Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Suhkur

    S2ilib halvemini.
  2. Seljaprobleemid

    Ta m6tleb siin Liikuvus (Elastsus) = Ebastabiilsus Ma usun, et elastsus, koos piisava lihastoonusega pigem ikkagi v2hendab vigastuste ohtu. Kasvuhormooni v2hesus on suuresti ka meie eluviisist tingitud.
  3. Suhkur

    Alati oli kahju m6elda nendele marjadele, mis omal ajal moosiks tehti Koguti kogu aeg, millegi jaoks. Kyll valmistuti talveks, kyll valmistuti kylaliste vastuv6tuks... aga inimene ise, siin ja praegu?
  4. Eelmise aasta oktoobris k2isin r8ntgenoloogiliselt kontrollimas. Oleneb isikust, kui palju valetab. Minu puhul oli Tanita -al tehtud uuring ja radioloogiline uuring pea samade tulemustega.
  5. Suhkur

    Minu meelest on kyll targem mulda syya (mida ka Leningradi blokaadi ajal tehti). Kui nyyd kogustest r22kida, siis enamus minu tutvusringkonnast ostis suhkrut alati hulgi...st 50 kg kottidega. Meil oli oma 10 peret mesilasi ka, keda sai aeg ajalt toita.
  6. Meheraasule kirjutati Controloc i.... Vaatan, et on samas kategoorias. Mis paganama tabletiarmastus see kyll on
  7. T2nap2eva "toitumisgurud" (oleneb, keda sa silmas pead...) yritavad k6ik midagi n8 "kokku pakkida", mida oleks v6imalik myya v6imalikult suurele hulgale inimestest. Kuid kahjuks iga inimene on erinev (erinevate toidutalumatustega). M6ned ei tohiks teravilju syya....m6ned ei tohiks piimatooteid tarbida (v6i siis osasid nendest...). Kuid asjad, mis ei ole s88davad....st neil puudub toitev22rtus (v6ib isegi 8elda, et nende v22rtus on negatiivne...miinusm2rgiga), need ikkagi ei ole s88davad. Olenemata toidutalumatustest. Minu p2rast nimetage seda ortorexiaks, kui soovi on. Kui te tahate ennast siis n8 ylemana tunda. ju teil on siis ikkagi ebamugav.
  8. Lihtsalt j2rjekordne veel rikkumata metabolismiga isehakanu. (googelda HIS- syndroomi) Kui see oleks pelgalt geneetiline, siis oleks haigete arv suhteliselt konstantne, isegi h22buv, sest valge rassi diabeetikud ei taastooda ennast....ja diabeetik muust rassist ( See haigus iseenesest h2irib tugevalt taastootmisv6imet). . Selle asemel on tegemist epideemiaga st haigete arv j2rjest suureneb. Eile k2isin m66tmas oma kehakoostist jne n2itajaid. Rasva% 17, bioloogiline vanus 28, luumass 2,6 kg, vistseraalse rasva tase 2 norm (1-9) Ma tahaks n2ha, mis numbritega te ise olete oma viiekymnendates.
  9. Kuna ma ise leiba teen, siis ma seda ka s88n. Kuid minu leib tunduvalt toitvam ja kiudaineterikkam, kui poe oma.
  10. Zilmeri kommentaar oli, et siis t88tab maks nagu loom. Aastaid 12 tagasi sai tehtud vormi mingi alla 50 g sysivesikutega p2evas....valgud ligikaudu 3 g/kg kohta. ...ja seda v2hemalt kolm kuud ning korratud sai sama valemit mitu hooaega. M2lestuseks sellest on mul ka m6ned nn maksalaigud (ekstreemsed dieedid on yks p6hjustest....p2ikese k2es ei olnud aega olla). Ma olen n6us igasugu vigureid enda peal katsetama, kuid seda ma uuesti ei teeks ka k6rgema rasva tarbimise protsendiga.
  11. See on sama, mida heidetakse ette naistele, et nad n8 "vinguvad" mingil teemal aastaid.... tulemusteta. Ikka leitakse, et ei olevat piisavalt konstruktiivne jne jne. Naisena saan ma sellest paremini aru. Tyypiline sydant valutava inimese artikkel, kes ei ole v6imul, mis iganes on selle p6hjuseks. millegagi... gi-liide on s6na l6pus.
  12. Alkoholitaluvus l2heb generatsioon generatsiooni j2rel allam2ge. Kui see oleks ainuke erinevus, siis varsti olemegi...
  13. V2ga viis artikkel... Tema nimetab seda viini vorstiks, mina poliitiliseks korrektsuseks. K6ik teemad peavad toetama p6hivoolusid....igasugune kahtlemine on kuritegu. Tunne, nagu ei olekski tegemist teadusega vaid pigem ettekirjutatud selge dogmaga. Kellegi sooja kohta ega hingerahu ei tohi ohustada.
  14. Jorgen Matsi

