Jump to content

Jess13A

Kasutajad
  • Sisu loend

    95
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Jess13A


  1. Inimesed saavad nii avaldada oma arvamust. Kuid edasi peab lootma, et need allkirjad ajavad midagi liikuma.

    Nagu eelpool kõnelejad ka mainisid, siis Tallinna linnappead saab maha võtta Tallinna volikogu, kus Keskerakonnal on absoluutne enamus, nii et enne järgmisi kohalikke valimisi midagi ei muutu. Ja siis on juba uued laulud ja plaadid moes.

    Kes aga vägivallatult oma negatiivseid emotsioone tahb jõulsaali asemel siin või mõnes teises portaalis välja elada- laske aga käia :rolleyes::blink::lol:


  2. Kas keegi kasutab toiduks? Mida-kuidas teete? Kas ma sain õigesti aru, et jaanikauna süsivesikud sobivad rasva % vähendamisel GI ~ 15? Tundub väga kasulik olevat, palju kaltsiumit ja kiudaineid ning magus ka veel.

    Kindlasti sobib see kaalu kontrollimisel. Olen kasutanud mahla ja piimaga. Mulle meeldis piimaga rohkem. Teen endale koguse pudleisse ja joon vahepalana päeval. Siiamaani on enesetunne hea


  3. Need on ju kaks täiesti erinevat lisandit-hera80 on valk ja BCAA 1000 on aminohape-neid ei saa võrrelda.Minu kogemuste põhjal on hera80 väga hea valk,eriti maitsestamata.Kui aga soovid aminohappeid ,siis soovitan osta pigem pulbrit-saab rohkem ja toleb odavam.Praegu võtan ON BCAA 5000 Powder.

    :) valgud koosnevad aminohapetest --orgaaniline keemia


  4. Wildlife - on aeg metsast välja tulla. Pronkssõdur pole juba ammu ainult veteranide kultusobjekt, järjest enam noori on märgata 9.mai pidustustel.

    Aga mine võta kinni, mis temaga teha tuleks. Kõrvaldamine tekitaks praegusel ajal uusi pingeid, samas on verise okupandi monument sellises avalikus kohas lubamatu. Kindlasti ei sobi aga Liimi radikaalsed ideed, see ei ole lahendus.

    Asjahuvilistele pakub ehk huvi: www.freewebs.com/liikumine

    õige jutt


  5. Labane t6esti...

    Selline pilt meeldib neile, kes räägivad isamaalisusest ja tõelisteks meesteks olemisest ja siis vihastuvad, kui analoogiline pilt pannakse Kalevipoja või Tammsaare kujuga.

    Vaimult nõrgad võitlevad surnute ja nendega, kes ei suuda vastata


  6. Peaaegu kõigi venerahvusest meestega tuleb kättpidi teretada, see lihtsalt on neil selline komme. Osade Eestlaste komme on üldse mitte teretada, see on väga nõme komme.

    See ei puutu teemasse aga öelge kas või üks venelanna eesnimi mis ei lõppe a tähega ? Kui teate siis auhinnaks on minu poolt jalgsimatk Keilasse.

    Teemasse mittepuutuv vastus- Ljubov


  7. Soja on pm saast. See on lihtsalt ülejääk ja kuna sellega pole midagi teha, siis reklaamiti, et see on väga tervislik, kuigi see üldse nii pole ja inimesed nüüd söövad seda hea isuga, samas tootjad on rõõmsad, et sellest ülejäägist lahti saavad. Tegelikult päevas max kogus, mis kahju ei tee, on u 30g. Kuid seda lisatakse niipaljudele toitudele, et üsna kerge on seda täis saada.

    Paljud valgupulbrid sisaldavad sojat, ja pole kuulnud ,et inimesed oleks sellest sandix jäänud


  8. TSITAAT(eintsius @ 3 Apr 2007, 19:10)

    Tavaline istesse tõus on teada harjutus, mis treenib alumisi kõhulihaseid väga vähe. Ülihea harjutus on toru küljes rippudes võimalikult sirgete jalgade vastu toru tõstmine. Tegelikult isgasugune jalgade tõstmist hõlmav harjutus treenib alakõhtu.

    See ei ole küll hea soovitus.

    See harjutus tugevdab eeskätt puusapainutajalihast niude-nimmelihast ja vaid minimaalselt kõhulihaseid. Paraku kaasneb selle harjutusega ülepinge ja valu alaseljas. Kõhulihased väsivad kiiremini kui puusapainutajalihased ja seetõttu kandub pinge peamiselt puusapainutajalihastele ja kutsub esile nimmelordoosi süvenemise.

    Nägin Avancia sprodiklubi seinal kava ,kus 3 päevale jaotatud kavas oli just soovitatud keretõsteid sirgete jagadeaga rippes varbseinal.

    Mida või keda uskuda? :rolleyes:


  9. Tere .

    Mul oleks selline küsimus ,et kui palju võib süüa pähkli-rosinasegu päevas,et see kehale üleliigseks ei osutuks ja rasva moodustama ei hakkaks.

    Kas on ok kui näksida igapäev päeva jooksul 100 gr. (teen 4krda nädalas trenni)

    Päikest

    H.

    100 g pähkli-rosina segu annab 400 kcal ümber. Kas see läheb rasvaks sõltub millal sa neid sööd ja mida sa veel söödning milline tuleb sinu päevane söögi kogu kaloraaz ja energiakulu. Iseenesest on selle segu tarvitamine kasulik sest rosinatest saab kaaliumi ja pählid on looduslike vajalike rasvhapete allikas. Vastu ööd enne magamaminekut telejka ees neid ehk näksida suure koguses ei ole tervislik, kuid päeval, enne trenni ja magustoidu asemel võib neid kindlasti süüa.


