Jump to content

linkin

Kasutajad
 • Content count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About linkin

 • Rank
  Värske olija
 1. Hardstyle

  Ei saa absoluutselt nendest inimestest aru, kes ütlevad, et kuidas on võimalik hardstyle jms muusikat kuulata? "See on ju arvutiga tehtud, see pole mingi õige muusika.". Esiteks on nendes lugudes meloodia sees. Hardstyles on küll vähem meloodiat ja meloodialõigud on lühemad, kuid head trance lood on väga hea meloodiaga ja väga oskuslikult tehtud. Elektrooniline tantsumuusika sisaldab rohkem meloodilist poolt kui mingi rock/metal/hiphop. See et meloodiat mängitakse mingil määral pinisevate leadidega ja kui sulle pinisev heli ei meeldi, siis ei tähenda see veel, et see muusika poleks. Mõned siin väidavad, et igaüks võib hiirega veits klõpsida ja loo kokku panna. Päris nii ikka ei ole, see on võibolla EJay-s, kus on meloodialõigud ja kõik helid ette antud. Korraliku programmi selgeks õppimiseks läheb üsna mitu kuud. Samplte koha pealt selline jutt. Kõvad tegijad tõesti ei kasuta sampleid ja teevad kõik on sündihelid ja kickid ise, et nende loomingut tunneks juba soundist ära. Samas ei saa samplite kasutamist hukka mõista. Kas rokk-arstist ehitab oma kitarri ise? Ei. Ühe korraliku sündi ehitamiseks 3x OSC-ga võib kuluda päev kui mitte rohkem. Kui tahta sellist muusikat puhtalt hardwarel teha, siis tehnika maksumus oleks sinna 10 miljoni kanti. Keskmise rokkbändi paar kitarri ja trummid - need vist ikka niipalju ei maksa? Vaikselt proovin ka ise kätt HS tegemisel. Näiteks üks enda tehtud lugu. Linkin - This Is Me Kuna formatiga läksid eelmised enda tehtud sündid ja kickid, siis antud juhul ei viitsinud väga palju mässata. See fail siin on beta, nüüdseks on asi juba paremaks läinud, intro ja outro täiustatud ja üleminekud sujuvamaks tehtud.
 2. Bigger Stronger Faster

  6 häält. Nii saab küll häid järeldusi teha.
 3. Feik pilt?

  Sa ei saa ometi arvata, et õlad mõlemalt poolt puusadest niipalju laiemad võivad olla. Sa ei saa ka arvata, et trapets on nii suur, et turi algab juba kõrvade juurest ja et lailihas niimoodi välja lotendab. Ja vaata neid käsivarsi. Kui ikka usud siis... Pilt
 4. Bigger Stronger Faster

  Vaatasin täna seda filmi. Peategelane oli ise enamjaolt steroidide vastu, aga film ise pigem pooldas. Aga targemaks sai küll. On küll palju kõrvaltoimeid, aga palju erinevaid kõrvaltoimeid on ka suvalistel käsimüügiravimitel. Ja need on "võimalikud kõrvaltoimed", mis tähendab, et võib nii juhtuda, aga ka mitte. Ise olen antud teema kohta nii palju lugenud, et võiksin saadud teadmiste põhjal vabalt mõne kuuri teha, ilma et oma tervist kahjustaks, aga üsna tõenäoliselt seda ikkagi ei tee.
 5. Tribulus

  Tundub, et tõesti kontsentratsiooni erinevuste tõttu on see.
 6. Testosteroon!

  Võid ju lasta kontrollida, kuidas tasemed on.
 7. Ei suutnud naeru pidada..

