Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Sääre kasvatamine!

    Hmm...Kahju, et abi ei olnud. Minu tutvusringkonnas on yks kulturist, kellel s22r on ebaproportsionaalselt v2ike. Hoolimata sellest, et ma ei kahtle tema teadmistes ja ta on v2ga edukas personaaltreenerina, on tema s22r ikka v2ike (v6rreldes ylej22nuga). Kuna sai temaga aastajagu koos trenni tehtud, tean, et ta t6esti n2gi vaeva. Kas mitte Arnold Schwarzenegger il ka s22rega probleeme ei olnud? Otsi materjale.
  2. Uus rubriik teha!!

    On olemas otsingumootor, kui mingi aine huvitab ja leida ei oska. Toidulisandite rubriik on selliste katsetuste jaoks.
  3. Kanafilee

    Kypsetatud liha kaal on teine, kuid ka selle valgu% on palju k6rgem. Vaba valik, millega sa arvestad. Matemaatika...
  4. Sääre kasvatamine!

    Ma loodan, et sa saad abi sellest artiklist. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2857
  5. Mesi

    Kui on v6imalik saada p2ris v2rskelt suvel kohe vurritatud mett... See on ju fantastiline! Kui ma aga ostan mee sygisel, talvel v6i kevadel...siis igatsugu jutte ei maksa uskuda. Korralik mesi peaks olema ka korralikult k6vaks l2inud.
  6. Mesi

    Segamesi (erinevate taimede...)on k6ige parem... Tahan kyll, kui sa pannes k2e sydamele, ytled, et ei ole neile meekorje perioodil lisa s66tnud. Kus sa myyd?
  7. Mesi

    Ulme... Kui mesi ei suhkrustu, siis v6ib olla tegemist "kaanetamata" meega, mis l2heb ajapikku k22rima. Kui n2ete juba hilissygisel turul vedelat mett ja see n2eb purgis ilus ja selge v2lja, on seda mett sulatatud kasutades k6rgemaid kraade kui 40. St mee toitev22rtus on tunduvalt langenud. Mina ei osta... Minu esimesed 20 aastat pidas me pere mesilasi, perede arv k6ikus 10 ringis. Head mett on raske saada, eriti kui ilmad on olnud viletsav6itu ja mesilastel on korjeaega v2he olnud. Siin tuleb nyyd m2ngu SUHKUR... Pange nyyd h2sti t2hele Keedetakse suhkrusiirup ja toidetakse sellega mesilasi. Mesilased s88vad osa siirupist 2ra ja osa l2heb k2rgedesse ja inimesed s88vad selle hiljem 2ra... Tavaliselt on see segu...t6elisest meest ja suhkrusiirupist. Toitev22rtus on langenud... Mina loodan mett ostes oma n2gemis-, maitsmis- ja haistmismeelele... aga see ei t2henda veel, et ma petta ei ole saanud.
  8. Buliimia

    V6ta endale hommikul "2rkamiseks" rohkem aega ja alusta millegi kergemaga...m6ni lonks vett v6i mahla n2iteks siis tee v2ike paus (pool tundi?). Teata, mis muutused toimusid.
  9. Aminohape

    Valmis synteesitud valgud?? Te l2hete ulmemaailma, mu kallis s6ber...
  10. Toitumise muutmine

    Kui suure valgukogusega oled p2evas arvestanud?
  11. Toitumise muutmine

    Parim salat on roheline. Seda on meil eestimaist kyllaga. Lehtsalat Lollo rosso J22salat Roheline sibul salatisibul Teen kogu sellele kupatusele kastme peale: sidrunimahl, oliivi6li, (kui l2heb liha k6rvale siis balsami22dikat natuke, kui l2heb kala v6i kana k6rvale siis valge veini 22dikat, chillipipart, soola. Kui kala juurde siis lisan veel tilli. Salatisse on hea panna veel oliive, greipfruuti jne.
  12. Millist varustust kasutate?

