Jump to content

Jess13A

Kasutajad
  • Sisu loend

    95
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Jess13A


  1. Tere.

    Oleks vaja mõningaid nõuandeid triitsepsi kasvatamiseks. Ülaosa areneb ilusasti, aga alaosa(küünarnuki juures) jääb maha. Et millised harjutused siis spetsiaalselt alaosa treenivad?

    Minu harjutused triitsepsile on sellised:

    ploki surumine alla(kitsas haare, harudest hoian kinni)

    hantli surumine kukla tahant(kahe käega)

    hantliga kukla tagant(ühe käega)

    Ja milline peaks olema harjutuse sooritamise kiirus? Kas kiirendusega või aeglaselt? Kas tagasi peaks laskma ploki niisama või samamoodi seda ise aeglustades?

    Mõned teadjad on soovitanud kiiresti suruda ja lasta aeglustusega tagasi, siis töötab lihas mõlemas suumas ja on kauem pinge all, mis annab võimaluse tal ennast lõhkuda ja seejärel kasvada


  2. Ise olen 15 ja kolm kuud jõusaalis käinud. Võib öelda, et suhtutakse küll päris hästi.

    Kuid kui teema nimi oleks, et kuidas suhtute vanuritesse, siis on küll nii et nn vanurid, no ütleme umbes 50 ja rohkem, on küll nahhaalsed. Kui astud kaks meetrit seerate vahel masinast eemale et venitada, jõuavad nemad juba raskused vahetada ning pingi hõivata mingi pooleks tunniks, ilma, et tuleks küsima kas ma olen lõpetanud või mitte.

    Spordisaali hea tava ütleb ,et üle 2 meetri ei tasu oma masinast eemalduda. See tähendab teistele, et sa oled lõpetanud. Nii ,et harju sellega


  3. Tarvitasin Herbalife põhipulbrit ja mõningaid tablette üle aasta. Mõjus küll kaalu reguleeriva ja vähendava tootena. Kuid hind oli oluliselt kõrgem võrreldes tesite valgu ja kaalu kontrollivate preparaatidega. Selle juurde kib jutt ,et see on eriti kontrollitud ja puhtalt looduslikest preparaatidest valmistatud "teised" analoogid on puhas keemia- ühesõnaga tüüpiline turundusjutt ehk oma toote positsioneerimine.

    Tõsi on see ,et turustamine käib võrkturunduse põhimõttel ,kus kasutajad ise müüvad ka edasi ja saavad selle pelat hinda alla, et ostavad hulgi suurema kogyuse välja ja siis turustavad edasi.

    Ega ta halvem pole, kui teised analoogsed, lihtsalt kallim ,kuna on rohkem promotod ja tuntum nimi. Kui raha on rohkem võib seda ka osta, kui ei viitsi ise odavamaid tooteid otsida.

    http://www.herbalife.com/hl/templates/temp...alife/index.jsp


  4. «Niipalju, kui mina tean, ei tõstata Euroopas peale Venemaa keegi seda probleemi.»

    Selle peale ütlen ma:

    Niipalju, kui mina tean, et tõstata Euroopas peale Eesti keegi seda monumentide probleemi. Mitte kedagi see ei häiri. Häirib ainult Eestit. Isegi Saksamaal seisab rahumeeli selline monument ja kellelegi ei tule pähegi, et seda peab lammutama, kividega loopima, pommi alla panema või mida iganes te siin plaanite, kallid patrioodid.

    Rõõm näha kui palju spordisõpru erutab pronksmehe teema, eriti kui see isamaalisuse või venemeelsuse mõõdupuuks valitakse. Jõudu järamiseks, see on lihtsam,kui muskleid kasvatada :):):lol:


  5. Alaselga tehes seljapingil kas on mõtet teha raskusega turjal või mitte?

    Igaüks räägib eri juttu, ma ei tea mida uskuda.

    Kui ilma raskuseta 8- 10 korraga selg ära ei väsi ,siis on kindlasti mõtet kasutada raskust turjal või ka hoida ketast kätega rinnal, mis on parjalt koormav ja mitte ainult seljale.


