Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. ülekaaluline ?!

    Ei ole terviseh2ire. See on individuaalne erip2ra.
  2. ülekaaluline ?!

    Ma loodan, et huvi on erapooletu? Minu suhe varjatud toidutalumatusega on ka HUVI ja huvist tulenenud isiklik kogemus (kahel aastal test jne). Minu tuttavad ja elukaaslane on ameeriklased. St ma olen pidanud k6ikide konsultatsioonide juures t6lgiks olema. Peale selle j2lgima ka elukaaslase menyyd jne. V6in v6rrelda oma enesetunnet ja oma elukaaslase enesetunnet enne ja p2rast testimist. Erinevat reaktsiooni toitudele jne. Varasemad haakuvad teaduslikud uurimust88d (ma juba kirjutasin seda!!! F...kuidas mulle ei meeldi korrata... ) toetavad teooriat...kaudselt... kuid siiski toetavad. Atkinsit m2letate? Tema oli yks neist, kellelt kogu aeg taheti uurimusi ja vastuseks ytles ta, et see oleks patsientide suhtes vastutustundetu. Omada kontrollryhma jne. Kuid t6esti oli piisavalt teaduslikke uurimist8id, mis kaudselt tema meetodit toetasid. Tal oli kliinik, piisavalt patsiente, kas "koerad hauguvad"..see teda ei huvitanud. Tema j6udis oma t88s samuti arusaamiseni, et inimesed on erinevad, kyll mitte testimiseni. Ma r22gin vist hetkel muulale kuust... Piimast alustasid juttu sina... LISAKS sellele vereanalüüsi tulemusena saadavatel "keelatud" toiduainetel (milleks hästi sagedasti on näiteks piim, küüslauk - tugevad eeterlikud õlid) VÕIB tõepoolest olla mingisugune kahjulik mõju ENT neil on ka üliolulised kasulikud mõjud ning need menüüst välja lülitades kannatame rohkem, kui neid sinna jättes."" Kui inimene ei omasta mingit toiduainet siis j22b ka kasu olematuks.
  3. Autonoomse närvisüsteemi treenimine.

    Ega sind juhuslikult sm ei huvita?
  4. ülekaaluline ?!

    Sellep2rast on meetodi nimetus Varjatud toidutalumatus. Ma panin trobikonna netiaadresse yles. Selle asemel, et sealt midagi v2lja lugeda tuled sa "t6elise mehena" siia lahmima.
  5. ülekaaluline ?!

    Info on moonutatud... Karm on see kyll, kuna yldiselt nii ei s88da. P6hireegel on, et inimene ei tohi n2ljas olla (tyhja k6htu kannatada mitte rohkem kui 20 min). St umbes 3-4 tunnist vahet. Toiduained tuuakse tagasi ettevaatlikult ja "supersegud" ei tulegi tagasi. Dieet on halvasti kasutatud s6na. Muudetakse elustiili. K6ige suurem rahulolematus on eestlaste seas (kellel raha on...) tavaliselt suure hulga mereandide v2ljaj22mine menyyst (austrid, rannakarbid, krabid, krevetid). Ei ole eestlase toit... Mina olen kaalu kaotanud maks 3 kg. See ei ole minu probleem. Minu kaloraazh on suurem kui enne. Ilma, et ma juurde v6taks. Minu toidulaud on ka tunduvalt rikkalikum. K6ike lubatut ei ole v6imalik poest saada. Nahk on paremas korras jne jne. Muuseas...Ma ei ole materiaalselt huvitatud isik teile seda siin tutvustama. Ys arvamus on s6ltumatu
  6. ülekaaluline ?!

    Panen teile veel m6ned lingid: http://www.yorktest.com/ http://www.medicinenet.com/elisa_tests/article.htm
  7. ülekaaluline ?!

    Internetis on v6imalik vaadata viimast Ole terve! saadet. http://www.tv.ee/# Kanal 2, 23.12. Jõulude ajal ei hoita tavaliselt kokku väga heade ja rammusate toitude pealt. Kuid kas on kõige õigem sel ajal just seapraadi ja mulgikapsaid süüa? Kindlasti on veel palju muid võimalusi. Seal r22gitakse Role kliinikust pikalt.
  8. ülekaaluline ?!

    omg... Psyhholoog peaks j22ma oma liistude juurde... "... kergelt happelise verega ..." Kas sa mitte uriiniga segi ei ajanud????
  9. ülekaaluline ?!