    Kindad ostsin, kui peopessa hakkasid nahapaksendid tekkima (kadusid 2ra ka siis...) V88 (peab hea olema...) T6mberihmad tegin ise vanast kimono v88st. Sidemeid kasutasin (p6lved ja kyynarliiges) n8 ekstreemsituatsioonis... tavalist j2medamat elastikut.
  13. Käsivars

    Areneb teisi harjutusi tehes, kui t6mberihmu m6istlikult kasutada. Tulemus on proportsionaalsem.
  14. Kcal või cal

    See Ameerika on nii mugav ja fyysikakauge ning cal on sedav6rd v2ike hulk energiat, et ei v22ri mainimist nende arvates. R22givad ja kirjutavad aina kaloritest ja m6tlevad selle all kilokaloreid. 2ra teisenda... See on meie m6istes kilokalor. V6rdluseks toon sulle, et 1 g sysivesikuid annab meile 4 kcal... cal-iga ei ole meil mingeid igap2evaseid kokkupuuteid, kui te just t2ppisteadusega ei tegele.
  15. Wrestling..?

    Korv- v6i jalgpall? Mina ei ole MMA ga kunagi tegelenud... kuid judoga tegelemise ajal oli mul kogu aeg midagi. Kyll sattus mingi vene amatsoon hoogu ja k6ri otsides h66rus mu huuled veriseks ...hyppeliiges n2gi v2lja nagu kuumaastik. Midagi t6sist ei juhtunud aga nipet n2pet asju oli kogu aeg. MMA tundub mulle vigastusv6imaluste poolest ohtlikum kui judo ja kindlalt ohtlikum kui korvpall.
  16. mure motivatsiooniga

    V6istled iseendaga? Kah v6ib... Kuid me tahame iga p2ev natuke tunnustust. Keskendu ka n8 vaheetappidele.
  17. mure motivatsiooniga

    Viirus? Ikka vahest juhtus...aga kui trenniga pihta hakkasin l2ks alati yle. Kui on olnud pikaajaliselt selline tunne siis otsi hea treeningpartner (mind innustab v6istlusmoment...kuidas ikka poistele 2ra teha ), vaheta klubi (kas v6i m6neks trenniks). V6ta v2ike puhkus.
  18. Aminohape

    Kreatiin... Kas areng on seiskunud? Kui jah, siis enne "ekstreemsuste" proovimist muuda kava, t6sta intensiivsust ja paranda oma toitumist (eelk6ige).
  19. Aminohape

    Ah, et polegi nigu aminohappeid kunagi saanud?
  20. "2rge mind vaadake, mul on veel v2ike..."
  21. Põlveprobleemid

    Glykosamiin on toidulisand. V6ib olla ka kondroitiin+glykosamiin.
  22. Täiesti algaja, mida? kus? millal?

    S6id 6htul liiga palju?
  23. Tõstevöö web poes

    Loomulikult on vaja. Mulle isiklikult sobib teistsugune rihm, kui pildil oli. Eks ta peab ise proovima, kui mugav see talle on ja kas toestab selga h2sti.
  24. Tere Imre!

    Inimene on yks huvitav "loom". Kui ta ei ole vaeva pidanud n2gema siis seda ei hinnata. Tasuta saadud v6i tema arust liiga odavalt saadud kava ei motiveeri teda piisavalt. Yks usa n2ide... Tutvusringkond on seal ysna edukas, yhel mehel juhtus olema alkoholiga probleeme, napsitamine muutus sagedaseks, fyysiline vorm hakkas langema. Tahtis n8 elumuutust. Arst andis talle toitumissoovitused, tegi m6ned analyysid (tellisid selle teenuse 8 liikmelisele grupile). Natuke psyhhoteraapiat. Igayks maksis 10 000 $ kuus (120 000 EEK). T2itsid oma kava suure entusiasmiga See oli tema jaoks motiveeriv hind. Te peate leidma 6ige hinna. Tasuta t88 v6i liiga odav ei motiveeri ja hakkab segama teie enese elu. Hind on yks komponent psyhholoogilisel h22lestamisel. Kui ta on selle eest korralikult maksnud ei tihka ta ka v2ita, et on rumal olnud seda tehes .
×