Jump to content

Saabastega Kass

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Saabastega Kass

  • Tase
    Vaatleja
  1. valgujook enne magama minekut

    Mis need indiapähklid siis nii pahad on
  2. kehakaalust rohkem

    +5(naine olen )
  3. Unehäired

    Mul teemaalgatajaga sama probleem. ja sellist reziimi nagu siin soovitatakse ma kahjuks sisse harjutada ei saa kuna aeg-ajalt töö öö vahetused. Aga jah lähen ka voodisse kell 12 ja vahin 3ni lakke, vahel kauemgi viimasel ajal ei ole enam aega une ootamisele raisanud, olen siis uuesti voodist välja tulnud lugenud telekat vaadanud või mis iganes, aga kindel laks et enne 2 magama ei jää mitte mingil juhul, vahet pole mis kell hommikul tõusin.
  4. treeningkava naisele

    Tänud!
  5. Kus treenida ?

    zelluloos siis ju
  6. aga kui peale jõutrenni teha intervalle, kui pikalt siis oleks soovitav ?
  7. Liiga võimsad sääred?

    ma ka aru ei saa kuidas 35 cm paks on aaa nojah vbl sa mingi alamõõduline ka
  8. treeningkava naisele

    Tere Fred! Olen aktiivselt jõusaalis treeninud 3 aastat. Viimasel ajal igasugu erinevaid arvamusi kuulnud kava jaotamise kohta, osad ütlevad et parem treeni terve keha mitu korda nädalas läbi, teised jälle jaotavad laiali... Tekkis selline küsimus et kuidas sina soovitaksid kava jaotada, kas pigem ühel päeval terve keha läbi ja mitu korda nädalas või siis kava jaotatud kaheks-kolmeks? Kumb oleks efektiivsem? Ja kui palju soovitaksid üldse naisterahval jalga treenida, mitu korda nädalas ja palju harjutusi?
×