  6. Ma nägin ükspäev , et venemaal sõimati Eestit ja Eestlasi natsiteks ja selle pooltajateks . Mida te arvate sellest , et venelased sõimavad eestlasi natsiteks? :)

    Ennast ei huvita ültse kas see pronks kuju on seal või mitte

    Meil on demokraatlik riik ja kõik võivad kõigest rääkida, pronksmehel on märgata küll kogugat keha mundri all, siiski arvan ,et seda teeamt antud portaalis nämmutada on mõttetu. :)


  7. hmm aga siiski pole saanud ühtegi vastust sellele, kas aminohapetel on ka miinuseid?

    Kui tarbid liialt valke ja aminohappeid, millest need koosnevad ,siis võib see mõjuda pikas perpektiivis ruineerivalt sinu neerudele ja maksale, mis peavad valkude töötlemisproduktide jääke neutraliseerima ja see on neile suurem koormus. Kergemal juhul võivad tekkida mõned vinnid, punnid


  8. Kui ma nüüd siin piisavalt ringi vaatasin siis ma ei leidnud piisavalt teavet sellise asja kohta kui suitsetamine just sellisel puhul kui inimene käib saalis kuskil 4-5x nädalas.Seega sooviksin teada saada et mis miinused on suitsetamisel jõusaali kõrval.

    PS.Mida rohkem teavet seda parem.

    Aitäh

    Suitsetamine ja jõusaal on nagu autol vajutada gaasi ja pidurit üheaegselt, mootor jõurab ja auto isegi liigub aga ühel hetkel ütleb mootor üles. Kui mootor on uus, siis on katki minekuni veel aega. Elu aga näitab ,et aastatega on suitsu maha jätta järjest raskem, tervis sellest aga paremaks kindlasti ei lähe.

    Nii ,et kui praegu ennast ei sega, siis lase käia ainult ,et mida edasi, seda raskem on. Aga see on iga inimese enda valik, nii ,et võta või jäta


  9. Kui inimene on jõudnud rates surfates järeldusele ,et kõik eesti nimesed on õelad, pahasoovijad, kadedad, valelikud jne, siis ilmselt on midagi väga valesti selle inimese maailmapildis ja enesehinnangus. Viha on väga väsitav emotsioon ja sööb selle omaniku seestpoolt. Kõige lihtsam on süüdistada kõiki teisi ,aga muuta siin maailmas saad sa ikkagi ainult ennast ja enda hoiakuid.


  10. Nimelt kui kellegil on üle või saab teha sellise vidina, kuhu raskust saab vöö külge riputada - konks ühesõnaga, oleksin väga tänulik. Raskused kasvavad ja pole enam kuhugi külge panna. Ise olen olemas Telliskivi tänaval ja revalis treenin.

    Küsi vend Vähilt, kust Tartus Avancia klubis selline kettiga karabiin hangiti, millega raskused vöö külge käivad.


  11. Tere spetsialistid! Saadan selle kirja Teile kõigile just avalikult, et ka tavalised fitness.ee kasutajad saaksid ülevaate, milliste probleemidega võib kokku puutuda. Hiljuti võttis minuga ühendust tütarlaps, kellel on päris korralik ülekaal ning väidetavalt on ta proovinud ka igasuguseid kaalu alandavaid protseduure, kuid tulutult. Siinkohal pean ära märkima, et omalt poolt enda kogemustest olen temaga rääkinud, aga sellest oli vähe kasu. Milline võiks olla Teie arvates tema menüü, et ta nälga ei sureks ning milliseid harjumusi võiks muuta? Kuna mulle endale tuleb iga päev päris palju sellise sisuga kirjasid, siis antud juhtumi puhul läheb mul üksinda selle probleemiga tegelemiseks liiga palju aega. Vajadusel saan täpsustada ka pikkuse ja kaalu ning muid andmeid, aga hetkel on teada, et ülekaal on üle 30 kg.

