Jump to content

Aile

Kasutajad
 • Content count

  4,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Aile last won the day on May 27 2012

Aile had the most liked content!

Community Reputation

-1 Tropp

About Aile

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 01/28/1968

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 • Asukoht
  Tallinn
 • Interests
  Kulturism ja fitness.

Recent Profile Visitors

25,486 profile views
 1. Kyäni

  ...ja osad määgivad seda, mida neile meedia ette söödab. Mina siin küll mingit vahet ei näe. Ühed lambad kõik.... http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3250522/ Siit saate ise valida http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=Tocotrienols%3A%20Vitamin%20E%20Beyond%20Tocopherols
 2. Ca kommertsvariandid pole mul kunagi tööle hakkanud. Siin on ka üks artikkel Ca teemal http://www.greenmedi...tm_medium=email Mina teen oma Ca lisandi ise. Mg võtan juurde. See, kui palju teil Mg vaja oleks, sõltub teie ülejäänud menüüst. Rafineeritud toidu puhul te jäätegi Mg juurde manustama... On arste, kes soovitavad isegi paar grammi päevas.
 3. Kusihape

  Üks hullemaid reaktsiooniandjaid on ölu.
 4. Kyäni

  Ega mul ei ole tegelikkuses ju miskit selle vastu, et sa nii arvad. Nii arvata on hea ja turvaline. On ka toidulisanditel terapeutlised doosid (teaduslikult tõestatud ), mida kasutatakse tervendamiseks. RDA... ei ole terapeutiline doos...RDA on doos... millega ei ela ega sure Miks sellest räägitakse suurest meediast eemal? Kes maksab, tellib ka muusika... ja vitamiini ei saa patenteerida, st selle pealt ei teenita multikasumeid. Lisada võiks veel... et kes maksab, tellib ka seadusandluse, st keelab patenteerimisele mittekuuluvate ainete terapeutilised doosid lihtsalt ära. Olge tublid!
 5. Kas Imre teadustab? Väga viis, minu arvates!
 6. Video rääkis ka madalast insuliinitasemest... Menüü on vilets, kuid mitte selle pärast, et insuliinitase jääb madalaks. Lihtsalt see menüü ei kata inimese vajadusi. Insuliin on reeglina rasvaladestushormoon...ja mitte ainult.
 7. Selle video olin ma ära kaotanud... Unustasin ta lihtsalt lisada oma youtube i kausta. Nüüd on ta tänu sinule omal kohal. Hea näidata mõnele ekstremistile. Kas insuliin on rasvapõletushormoon või rasvaladestushormoon? Reeglina ikkagi rasvaladestushormoon...ja mõningates olukordades ka rasvapõletushormoon. Isu hormoonid on pigem tõesti greliin ja leptiin, kuid kõik on omavahelises seoses. Sinu postitus ise räägib ka tegelikkuses sinu väite vastu, kuna nii video kui ka väljapaktud menüü on madalat insuliinitaset taotlev menüü.
 8. Kas kava on hea kaalulangetamiseks?

  Reeglina on need kavad väikeste korrektuuridega copy paste tegevus, mis eeldavad lihtsalt ühe esialgse baaskava loomist. Ma saadaks küll pikalt, kui keegi üritaks mind sööma panna sellise kava järgi
 9. Väga tubli! Mina oma 75 kg ei kippunud kuskile pildile...kahjuks Oleks ka enne ja pärast võtta olnud.
 10. Tekib insuliinresistentsus...st insuliini küll toodetakse, kuid rakud...neh...ei reageeri enam nii kuis muiste. Nemad otsustavad nälgida...ja insuliini toodetakse järjest enam. Suletud ring.
 11. Tiibeti piimaseen on saadaval

  Kui sa seda piima ikkagi iga päev vahetasid (ja seene enne värske piima sisse panekut ka puhtaks pesid), siis ei teinud sa midagi valesti. Poe piimast ei saa ilma seeneta hapupiima, kuid seenega on väga viis. Eraldubki selge vedelik...ja tükid seal sees. Sega see lihtsalt segamini. See läheb sul juba ka siis segamini, kui sa seene sõelaga välja kurnad.
×