Jump to content

Jess13A

Kasutajad
  • Sisu loend

    95
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Jess13A


  1. Herbalifes pole müügiagente.

    Herbalife on võrkturustus süsteem, kus paljud tarbijad töötavad ka agentidena saades ostetud ja edasimüüdavate koguste pealt allahindlust ka enda tarbitavate toodete jaoks. Ostad rohkem, müüd edasi ja saad koguse pealt alet-- lihtne

    Turunduslikust vaatevinklist rõhutavad nad ,et nende tooted on läbinisti tervislikud ja ainulaadselt looduslikud, mida teiste omad ei olevat.

    Tooted töötavad ja kuna nad on teinud puust ja punaseks ,mida millal tarbida ,siis paljude jaoks see ka sobib. Ise tarbisin 1,5 aastat, kuid siis läksin üle odavamatele ja vähem reklaamitud toodetele, mis tegid sama töö ära oluliselt väiksema raha eest.

    Nii, et võite proovida ,aga arvestage ,et nende levitajad on kui Jehoova kuulutajad, kes oma kliendist kergesti lahti ei taha enam lasta.

    Ja kuu peale arvestage ikka pulbrite ja tablettide peale vähemalt 1000- 2000 EEK


  2. Siin on toitumise kohta üks artikkel, mis seletab lihtsalt toitumis-aspekte:

    http://www.takeaway.ee/default3.asp?id=9

    Samas on siinsel fitnessi lehel otsingumootor, millega leiab palju toitumis-alast teavet, võid otsingusõnaks sisestada näiteks "lihtsüsivesik", mida seal Arctic Cafe lehe jutus mainitakse, ja hiljem google'st sama otsingut teha. Selliselt need teadmised tulevad, ja kindlasti läheb veidi aega, aga öeldaksegi ju, et fraas "pole aega selle jaoks" tähendab tegelikult, et "pole prioriteetne minu jaoks", seega kui miski huvi oluline on, siis tuleks tegeleda selle asjaga, ja sinu puhul soovitaks ka vaeva näha lihtsalt asjaga.

    Olen ise programmeerimis-foorumites ca 10 aastat olnud, ja seal on alati hulganisti tulnud inimestele vastata "kasuta googlit", sest jah, tuleb ise veidi lihtsalt uurida otsida kui asja ikka oluliseks peetakse, lahendused on nina all tavaliselt.

    Mulle muidu see arctic cafe jutt seal meeldib, kuna on hea loetavusega, et loe seda ka muuhulgas.

    See antud link ei tööta


  3. et siis milliseid tooteid peaks kindlalt tarbima ja mida mitte kui võtad kaalust alla.

    Et asja keerulisemaks ajada võib öelda ,et kaalu alandamiseks tuleb süüa madala glükeemilise indeksiga (GI) toitaineid.

    Selle kohta saad täpsemalt lugeda ,millised need on selle aasta ajakirjast Tervis+


  4. Tätoveerimine on kindlasti varem välja mõeldud kui vangla. Tätoveeringute praegune lai levik on küll ka minu arvates nn vanglakultuuri mõju.

    Maooride tätoveeringutest: http://www.history-nz.org/maori3.html

    Tätoveering sai alguse primitiiv (loodusrahvastelT) ja levis tänu merenduse arengule ja meremeestele Euroopasse. See ,et Eesti tingimustes kontakte merega ja eksootiliste maadega oli vähe on meie eripära viimase 60 aasta jooksul. Kui aga sidemed muu maailmaga uuesti avanesid ,siis ka tõusis esile see keha kaunistamise komme. Vanga tatto on ainult üks ja mitte peamine kanal ühiskonna jaoks


  5. tervitused.

