Jump to content

Aiky

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aiky

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.01.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male

Viimase Profiili Külastajad

2 191 profile views
  1. Imre Vähi - 5. koht Taavi Koovit - 7. koht Indrek Viska - 12. koht Laura Reisalu - 4. koht
  2. Palju õnne sünnipäevaks, kallis Rosin!

    Palju õnne sünnipäevaks!
  3. Palju õnne Kristjan J Konsap!!!!

    Palju õnne sünnipäevaks!
  4. SÜNNIPÄEVAÕNNITLUSED MAREK KALMUSELE!

    Palju õnne sünnipäevaks!
  5. Maitsvad proteiinipulbrid

    esimene proteiin mida tarbisin oli 100%whey gold standard rocky road, mulle meeldis, väga hea oli aga no kuna ma ostsin suure 4,7kg paki, siis pikapeale sai sellest maitsest kõrini... ostsin siis lisaks veel sama asja teise maitsega nimelt cookie cream... no see oli vähemalt vahelduseks suht normaalne aga see viskas palju kiiremini üle... vahepeal tarbisin veel mignit american slow vms shokolaadi maitselist, see mulle väga meeldis, oli selline natuke paksem ja kuidagi huvitav maitse oli juures, mis tundus väga tuttav aga kuidagi ei meenu mille maitse see on... edasi olen tarvitanud veel hera80 vanilje, mis oli piimaga super aga veega nii hea polnud, vaarika maitselist, mis oli ka päris normaalne, edasi ostsin dorian yatesi banaani maitselist proteiini ja tõepoolest see on PARIMA MAITSEGA proteiin mida ma kunagi joonud olen. Natuke kallis ainult kahjuks aga tõesti parim maitseelamus. Siis tarvitan veel whey3 maasika maitselist proteiini, maitse poolest pole viga tegelt, teistsugune aga selline huvitav, dorian yatesi nox pumpi maitset meenutab nõrgalt kui see otsas, siis ootab ees veel whey3 shokolaadi maitseline... eks näis, kas see on parem.
  6. Mida arvate paksudest?

    Üldiselt mul paksude vastu midagi pole, tundubki parem, kui naisel ntx rasva ka ümber on, nii äärmuslikku on natuke halb vaadata juba tõesti. Samas võib inimene ise olla väga tore, välimus ei ole ju ometi peamine.
  7. valkude segamine

    Tünnireegel eksole kui 1 laud on lühem, siis pole kasu, et teised tünnilauad pikemad on
  8. HÄID JÕULE!

    Rahulikke jõulupühi ja toredat uut aastat!
  9. arvan, et tuleb ehk esimeseks aga pakun 7.
  10. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Liisa 3. koht Indrek 7. koht
  11. Alkohol

    mao eritatav ensüüm peaks olema vist pepsiin
  12. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1.Ott Kiivikas 2.Imre Vähi 3.Marek Kalmus 4.Indrek Viska 5.Valju Jagomäe
  13. Jackie - palju õnne sünnipäevaks!!!

    Palju õnne sünnipäevaks!
  14. Palju õnne Ott

    Palju õnne tütre sünni puhul ka minu poolt.
×