Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Jorgen Matsi

    Vaatasin küll... Loomulikult oli ka üleüldist mulli, kuid räägitakse ka ebatüüpilistest peapõrutustest jne. Soovitan ikkagi vaadata. Mõni ebaolulisena tunduv kõks võib tekitada aastaid hiljem palju pahandusi. Siis on ju väga kena, kui te sellega arvestate. Samas...kui öeldakse sõna -peapõrutus... oled sina esimene, kes mulle meelde tuleb
  2. House of Numbers

    Ma olen reeglina mõtelnudki teadlastest kui lihtsalt inimestest oma heade ja halbade külgedega. Inimestest, kes ka eksivad ja ei ole nõus oma eksimisi tunnistama. Kus valitseb oma hierarhia ja võimuvõitlus. Kuid ma ei tunnetanud aidsi probleemi nii valulisena. Mina siin kurdan oma meheraasule kirjutatud statiinide pärast, kuid nemad seisavad silmitsi tunduvalt toksilisemate ühenditega.
  3. Piim

    Sain yhe s6numi, mis v22rib pikemalt peatumist ja laiemat arutelu. "Nii pool aastat tagasi käis foorumist läbi piimavastane teema, kus oli video piima kahjulikkusest ja umbes selline näide oli et kes on kõige suuremad piimajoojad ja kes on kõige suurema ülekaalulisusega inmesed maailmas. veel oli seal lingil kui edasi-tagasi minna üldiselt räägitud igast toiduainetest et mida süüa ja mida mitte jne." Ma kindlalt ei ole piimavastane. Lihtsalt on inimesi, kes ei saa toorpiima tarbida...ja saavad tarbida mingit muud piimatoodet, n2iteks keefiri...v6i m6nda juustu. 2rge j2tke kellegi teise eeskujul mingit looduse poolt pakutavat toiduainet v2lja. Analyysige. Mina tean enda kohta, et toorpiim ja veel m6ned piimatooted mulle ei sobi. Ostan toorpiima oma tiibeti piimaseenele, kes siis hapendab selle minu jaoks sobivaks. Mida ma ka...vahest tahan rohkem ja vahest v2hem. Kyll on piimaga seotud teatud m6nureaktsioon...st 2rge uskuge pelgalt tundmust, et oh, mulle piim maitseb, et kyll siis ka sobib. Ei pruugi.
  4. House of Numbers

    Suur tänu!
  5. Veteranide EMV ja Tartumaa MV tulemused

    Palju õnne! Kaido!
  6. YouTube videod

    Selle mehe puhul on väga suur asi, et ta üleüldse jõusaalis käib. Palun ärge tema üle küll naerge... Ei ole üldse ilus.
  7. Piim

    Mis sunnib sind siis kirjutama, kui ei ole.
  8. Piim

    Sa ei ole ju rumal? Erinevate imetajate piim on erinev. Hülgepoega lehmapiimaga ei toida... Kitsepiim on erinev lehmapiimast jne jne. ...ja inimesed on erinevad, osadele sobib see, teistele teine ning parem on seda teada.
  9. Beachbody Insanity

    Oh, on mullegi öeldud, et ega ma enam 10 aastane ei ole... Puhas kadedus
  10. Vanamees teeb ka trenni :D

    Eks me ole kogu elu kellegi jaoks lapsed ja kellegi jaoks noored tydrukud
  11. Vanamees teeb ka trenni :D

    Kohe-kohe saan 44 ... Treenida armastan mitmekylgselt. Seda, teist ja kolmandat... Ega iseennast on raske objektiivselt hinnata, et kui vana või mittevana. Eks me lähe kõik vanemaks ja tuleks seda võtta eelkõige kui väljakutset.
  12. Beachbody Insanity

    Bodycombat on üsna lähedane treening ülaltoodule...ja ta on palju huvitavama ülesehitusega. Mulle meeldib... Rohkem loomulikult ikkagi bodyjam. Fjodor suudab ka seal meid üsna ära peetida.. Bodyjamist täie kasu saamiseks peab olema väheke osavam kui nö tänavalt tulnu.
  13. Piim

    ..eks siingi mingi tõetera leidub. Lehmapiim ikkagi inimese beebile ei sobi. Lehmapiim on mõeldud vasikale...
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas coca ei aita?
  15. Personaaltreening

    Siinsed personaaltreenerid juhinduvad ka peamiselt funktsionaalsusest. V2he on neid kliente, keda rinnalt surumist jne tegema pannakse.
  16. Personaaltreening

    Oh...hea harjutus. Sangpommid meil olemas kyll.
  17. Milleks preparaadid... Top 10 Iron-Rich Foods Eat these to pump up your diet By Kathleen M. Zelman, MPH, RD, LDWebMD Weight Loss Clinic - Expert Column It used to be called "iron-poor blood," but now we know it as anemia. Whatever you call it, one way to help treat it is to eat foods rich in iron (most doctors recommend taking a supplement, too). To boost the amount of iron in your diet, try these foods: Red meat Egg yolks Dark, leafy greens (spinach, collards) Dried fruit (prunes, raisins) Iron-enriched cereals and grains (check the labels) Mollusks (oysters, clams, scallops) Turkey or chicken giblets Beans, lentils, chick peas and soybeans Liver Artichokes And here's a tip: If you eat iron-rich foods along with foods that provide plenty of vitamin C, your body can better absorb the iron.
  18. Piim

    Ei tea hetkel nimetada jah... Kui toitumisest ja sellega seotud surmadest r22kida, on mul varnast v6tta yks lugu noormehest, kes toitus esimesed 23 aastat ainult r2mpsust (yks kindel konservsupp koos margariini ja valge r8stsaiaga) ja pysis isegi n8 terve (homotsysteiini tase oli ohtlikult k6rgeks l2inud). Mida see t2hendab? ...et me k6ik peaksimegi niimoodi toituma? Asjad ei ole nii nunnult must-valged ja inimesed on v2ga erinevad.
  19. Piim

    Mida arvestada, kui ostate piima.
  20. Piim

    Just...Talumatust on igasugust. Isegi m6ne piimakultuuri talumatust. Siin on kyll pigem ameerika piima kohta, mis sisaldab veel seda ja teist.
  21. Piim

    Siin on yks l6iguke piimast.
  22. Otsin trennikaaslast soovitavalt naissoost!!

    Siin on selliseks kuulutuseks just see 6ige koht. Ma usun, et minagi oleks veel yksik, kui internetti ei oleks.
×