  10. kuidas oleks mõtekam võtta valku kas kaks korda päevas suuremas koguses või jaotatud neljaks..praegu võtanneli korda päevas igakord 4 teelusikat..hommikul,enne trenni,peale trenni ja enne magama minekut..see ka veel et tahaks suveks natuke rasva vähendada..sügisest saati massi kasvatand..palju peaks dieedi ajal tarbima valku ja süsikaid ja mis aegadel.kas trenni ajal oleks mõtekas juua glükoosiga segatud vett.praegu kaalun 83 u..tahaks vähemalt 80 peale saada.olen 17 aastane ..kas müsli jogusrtiga on hea dieedi ajal süüa..

    Müsliga jogurtist nii palju ,et oleneb mis eesmärgi dieeti pead, kui tahad juurde võtta ,siis võid süüa puuviljade ja suhkrustatud müsli koos joguritga, mis sisaldab põhiliselt süsivesikuid ja vähe valku. Muidugi on olemas ka ilma müslid ilma suhkruta ning maitsestamata jogurt aga selle maitse ei ole nii hea, kuid hommikuseks süsivesiku laksuks sobib küll


  11. Mul on selline küsimus, et kui greatiini kasutama hakkaksin kas peaksin suitsetamise maha jätma? Et nagu kui palju ta takkistab greatiini mõju?

    Kreatiini kasutada ja suitsetada on nagu autol pidurit ja gaasi üheaegselt suruda. Vastandlikud tegevused Mootor võib käes möirata aga pöörast kiirust ei arenda ;)

    Lihtsalt otsusta, kumb on sulle tähtsam ,kas suitsust saadav tunne ja rahulolu või terve ja arenev keha (juhul mudugi ,kui peale kreatiini võtmise teed trenni, sööd ja magad korralikult)


  12. No seal on ehk seda silmas peetud, et süsivesikutega ei tohiks liialdada, kuna kasutamata süsivesikute energia muutub ööjooksul rasvaks. Just see pärast soovitataksegi õhtul rohkem valgurikast toitu süüa. Valk jääb ikka valguks.

    Just seda peeatakse silmas ,et peale trenni taastumisel, kui soov on kaalu kontrollida, on vajalik rõhk panna valgule ja piirata süsivesikute hulka (eriti kiired süsivesikud)


  13. Väga mõistlik lause.

    kui mul trenn lõppeb kell 21, koju jõuan enam vähem 2130 ja siis ka söön kohupiima/jogurit vms. ja magama lähen 2230, peaks olema kõik vist hästi. Loodan, et trenni lõpu-söögi-magamamineku vahe liiga väike ei ole.

    Tänud teile kõigile.

    Kohupiim peale trenni on mõistlik ja söögi ja magamamineku aja vahe on enam vähem OK, nii et hoia end sellel kursil. Jõudu ja tahtejõudu


  14. Kas nii ei ole, et kui 2 enne trenni süüa nagu ikka õhtust süüa , siis trennis kulutan seda söödud toitu, mitte rasvu.

    või on see järgmine linnalegend?

    enne trenni söögist kultad sa kiireid süsivesikuid, mis jõuavad verre ja selle kaudu lihastesse, aeglaselt lõhustuvad süsivesikud (jahu, tertooted jms) valk ja rasv ei jõua selle ajaga veel kuskile, et seda kasutada.

    keegi tark ütles, et põhimõtteliselt kasutad sa trennis eelmisel päeval söödud aineid.


  15. Tere,

    Tundub, et siit saab kõige mõistlikumat nõu toidu ja trenni kohta üldse.

    Minu andmed on sellised:

    Naine

    62 kg (täna hommikul. õhtuks 62,5)

    170 cm.

    Eesmärk: 57 kg. Või no vähemalt alla 60.

    Kogu aeg olen midagi teinud: jooksnud, rulluiskudega sõitnud, ujunud. Nüüd olen paar nädalat käinud jõusaalis 3x nädalas ja 1x nädalas ujun konna omas tempos.

    Söön hommikul kas putru (veega) või täisteraleiba singiga, jogurt. joon palju teed

    kell 10 banaan ja õun / kiivi, madarin. puuviljad ühesõnaga

    kell 12.30 lõuna (enamasti salat ja liha) kartulit ja riisi ei söö, kui siis tatart.

    kell 16 jälle mingi puuvili või kodujuust maitserohelisega või seentega või lihtsalt porgandisalat.

    kell 18 kala ja salat või kana ja salat või supp.

    Ja nüüd mured. Kuidas suhtuda teooriasse, et pärast kuut mitte süüa? Kui mu viimane vahepala on kell 16, siis trennipäeval peaks olema täiesti ilma õhtusöögita?

    Jõusaalis ja ujumas käin u kell 20 ja magama lähen kell 22-22.30

    Enne trenni ei oleks ju mõistlik süüa? sest siis ma sööks kell 18 ja kell 20 oleks juba trenn ja pärast trenni ma lähen enam vähem kohe magama ja siiani olen pärast trenni ainult teed joonud.

    Kevade puhul, ehk suudan varem üles tõusta ja hommikuti enne sööki jooksmagi minna. Siis saaks õhtul normaalsel ajal süüa ja olekski justkui korras?

    Mis oleks mõistlikum?

    Suured tänud teile

    Kui ei taha trenniga lõhutud lihaseid kaotada tuleb süüa valku peale trenni, kusjuures kella 18 on asi selline ,et öeldakse, et võib süüa 2 tundi enne magama minekut. See on sellepärast ,et magamise ajal seedumine seiskub ja toit roiskub ja ei omastu. Nii,et nälgida peale kella 18 ei ole vaja.

×