    Saan aru, mida sa m6tled ... Minu yks tuttavatest on yks suuremaid selle teooria ryndajaid... Aleksander Laane...kui sa tead. Olen selle k6igega tuttav. Adik Levin, kui hetkel yks peamisi testide sisseostjaid ei ole ei fysioloog ega ka biokeemik. Ta on pediaater...suurep2rane pediaater, kellel on diabeet, t2nu millele hakkas alguses ise proovima elisa teste ja hiljem ka soovitama teistele. Olen tegelenud nende testidega aastat kaks. Mina, minu elukaaslane, minu tuttavad jne. Kordustestisime aasta m88dudes. Vot ei ole raha kuhugile panna Ma olen selle teooria ryndajate jaoks natuke keeruline objekt. Mul on aastaid peetud toitumisp2evikud. Minu toitumine enne ja p2rast testi jne. Ma ise olen juba ysna hea teaduslik t8estus Testiga asi ei piirdu. On toitumise know how (haakub suurep2raselt Fred Antsoni poolt kirjeldatuga...ja prof Selma Teesalu on sellest korduvalt kirjutanud). Tutvu Selma Teesalu teaduslike uurimist88dega, sysivesikute ainevahetus oli yks nendest...... Yhed s6ltumatumad, mida ma tean. Paraku... mitte eriti massidesse minevate t8estustega. Punane nimekiri soovitatakse v2lja j2tta kolmeks kuuks. Kas sinu jaoks on yllatus, et t2iskasvanud inimesel v2rsket piima ei soovitata juua?
  10. Autonoomse närvisüsteemi treenimine.

    Beetablokaatoreid olen ma kunagi s88nud. Kahjuks ei m2leta, miks nad mulle ei meeldinud... Kui v2hegi saad, proovi ilma hakkama saada.
  11. Autonoomse närvisüsteemi treenimine.

    Panen sulle lisaks veel hingamisharjutusi... Kuigi hingamisharjutusi võib omandada minutitega ja mõned kasutegurid ilmnevad otsekohe, võib harjutuste põhjalikumat mõju vahel kogeda alles peale mitut kuud kestnud harjutamist. Teadlik hingamine: 1. Sule silmad. Aseta parem käsi kõhule, täpselt taljejoonele ja vasak käsi täpselt keset rindkeret. 2. Ilma, et püüaksid oma hingamist muuta, pööra lihtsalt tähelepanu sellele, kuidas sa hingad. Kumb käsi kerkib hingamisel rohkem, kas see, mis on rindkerel, või see, mis on kõhul? Kui kõht tõuseb, hingad sa kõhu või diafragma abil. Kui kõht ei liigu või liigub vähem kui rind, hingad sa rindkere abil. Täiuslik ja loomulik hingamine: 1. Alusta istudes või hea rühiga sirgelt istudes. 2. Hinga läbi nina. 3. •Sissehingamisel täida esiteks oma kopsude alumine osa. •Teiseks täida oma kopsude keskmine osa, nii et alumised roided ja rindkere pisut liiguvad. •Kolmandaks täida kopsude ülemine osa, samal ajal tõsta pisut rindkeret ja tõmba kõhtu veidi sisse, et kopse toetada (võid kujutada endale ette, et puhud õhupalli). Kõik need kolm ülesannet võib sooritada ühe ühtlase katkematu sissehingamisega, mis pärast harjutamist võtab ainult paar sekundit. 4. Nüüd hoia mõni sekund hinge kinni, et tunnetada õhuga tüidetud kopse. 5. Samal ajal kui sa aeglaselt välja hingad, tõmba kõht pisut sisse ja tõsta seda natuke, kui kopsud tühjenevad. Kui oled lõpuni välja hinganud, puhka oma kõhtu ja rindkeret. 6. Vahetevahel kergita sissehingamise ajal pisut oma õlgu ja rangluud, nii et kops täitub õlatippudeni värske õhuga. Pinget vähendav hingamine: 1. Istu või lama mugavas asendis, nii et su jalad ja käed ei ole ristataud ja selgroog on sirge. 2. Hinga sügavalt kõhulihaste abil. Enne väljahingamist tee väike paus. 3. Välja hingates ütle „üks“. Sisse- ja väljahingamist jätkates loe kõik hingetõmbed, öeldes „üks...kaks...kolm...neli“. 4. Jätka väljahingamiste lugemist nelja kaupa, tee seda viie kuni kümne minuti vältel. 5. Jälgi selle hingamismeditatsiooni ajal oma hingamise pidevat aeglustamist, keha lõdvestumist, mõtete rahunemist.
  12. ülekaaluline ?!

