Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Soja ei ole minu toit. Kuid mul alailma k88gis miski asi liguneb, miski asi fermenteerub jne jne.
  2. Eile k2isin hambaarsti juures meheraasul k2tt hoidmas ja arsti hoiak on yhene:"Tsivilisatsioon on see, mis hambaid h2vitab." Yldiselt v6ttes on inimene ikka t6esti rumalaks muutunud, mis puudutab toitu meie ymber. Paleoga on selline probleem, et inimesed saavad sellest v2ga erinevalt aru. Mina oma kolmanda staadiumi borrelioosiga ei ole vist parim katseisik, kuid yks on kindel, et n8 tsiviliseeritud toidu juurde tagasi naasta enam ei tahaks. Paleoks ma oma toitumist ikkagi ei nimetaks.
  3. V2ga viis algatus. Siin l2heb kyll kivi minu kapsaaeda, miks mina seda omal ajal ei teinud... v6tsin enda peale selle asemel mingi ei liha ega kala grupi nimega "mitmekylgsus" V6imalused olid nigelad kyll, kuid hea tahtmise korral oleks ikka trenni teha saanud.
  4. Siim Rast sai 23!

    Palju 6nne!
  5. Erinevate tootjate 2,5% pastöriseeritud poepiimad

    Kui sa ise elad selles nn "mustas ja haigusterikkas" riigis siis on k6ik OK. Kui sa oled turist ja ei ole mingi loomakesega harjunud, immuunsysteem ei vunka, tekib probleem. Mittepast8riseeritud on iga kell parem. Seal on tasakaalus nii hea kui halb.
  6. Erinevate tootjate 2,5% pastöriseeritud poepiimad

    Tartu turul on Pajum2e talu toodete lett. Uuri j2rgi, mis p2evadel toorpiim tuuakse. V2ga viis piim on seal. Piimal ja piimal on vahe.... Vaata nende myygikohti siit?
  7. Erinevate tootjate 2,5% pastöriseeritud poepiimad

    J22vad ikka... Head bakterid h2vinevad eelisj2rjekorras. Asi muutub nn bakterivabaks (loe - elutuks) peale nn k6rgpast8riseerimist ja kellele seda sitta ikka vaja on. Nuusuta pikemalt seisnud past8riseeritud piima... see roiskub. Past8riseerimata piima saad rahulikult hapendada ja teha temast edasi juba mis iganes.
  8. Paljajalu liikumine/treening

    Esiteks...see paganama vibram n2eb v2lja kole nagu 88...kui sinu v2ljendit kasutada ja teiseks on see hmm ...kallis. Ostsin endale nahktallaga v6imlemissussid 8 EUR-i... See, et te kardate teiste inimeste astumiskohti on suht ameerika J6usaalis oleks ebamugav (2kki kukub miskit varbale? )
  9. Paljajalu liikumine/treening

    Nii palju kui v6imalik. Vahest ka paljajalu k6ndimist imiteerivaid jalan6usid, kui ilm lubab.
  10. http://www.ihealthtube.com/aspx/viewvideo....9a43d9cce905e72
  11. Haigalseks läheb eluolu sis, kui me kaotame oma juured (sideme looduse ja esivanematega).
  12. Kõigel on hind. Parimaks saadakse alati kellegi või millegi arvelt. Minu ambitsioonikust on alati piiranud "hind". Rikas või vaene? Öeldakse ka nii, et rikas ei ole mitte see, kes palju teenib, vaid see, kes vähe kulutab
  13. Ma ei lepi m6lemaga... v6i siis v6taks siit natuke ja sealt natuke
  14. Suur t2nu! Saad vanemaks, siis loodetavasti m6tled mu s6nade yle. Teed 2kki m6ne lapse juba siis, kui oled vanem ja tasakaalukam? Mul endal on kyll piinlik tagasi vaadata, kuidas ma treenisin oma taksi, kui ma olin 11 aastane. Ainuke 6igustus on, et ajad ja arusaamad olid sellised. Tundus ka lihtsam ja kiirem variant. Sips vitsaga ja asi kohe paranes.
  15. ...ja sinu jaoks on k6ik pidevalt hall ja arusaamatu? Ise tunnistasid, et dieeditamise aeg jne. Kannatust ei ole, trenni jaoks on vaja turgutust jne. Mis tasakaalukast isast me siis r22kida saame?
  16. Ja veel... Inimene ei oska loomade karistamist imiteerida. Mul on hetkel minu kuues ja seitsmes koer. St mul on juba m6ningasi kogemusi koerte kasvatamisel. Meetod, mida kirjeldas Jorx, t88tab k6ige paremini ja te kasvatate seejuures endale v2ga hea truu s6bra.
  17. Sain jah... Mul on v2ga noored ja suht keevalised vanemad. Mingi moment olid nad lihtsalt sunnitud sellest meetodist loobuma. Ma m2letan, kuidas see algas...ja ma m2letan, kuidas see l6ppes. J2lk. Selle p2rast ma lapsi nii hingega kaitsengi.
  18. KOPLI GHETTO!?!!

    Mingi nali k6las umbes nii (k2ib h2sti kulturistide kohta....): J2nes sai k2tte kuldkalakese ja soovis, et see ta l6viks muudaks. K6ndis siis l6vina ringi ja kohtas rebast....esimene reaktsioon exj2nsel...pani putket. Ise m6tleb: Ma olen l6vi kyll, kuid kas ikka rebane ka n2eb, et ma l6vi olen? Rene on t2iesti veendunud, et rebane n2eb ka...
  19. ...et lapsi peaks ikkagi peksma??? ...et parim valitsus on ikkagi hirmuvalitsus?? Fyysilise karistamisega n2itate ainult oma tegemata t88d, tasakaalutust ja rumalust. 6petate oma lapsele, et kui tekib arusaamatus, siis kergeim viis on seda lahendada rusikatega.
×