    Tahaks ka trenni teha ja julgelt maikat kanda aga näed ei julge <_<

    paks ma pole,lihtsalt liiga(omaarust) sale ja jõukasse on vast nati imelik tunne minna kuna seal ikka megapõkkid koos,seega see plaan ongi katki jäänud.Ma 182 ja 70 kg u. ja vanust 25

    Tahaks aga jooksma minna aga seda võiks juba kellegiga koos teha,tutavad raisk laisad ja ei viitsi.....seega üleskutse,lähme jooksma :P

    Plaan pole paha, ainult selgutsetuks jääb, kus kandis neid sportilike tulemusi Eestis tahetakse saavutada, profiilis ei ole midagi märgitud :(


  6. Minule meeldib tatoveerimise kunst väga.

    Lasin endale esimese teha kolm ja pool aastat tagasi ning nüüd iga sügis/talv teen midagi juurde.

    Ükski tattoo ei ole mul ilma mõtteta, kõik on minu jaoks väga tähenduslikud sümbolid.

    Seega, kui keegi teeb endale midagi, millel on tõeline sümbol inimese enda jaoks, siis on see suurepärane.

    Aga ärge tulge rääkima, et mis siis juhtub, kui 80aastasel on kole ja krimpsus tatoveering. No kamoon, kas 80aastaselt ma mõtlen tõesti sellele? Või kas ma praegu mõtlen tõesti sellele, milline ma tahan olla 80aastaselt?

    ...Ma mõtlen vaid seda, et 80aastaselt tahaksin elule tagasi vaadata ja olla äärmiselt rahul sellega, et olen suutnud elult võtta enda jaoks maksimaalselt palju ning mitte jätta võtmata riske, sest kõhklen liialt...

    Vot tak!

    Arukas jutt, kui inimene julgeb riske võtta ja nende eest ka vastutada ,siis on tal 101% õigus selleks, seda enam ,et see keha kuulub talle ,mitte kellelegi teisele.

    Muuseas, huvitav mida arvab vend vähk, tal on mõned tattood ,aga on kuulda, et tulevikus, kui aktiivne lavaline tegevus selja taga, on tal plaanis midagi suurt oma seljale lasta- selg on tal praegugi ilus, kuid ilmselt küll küllale liiga ei tee .-)


  7. Söön hetkel Tofupalle.

    Need on leivaga sarnase maitsega. Üsna rasvased tunduvad olema, paneb sõrmed läikima ravast. Aga muidu päris hea süia vahepalana.

    Kas soovitate selliseid asju süia või mitte? Või oleks näiteks tavaline teraleib tervislikum? Teraleib poel nii maitsev, kui need kuulid.

    Tofupallid sisaldavad olulliselt rohkem valku kui täistera leib, samuti peaks sojavalk olema kergemini ja kiiremini seeditavkui teraviljatoodetes olev taimne valk


  8. Et järgmistel juubelitel oleks sportilikke ja isiklikke saavutusi meenutada.

    Ja ära sa oma suuvärki kinii pane, rääkigu teised mis tahavad :unsure::(;) . Sul ütlemised nagu kärna ärnil-..valusad, õiged ,tabavad ja muhedad..., kes muidugi uumurist aru saab


  9. Tüdrukud hoiavad isasid! ;) Kuigi suuremat vaeva nägi ema! Iga laps on teemant, mis vanemate hoolitusel lööb särama briljandina- nii ,et see perel on potensiaali nüüd saada väga rikkaks


  10. Tõesti hea ja universaalne soovitus paljudel juhutdel- lugege foorumist märksõnade alt, ei maksa nii laps olla ja suu lahit teha, et toppige kõik pudru mulle noka vahele- ole mees ja tee ka ise tööd ,et leida endale sobib lahend. Enda tehtud tööd oskad ka hiljem hinnata rohkem, kui valmis retsepti, mille ehk kergelt heidad kõrvale, kuna ei pruugi sulle osbida- mis kergelt tulnud- see kerglet läheb (välja arvatud nahaalune pekikiht)


  11. Küsimus toidulisandidte kasutajatele.

    Mõnedel toidulisandidel on kasutusjuhendis märgitud portsioni kohta lisatava pulbri kogus peale grammide ka mõõtühikuna supilusika/teelusika arvu järgi ,kuid paljudel juhenditel seda pole.

    Kui palju on 30 - 40 gr (3/4- 1 dl) pulbrit keskmiselt supilusikates või teelusikates?

×