast (kõht täis/tühi rasked/kerged riided) Pole ma VÄGA pikka aega näinud kaalult nr 90 vastu vahtimast. Ma olen selline imeli kka tegetl, kõik jõuharjutused, jäävad mulle külge 3 x kiirem kui teistele inimestele, St kätekõverdustega: Kui alustasin siis ei suutnud ühtegi mõned päevad edasi siis oli 1-2 siis edasi oli 5,8,12,20,25,35,50 aga siis tuli 1 nädal vahet ja langes uuesti 20 peale, Easy come easy go.
  14. Botased

    Telekast nägin neid, oskab keegi nende hidna öelda, sealt öeldi et tavalisetest potastest on 1.5x kallimad. Kuid mis hinnaga tavalised potased on (300 kr või 2000 kr) seda ei öeldud. Et siis asja mõte on et arvutikiip mõlema botase sees arvutab teatud rõhku kannale ja siis vastavalt sellele väike mootor reguleerib kanna pehmendust (mul oleks sellist asja kriitiliselt vaja) Palvetan et selle asja hind väga ulmeline ei ole. Siis äkki keegi teab, mis hinnaks ja kust tellida ? Ette tänades, Mina.
  15. Botased

    Vat see on viimane asi mille peale raha raisata vaja mul, sinna niigi summasid juba sisse pandud, eputamiseks ma ei usu, mõnele ilmselt kindlasti, kuid mina kui parkouri harrastaja fänniks täiega neid, need juuu niiii pehmeeed Ja tegelikult parkouris põrutab taldasid äris palju kui ei tea mis teed, mida pehmem seda funnim on olek. Vat see on viimane asi mille peale raha raisata vaja mul, sinnaniigi summasid juba sisse pandud,eputamsieks ma ei usu, mõnele ilmselt kindlasti, kuuid mina kui parkouri harrastaja fänniks täiega neid, need jub nii pehmeeed Ja tegelikult parkouris põrutab taldasid äris palju kui ei tea mis teed, mida pehmem seda funnim on olek. See kõlbamine on suhteline mõiste, Vanad arvutid ei kõlba, vanad autod ei kõlba, sest kui kõlbaksid siis ajaksid kõik veel mossedega ringi mitte bemmidega, sama ilmselt ka tossudega, miks me ei võiks käia puust kotadega ringi nagu vanasti ? uuem on parme, kaasaegsem, moodsam, kallim, egom jne, muidugi sellised tossud on ka mega egoboosterid
  16. Botased

    Aga kusjuures kaem pidi küll jooosta saama, Sama tunnen tavaliste potastegagi, et kui mingite vanade nässakatega jooksen siis nagu pole isu joosta ja väsib kiiremini, aga kui mingid uued ja mõnusad ja arvased on all siis on lausa lust ja rõõm joosta ning hüpata ja energijat olkes ka hulga rohkem nagu, jalg ei väsi nii ruttu ära näiteks.
  17. Botased

    eelkõige huvitaks mind see, et kas nende potastega on võimalik hüppata nö torult torule ehk siis teha täpsushüpe millevahemaaks umbes 3 meetrit ja siis maandudes keskosale, see koht kus see kiip on, ma ise kardan et see koht võib siis katki minna vms..... Teie arvamus ?
  18. Botased

    Mõni tuhat imselt kindlasti, mmm lausa unistaks nende järgi Aga mis inimestel on arvamus on nende kohta? aaa nüüd tuli meelde kus neid nägin, tähendab kuulnud olin neist juba tükk aega ennem aga praktilises mõõttes nägin neid ETV telesaates baar, kus saatejuht pani need jalga ka. Üks hüppesport millega tegelen, needo n sinna sporti lausa loodud edit1: mis nimega annaks nende kohta üldse infi otsida ? Pc boots, Smart boots ? Kickass super boots ?
  19. Vitamiinid

    Psudobroblemid ühesõnaga misiganes. Miks ma teiste arvamusest hoolin ? Kuna ma elan nendega elu lõpuni samas rajoonis....... Ma tean ise et mulle nõuandeid küllaga on antud, aga damm, igatreening programm lihtsalt peab midagi täitmatud ja jaburat sisaldama, muidu see lihtsalt poleks "normaalne" BTW targutada pole ka vaja
  20. Vitamiinid

    Soojast toidust väheseks ei jää koolsi kuangi (tasuta ja väga suurtes kogustes) aga mu "maine" kannatab tohutult kui ma lähen oma pisike toidukarbike sööklasse: 1. Kokk solvuks täiega ja hakkaks õiendama (niigi närvihaige) 2. Täna üks õts õiendas ühe wannabe kõhnema tüdrukuga kes arvab et kui ma söön 1 korra päevas võtan kaalust alla. Et kokk on toidu valmsi teinud ja mis see olgu et sa sööma ei lähe. 3. Ema karjub kodus vastu sellele mõttele. 4. Menüüs mul kartulit pole niiet arvan et selles ongi asi, samas võin ju taldrikutäie ainult toorsalatit ära süüa ja teed kõrvale. 5. Koolis hakkataks mõnitama... Aga kuulsin seda et banaan pidi väga halba tegema, kui tahad kaalus talla võtta ? Et 1 banaan=3 kartuliga. Aga ma usun kui ma söön mõistlikus koguses rohkem salati ainult koolis siis peaks kõik ok olema.
  21. Vitamiinid

    Segaduses seepärast et Marek ütleb et see mõjub, Indrek ütleb et ma asetaks tema oskused menüüsid korraldada ültse kahtluse alla. Emaga karjun seepärast et tema arvab et see on puhas ja täielik nõmedus kooli külma süüa kaasa võtta ja seal kuskil salaja sööma hakkata.
  22. Vitamiinid

    Tegelikuses olen ma väga segaduses hetkel, ma ei tea mida teha
  23. Vitamiinid

    Kuid väga paljud on abi saanud temast: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=10069 Ja ma usun et ta ikkagi üht teist teab kah selle ala kohta. Samas plekkisin ma väga suure summa nende kavade eest. Kuid mida te arvate, külma toidu koolivõtmisest, kui koolis on soe toit olemas ? Mis sisaldab kartult, toorsalatit, vahest mingit liha ja saiakest. Joogiks on siis vahelduvalt kas piim, jogurt, tee, mingi kohvikakao segu (seda sula ei joo).
  24. Vitamiinid

    einoh, ta tegi 4 erinevat sööki, kana ja loomaliha on seal sees küll, kala aga ei ole, See on dieet koos treening kavaga, ise ma usun sellesse aga teistel on sellega kahtlusi(päris paljudel) Noo juust annab ju valku, Muna ma söön päris palju, niiet see annab piisavalt valku.
  25. Vitamiinid

    Kui M. Kalmuse menüüd haiguseks nimetada siis küll
×