Jump to content

maleva

Kasutajad
 • Content count

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

maleva last won the day on April 15 2013

maleva had the most liked content!

Community Reputation

61 Tasub teda kuulata

About maleva

 • Rank
  Kasutaja

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. 1. Heath 2. Jackson 3. Rhoden 4. McMillan 5. Winklaar 6. Rami 1. Kaltwasser 2. Layug 3. Paulino 4. Alexander 5. King 6. Assria
 2. X Innar Mardo Memoriaal 2015

  Bikini 1. Reet Reimets 2. Jekaterina Remets 3. Agne Kiviselg Bodyfitness 1. Poznjak 2. Pudovkina 3. Taalvet Juuniorid kulturism 1. Tamme 2. Ivanov 3. Parveots Rannafitness -178 cm 1. Kaljula 2. Sildoja 3. Kabonen Rannafitness +178 cm 1. Jõgisalu 2. Tõnisson 3. Loorberg Klassika 1. Vähi 2. Merisalu 3. Anissimov
 3. 1. Kaido Leesmann 2. Siim Rast 3. Hjalmar Mäe 4. Elar Kraav 5. Aimar Kuusnõmm 6. Gert Koovit
 4. SKG transformation journey

  Mis põhjusel soetasid mõlemat? Peaksid olema ju sama põhimõttega, kuid dmba hcl peaks olema parem kui amp citrate powder.
 5. Taavi Merisalu Blogi

  Rakvere kirsi-rummi ja kaukaasia lihad on tõesti parimad. Hea on ka see, et neid saab osta tk kaupa konsumitest/maksimarketidest.
 6. Neid jutte oli kuulda juba 2012 aastal, tubli poiss, et taas lavale ronis, sai vitsad kätte.
 7. Kulturismi huvides võiks ju lasta võistelda. Mihkel pole siiani olnud IFBB poolt tunnustatud sportlane, seetõttu ei tohiks talle ka need määrused lugeda. Küsimuse püstitasin seetõttu, et eks paljudel ole veel meeles ühe EKFL-i asepresidendi sõnad aastaid tagasi.
 8. Nimekaim käib samas soome jõusaalis ka siis...
 9. Annika Pärteli BLOGI

  Polnud seal pakendil miskit paisutamisest ega sulatamisest. Valada 20g 1l vee kohta sooja vette (mitte keevasse) ja kõik. Vett panin suhteliselt vähe ja kausis tarretus päris jõudsalt asi, valasin peene joana muu kraami hulka, segasin läbi ja panin külma. Külmas oli öö otsa ja jäi nagu tavaline puding/jogurt. Peab ilmselt mingi asisema õpetusega želatiini võtma ja uuesti proovima.
 10. Annika Pärteli BLOGI

  Proovisin 20g ja 1,2l keefiriga, ei tarretanud ära. Kehv zelatiin?
 11. Annika Pärteli BLOGI

  Palju želatiini (poes erineva suurusega pakendid)?
 12. Pealtvaatajana tekkis küsimus, et mille järgi mõni kohtunik vabakava hindas, kui ta ei viibinud antud hetkel saaliski?
 13. Antidepressandid ja kehakaal

  Olen kõrvalt pealt näinud seda ja haaratakse ikka küll. Mind paneb pigem mõtlema, kui paljud kõrgkoolis käivad üliõpilased kasutavad või on kasutanud õpingute ajal AD? Pinged koolis, stress jne, esimesel visiidel kirjutab arst sulle AD kuuri välja ja parimatel juhtudel saad veel unerohud lisaks. Ja kas need üliõpilased hakkavad siis nüüd õppima? Ei hakka! Nüüd on lahe lihtsalt chillida, miski enam muresid ei tee. Peale aasta puhkust oled samas augus tagasi ja kool pressib peale. Teine teema. Miks AD kasutajatest enamus on naissoost?
 14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  VEEL EI OLE! Seni kuni vanaks läinud kohupiima ei pea spordikotist leidma?
×