    prof Adik Levini juures v6iks enne konsulatsioonil k2ia. http://www.role.ee/web/
  13. Autonoomse närvisüsteemi treenimine.

    Kylma veega ylekallamine: * Igal 6htul enne magamaheitmist, p2rast kerget fyysilist koormust ja sooja dushi (vanni) kallata end yle kylma veega.
  14. ülekaaluline ?!

    Kehakaalu t6us % na on ysna m2rkimisv22rne. Piisav, et m6jutada elustiili. Toitumine tervislikumaks. Kontrollige sydame t88d. Seal v6ib olla v2simuse p6hjus. Laske arstil teha koormustest.
  15. kohupiim:D

    Mis sest sydamest...Peaasi, et biits kasvaks...
  16. kohupiim:D

    100 g lahjat ja suhkruta kohupiima on ligikaudu 88 kcal 88 * 2,5 on 220 kcal V6ibolla ajavad nad segi... 1 cal = 4.1868 J
  17. uue aasta lubadused...hakkan pihta

    Nimi Fred Antson Klubi Status Club, Reval Sport Eriala Jõusaal, personaal Litsents EKFL III kat. E-post muscletraining@hot.ee Info Tööpäeviti: 11.00 - 13.00 - Reval Sport 14.00 - 20.00 - Status Club Info: 52 38525
  18. otsin eratreenerit (ujumine)

    Mina julgeks soovitada enda 6petajat... Kaja Haljaste 51-17-839 Nyyd on vist piisavalt infi...
  19. otsin eratreenerit (ujumine)

    Annan veel yhe numbri 55687691 Chriss on ujumistreener Auras. V6ibolla ta teab kedagi soovitada.
  20. otsin eratreenerit (ujumine)

    2ra muretse, sa ei ole ainukene... N2gin ka vaeva, et ujumise arvestusega maha saada.
  21. otsin eratreenerit (ujumine)

    Ujulapiletit neile vast vaja pole (Aura keskuse treenerid). Saad selle arvelt tunni hinnet t6sta. Proovi helistada telefonil 730 0287.
  22. Alkohol

    argonaut! Inimene 6pib seda, mis talle muret valmistab. Toon sulle n2ite oma isiklikust elust: Kui ma tundsin, et ma olen nii haige nii haige... L2ksin ma 6ppima ravi eriala. Mingi moment olin ma t2ielik v6hik arvutikasutamises... Mis juhtus? Otse loomulikult l2ksin ma 6ppima infotehnoloogiat. Hoolimata oma ponnistustest tundsin ennast mittesportlikuna Otse loomulikult hakkasin ma 6ppima sporditeadusi Psyhholoogiani ei ole ma veel j6udnud ja loodan, et ei j6uagi Loodan, et ka sina mitte... ...et aga kummutada siinsete foorumlaste arusaamisi? Kust te kullakesed kyll selleni j6udsite, et testosteroon ainult meeste p2rusmaa on?
  23. Uurimustöö steroididest

    www.steroid.ru
  24. magusaisu

    Kas preili istub kohe p2ris tasuta seal kontoris
  25. uue aasta lubadused...hakkan pihta

    Mina, kui laisk ja endaga rahul inimene Armastan v2ga hommikuv6imlemist... Kassi stiilis. Venitan, sirutan, pingutan ning j2lle l6dvestan, venitan jne. V2ike jalutusk2ik.
×