Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Aile, kas asi on minus, et mis on teema point? Esimesest postitusest saan aru, et teema nagu oleks teavitusena? See piim, mida sa jood, selle koostist sa tead, millest koosneb täpselt? Ei ole seni teaduslikult tõestatud, et keegi piimasurma surnud. ;)

    Ei tea hetkel nimetada jah... :D

    Kui toitumisest ja sellega seotud surmadest r22kida, on mul varnast v6tta yks lugu noormehest, kes toitus esimesed 23 aastat ainult r2mpsust (yks kindel konservsupp koos margariini ja valge r8stsaiaga) ja pysis isegi n8 terve (homotsysteiini tase oli ohtlikult k6rgeks l2inud).

    Mida see t2hendab? ...et me k6ik peaksimegi niimoodi toituma?

    Asjad ei ole nii nunnult must-valged ja inimesed on v2ga erinevad.


  2. Sain yhe s6numi, mis v22rib pikemalt peatumist ja laiemat arutelu.

    "Nii pool aastat tagasi käis foorumist läbi piimavastane teema, kus oli video piima kahjulikkusest ja umbes selline näide oli et kes on kõige suuremad piimajoojad ja kes on kõige suurema ülekaalulisusega inmesed maailmas. veel oli seal lingil kui edasi-tagasi minna üldiselt räägitud igast toiduainetest et mida süüa ja mida mitte jne."

    Ma kindlalt ei ole piimavastane.

    Lihtsalt on inimesi, kes ei saa toorpiima tarbida...ja saavad tarbida mingit muud piimatoodet, n2iteks keefiri...v6i m6nda juustu.

    2rge j2tke kellegi teise eeskujul mingit looduse poolt pakutavat toiduainet v2lja. Analyysige.

    Mina tean enda kohta, et toorpiim ja veel m6ned piimatooted mulle ei sobi. Ostan toorpiima oma tiibeti piimaseenele, kes siis hapendab selle minu jaoks sobivaks. Mida ma ka...vahest tahan rohkem ja vahest v2hem.

    Kyll on piimaga seotud teatud m6nureaktsioon...st 2rge uskuge pelgalt tundmust, et oh, mulle piim maitseb, et kyll siis ka sobib. Ei pruugi.


  3. Rääkides veel rotaatormanseti harjutustest, siis kui loogikale pihta saada, siis pole sugugi raske huvitavaid harjutusi ja nurki kombineerida, isegi vaikselt leiutan mõningaid, eks kunagi näete, kõike ei tasu kohe välja käia ka ^_^

    Mind infojagamine vaeseks ei tee, ja loodan et ka keegi selle pärast töötuks ei jää..

    Aga ma ausalt öeldes ei oska kuskilt alustada, võtame näiteks testid: Ober'i test eemaldajate pikkuse hindamiseks...

    Piriformise test

    Sul jäid mainimata gemellus superior, ja natuke töötab ka gluteus maximus

    Ja piriformis on eemaldaja, kui reis on painutatud, lisaks painutatud reie puhul veel obturatiorius internus, gemellus inferior

    Märkasin, et ütlesid, et treenid reite lähendamist, aga kui valu on eemaldajates, on need nõrgad ja vajavad treenimist.. vähemalt nii neti teel ja jutu järgi pakuks välja küll. Eks seal võivad olla ka mingid triggerpunktid või iliotibiaalsideme sündroom.

    Hope this helps.

    Kui inimene on korralikult pikki aastaid nn omas teemas sees ja t2iendab ennast pidevalt, siis ei olegi v6imalik k6ike v2lja k2ia (t2iesti tahtmatult). V6imalik on ainult mingit aimu saada.

    Loodu on ju nii t2is avastamisr66me. Uus inimene...uued avastused.

    2ra muretse, kyll see k6ik tagasi tagasi tuleb.


  4. Athletic Fitness mehed

    Meeste Athletic Fitness:

    1.koht Ako Rahim, Rootsi

    2.koht Kristian Sewen, Rootsi

    3.koht Oleg Anissimov , Eesti

    4.koht Martin Münz, Eesti

    5.koht Benni Gür, Taani

    6.koht Jan Strøm, Norra

    7.koht Thomas Hjelde Thoresen, Norra

    Oleg on j6udnud meil sinnamaani, et kolmanda koha puhul tundub paslik kysida:"Mis juhtus, Oleg?" :D

    Palju 6nne k6ikidele Eesti esindajatele! :)


  5. Sügis 2011 oli planeeritud vōistlusperiood, tōsi. Edukas dieet: -7kg, algas 18juuni ja esimene vōistluks pidanuks olema 30.okt, järgmine 26.-27. November, kuhu mul endiselt lennupiletid olemas.

    Aga ei vōistelnudki, vot siis, aga miks?

    Nimelt tōsi, Preili J on lapseootel. Tänaseks päevaks 8nädalat2päeva ja tähtaeg 13.juuni (kaksiku tähtkuju nagu emagi).

    Üks tugev ja isepäine tütar vōi suurte tegude peal väljas poiss, ütles mu sōbranna, kui arutasime, et raseduse algul käisin Athletic Fitness vōistlusel, kus sai 20x kükitud enda keharaskusega, mis oli ~55kg.

    Sellised lood siis Janika poolt.

    Treeningkoormus on alla tulnud, kuid seda on alles just nii piisavalt, et ükski ōhtu energiat üle ei jääks. Kui päevakava ise pole nōnda tempokas, olen trennis. Ja teen nii kangi- kui ka karditorenne... tundega!

    ;)

    Päikest Teile! :*

    Palju 6nne!! :)


  6. Olin kutsutus Toidumessile

    ja seal oli OY nimega WokSmart Foods, Kakum2e tee 42, Tln

    www.WokSmart.com

    kellel oli myygis nii 8ko sojaoad (kes tahab ise fermenteerida) kui ka juba fermenteeritud sojaubadest tooteid nagu tempeh


  7. K6igile, kellel seen kodus kasvamas :)

    T2na proovisin seentega hapendatud kookospiima. Ma usun, et v2ga pikalt ei tasu seda seent ainult kookose v6i m6ne muu p2hklipiima peal hoida, kuid paar korda n2dalas saaksite vaheldust kyll.

    Katsetage!

    Ikka ei ole veel hakkama saanud...selle va pagana t2pit2he v2rgiga...


  8. Võibolla kirjutas german asetusega smartphonega või siis notebookiga, millel pole neid. :) Rate ajastu meenub küll, tõsi.

    Jäätis tundub triviaalne, ma ei ole teadnud oma elu jooksul kedagi, kel oleks jäätisemasin. Sissetehtud kõrvitsast võiks aretada küll muidugi, on teine magus piisavalt.

    J22tisemasina v6iks soetada kyll. Isetehtud on ikka palju parem.

×