    Siis, kui k6ik tublid lapsed pioneeriks astusid oli Aile alati haiglas Viimasest rabi s6nav6tust on mul meeles, kuidas inimesel on v2ravad: silmad, k6rvad ja suu, kus peab olema kohtunik ....ja, et kohtunikut88l oleks tulemusi on vaja politseinikke. Enesetsensuur peabki k6ige karmim olema. Inimestel, kes usuvad k6iken2geva ja teadva Jumala olemasolu, ma usun, et neil on see tunduvalt lihtsam.
  15. Jorgen Matsi

    Punane kaelar2tt sobiks sulle heaste 30 aastat tagasi me tundsime sinust suurt puudust
  16. Jorgen Matsi

    Ma olen idandanud tatart (kuumt88tlemata, nii kooritud kui ka koorimata kujul). Saad lisada salatitesse. ...v6i kleebi sulle yhe desserdiretsepti: Sprouted Buckwheat Chocolate Banana Sundae 1 Banana 1 cup Sprouted Buckwheat 1 Teaspoon Raw Chocolate Powder 1 Teaspoon Lucuma 1 Teaspoon Agave Nectar Splash of Warm Water Kuhu ma teeks ise m6ned muudatused. Agave nektari ja lucuma ma asendaks.
  17. Mitte ainult.... Mida aktiivsem inimene, seda suurem vajadus mikroelementide j2rele. Naabrimehe s88mine oleks m6te kyll, kuid seejuures peaksite te ta 2ra s88ma n8 koos saba ja sarvedega ...ja siis j2taksite veel osa kerest m2danema ja toituksite sellest veel ja veel
  18. Mida sa temaga vaidled? Las ta arvab, mis ta tahab.
  19. Jorgen Matsi

    See peaks olema v2gev tokotrienooli pomm. Head isu!
  20. Sest kaloril ja kaloril on vahe ja keegi ei saa sulle midagi garanteerida. Mingis osas toitub ysna suur grupp ameeriklasi tunduvalt paremini kui keskmine eestlane (eesti mees peab toorest ja rohelist reeglina kanas88daks....). Kes s88vad vast aeg-ajalt midagi burgeri laadset. Tead milline on hetkel diabeetikute protsent yle 65 aastaste seas US is? Diagnoositud on 26,9%-il selles grupis. Arvuta sinna veel eeldiabeetikute grupp juurde. See t2hendab v2hemalt pooltele ysna pikka ja piinarikast vanadust. Jorxil ja sinul on lihtsalt veel meri p6lvini ja testosteroonitase laes, mis segab ilmselgelt m6ttetegevust.
  21. 2ra keksi... K6ikide maailmaasjade n2gemine ainult enda m2tta otsast tahab ka sekkumist.
  22. ...mis suures osas t6stab lihtsalt uriini hinda ja annab omakorda lisaaineid, millega organism peab toime tulema. Kui te s88te, mis s88dav on... siis loksuvad ka makrotoitained paika. Whole foods (terviklik toit?) juba iseenesest tagab selle, et te ei s88 ainult sysivesikuid. Te arvutate asju, mida on mugav arvutada. Kaloraazh ei m2ngi ka mingit olulist rolli, kui vajalikud mikrotoitained on kuhjaga t2idetud. Isu on, siis s88te.
  23. Pikaajaline m6ju on kahjuks t6esti pikaajaline...st v6ibolla alles meie lapselapsed kannatavad mingi meie toitumisharjumuse muutuse t6ttu. Inimest on raske motiveerida, kui tulemused on visad paistma. See tyypiline rafineeritud toidulaud kahjuks kogub ka arstide seast palju pooldajaid teatud inimeste puhul. Palju arste v2idavad s2rasilmselt, et suhkrut on inimesele h2dasti vaja jne jne. Nii, et 6ige pidu alles tuleb.
×