  Sündides see naine nüüd küll naine polnud. Kui lõuga vaadata, siis see naise lõug pole. Ja steroididega vaevalt lõua kuju muuta saab. Pilgust näha lausa, et tegelikult mees.
 8. Tribulus

  Tribulus Fitness.ee poest 280 EEK Optimum Nutritioni Tribulus 625 Caps iga kapsel sisaldab 625 mg Tribulus Terrestris jahu ja ekstrakti. Ja siis ühe teise kaupluse toode: 500 EEK Üks kapsel sisaldab 650 mg puhast Tribulus terrestrist Pakendi sisu ei erine väga palju, vastavalt 100 tabletti ja 120 tabletti. Et millest selline hinnavahe samaväärsete toodete vahel? Kas siis teises tootes on midagi muud kui jahu ja ekstrakt, kuna on kirjutatud "puhas"? Thanks.
 9. Et olen jõusaalis näinud, mõnel on mingid värvilised pikad plaastrid seljale ja näiteks triitsale kleebitud? Miks see vajalik on?
 10. Vitex Agnus Castus(mungapipar) - Prefemin

  Tõenäoliselt mitte. Wikipedia seda tõesti väidab. Mujalt saab infot selle kohta, et see on antiöstrogeen ja alandab prolaktiini taset, mis tõstab libiidot. Et mida siis nagu uskuda?
 11. Tere. Kavatsen siis lähiajal tarvitada mitmeid testo taset tõstvaid preparaate. Aromataasi vältimiseks kavatsen kasutada Vitex Agnus Castuse ekstrakti. Eestis müüakse teda tootenimega PREFEMIN. Infoleht kirjutab, et kasutatakse naistel menstruatsioonieelsete vaevuste leevendamiseks. Niipalju kui lugenud olen, siis see vähendab aromataasi ja peaks olema ohutu kasutada. Aga mind jubedalt segab see nimi "Prefemin" ja "menstruatsioonieelsed vaevused". Kas mõni teadja vaataks pakendi infolehe üle ja ütleks, kas on seal abiainete hulgas selliseid, mis mehe organismile ei sobi? Toimeaine: 20 mg mungapipra viljade (Vitex agnus castus) ekstrakti. Abiained: tableti sisu: veevaba kolloidne räni, mikrokristalne tselluloos, laktoosmonohüdraat, magneesiumstearaat; tableti kate: makrogool 400 ja 20000, hüpromelloos, propüleenglükool, titaandioksiid. Infoleht PDF Infoleht HTML Aitäh.
 12. Randmevigastus

  Lähen käin nüüd lähiajal traumapunktis ja tundub, et see vigastus vajab pikemat paranemisaega. Eile proovisin 70-ga rinnale seeriaid teha ja juba oli peale esimest seeriat ranne nii valus, et enam ei julgenud teha. Küsiks siis sellise küsimuse. Kas mu rinnalihaste jõud säilib ja kui edukas oleks rinnalihaste kava, kus ma teen ainult liblikat ja ületõmbeid? Võibolla saaks ka ristivedu teha, aga see ei erine minu arvates kuigi palju liblikast.
 13. Vitamiinikogused?

  Võtan hetkel: PP-vitamiin - 120mg B1 - 30mg B2 - 30mg B6 - 30mg C - 1000mg E - 450mg Mg - 700mg Zn - 30mg Kuidas need kogused on ka? Mg on mul oksiidina, öeldakse, et imendub halvasti. Midagi ikka kasu on vast?
 14. Randmevigastus

  Suutsin pisut vähem kui 2 nädalat tagasi parema käe rannet kuidagi kaldpingil kangi(smith) surudes vigastada. Endale tundus nii, et venitas kõõluseid vms sidemeid ülespoole. Kui ranne on sirge, ei ole midagi hullu. Saan teha rusikate peal kätekõverdusi, samuti teha kukla taha tõmbeid normaalse raskusega. Aga valusaks läheb asi siis kui rannet üles-alla liigutada. Alla eriti hull polegi, aga ülespoole ta mul lihtsalt hetkel üle 45 kraadi ei lähe(mitte et valus oleks, on valus ka, aga randme enda jõuga ei lähe lihtsalt). Ei tea kas peaks arstile minema? Olen siin Capsicami nimelist salvi määrinud ja sidemesse pannud, natukene aitab. Kas võib aidata ka venitamine, et ma surun teda lihtsalt 90 kraadi alla ja hoian?
 15. Alternatiivid On siis need alternatiivide lahtris olevad ained legaalsed ja kas neid leidub ka Eestis?
×