    Ette tänades!

    KIRI:

    Tere!

    Kuna palusid mul kirja panna nädala toidu, mida endale manustan, siis selline see nimekiri sai 15.01.2007-21.01.2007:

    Esmaspäev:

    Hommik – kohuke, banaan, pool apelsiini, tee.

    Kohvi

    Lõuna - kana-köögiviljasupp (käin tavaliselt söömas pubis 6½), banaan, tee.

    Õhtu – riis, praeliha, roheline salat (kurk, tomat, paprika, oliiviõli, hiinakapsas), tee, banaan, 2 saiakest

    Teisipäev:

    Hommik – kohuke, saiake, tee

    Kohvi

    Lõuna – salat ja täidetud loomaliha seente ja juustuga, mahl, tee, apelsiin

    Õhtu – ühepajatoit, viiner, jäätis, tee

    Kolmapäev:

    Hommik – 2 juustusaia ja tee

    Kohvi

    Lõuna - kodujuust makraga, juustumuhkel, tee, mahl, õun

    Õhtu – ühepajatoit, salat, kana, tee, õun, shokolaad

    Neljapäev:

    Hommik – 2 juustusaia tomatiga ja tee

    Kohvi

    Lõuna – pardi-aedvilja supp, kohupiimakreem vaarikatega, tee,õun

    Õhtu – pasta juurviljade ja hakklihaga, tee

    Reede:

    Hommik – kaerahelbepuder ja tee

    Kohvi

    Lõuna – hiinakapsa-majoneesi salat, pihv, tee.

    Õhtu- ahjuliha, kartul, salat, tee

    Laupäev:

    Hommik – võileib pihviga, õun, tee

    Õhtu - sünnipäev -kõike head ja paremat  (Erinevad salatid)

    Pühapäev

    Hommik – võileib pihviga, õun, tee

    Õhtu – sünnipäev-kõike head ja paremat (Erinevad salatid)

    + iga päev 1tl ja rasvatu piima šeik dieet joogiga

    Toidu kogused ei ole väga suured ja ka sooladega üritan tagasi hoida. Ma kasutan vähe poolfabrikaate või poest ostetud toitu – tavaliselt valmistan selle ikka ise.

    Kuigi trenni tulemused on näha ümbermõõtudes (igalt poolt on vähenenud), siis kaalus see ei väljendu....Saan aru sellest, et lihased on raskemad, kui rasv aga mingi muutus peaks ju ometi toimuma mitte, et see seisab pea 4 kuud ühel näitajal – ei grammigi suuremaks, ei grammigi väiksemaks....

    Trennis käin igal nädalal kaks korda (lihas ja kangi trenn) + iga päev kuskil 2 km kõndi tööle ja koju. Tööl istun põhiliselt.

    Toitumisest nii palju ,et esmaspäevaks 3 banaani päevas on päris suur tärklise ja kalori kogus, kuigi kasulikku kaaliumi on seal palju, nii et soovitaks banaani asendada õuna, apelsini, mandariiniga.

    Milleks õhrtul ahjuliha, see on raske seedida, parem näiteks minig keedu kana, kui liha vaja. Üldse õhtuse lihasõöömise asendaks minig muu valguga endal ja organismil kergem. Kui trenni oled teinud ,siis kergemat liha võib, seda teab vend vähk isegi.

    2km päevas on istuva töö puhul vähe- vähemalt 5 km oleks vajalik, kui kõndida ei viitsi ,asenda kas või ratta sõiduga looduses või spordisaalis


  12. Jätka nii nagu treenisid ja tee paar korda nädalas HiiTi peale trenni või muul ajal ja vähenda kaloreid.

    Arvatavasti pead ka raskusi ja intensiivsust maha kerima et defitsiidiga toime tulla, midagi muud eriti ei ole. Kui lihast kaotada ei taha siis tõsta ikka kangi kõvasti ja muid baashrajutusi, vb suudad isegi natuke lihast lisada aga loota ei tasu.

    Mis on HiiT?

×