Jump to content

Ranni

Kasutajad
  • Sisu loend

    63
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Ranni postitused

  1. Rinnalihaste ebaühtlane areng

    Mul on samuti vasak rinnakorv suurem, kohe silmnähtavalt. Just rinna ülemine osa, alumine on ok.
  2. Supreme Fighting Challenge

    Kohtunikud olid ka minumeelest liiga leebed...oleks võind ikka kauem taguda lasta mitte kohe vahele hüpata ja katkestada.
  3. Supreme Fighting Challenge

    See õhtujuht pani küll nii pange omadega, ma ei saa aru kust selline küll leiti. Muidu oli hea vaadata, kahju et finaalis vennad kokku läksid, ootasin põnevamat finaali.
  4. Fight night

    siis ma panin lampi jah, aga kust siis UFC´d näha saab? igatahes ma ka homme kindlalt kohal.
  5. Võitluskunstid Pärnus?

    Viis lööki sekundis on küll suur näitaja minumeelest, aga iseasi on see, kui suur jõud nendel löökidel taga on. Ise arvan, et nendel ei saa kuigi suur jõud olla, aga kes teab.
  6. Fight night

    Eurospordist näitab vahest hilisõhtuti! Ja sport 3 ka.
  7. Vesi

    Minul näiteks trenni ajal üle liitri vett alla ei lähe. Tavaliselt ajan umbes 0,7 l asja ära.
  8. Supreme Fighting Challenge

    jeah pilet olemas nyyd..ootan juba huviga. Ma loodan, et sellest tehakse ka DVD nagu Fight gala´st.
  9. Fight night

    jrx ma mõtsin, et mis võistlused tulemas on kevadel?
  10. Spordijoogid jn

    Kas ma kirjutasin, et pead hakkama? Ma kirjutasin, et kui inimene tahaks hakata võtma, siis tuleks seda teha vähemalt 3 kuud peale treeningu algust. Aga kui sa tead paremini siis ok...ma ytlesin ainult seda, mida kuulsin.
  11. klubivahetus

    Aga ometi inimesed maksavad nii palju ja on rahul. Ma olen käinud ka jõusaalis, mis maksab 20kr kord või oli isegi vähem ja äärmiselt ebameeldiv oli siukses kohas trenni teha. Parem maksan tonn kuus ja käin kohas, kus ma mul on hea trenni teha ja kuhu ma tahaks tagasi ka minna. Jõusaali puhul ei ole ka nii palju lisakulutusi nagu mõndade teiste trennide juures. Status Club on vist kõige kallim yldse, ei tea mis selle nii kalliks teeb.
  12. Spordijoogid jn

    no targad mehed öelge ise siis mulle!
  13. Fight night

    jrx sa ytsid et järgmised asjad on kevadel. Mida siis oodata on? Nyyd tuleb igatahes ESTOPEN ka...jaanuari lõpus vist.
  14. noor korvpallur jõusaalis

    Ikka peaks vaatama mida sööd. Igast kraami ei tasuks ka sisse ajada endale!
  15. Spordijoogid jn

    Pärast kolme kuud treeningut tuleks hakata kreatiini tarvitama...nii öeldi mulle.
  16. Spordijoogid jn

    Vorm kaob ju nii või teisiti aja jooksul ära, kui trenni ei tee.
  17. Taipoksi trennid algajatele!

    nii õpibki...mul oli ka algul samamoodi, hiljem juba koguaeg matil ei olnud
  18. Õlad

    Kas keegi oskab midagi pakkuda liigeste paranemiseks? Nimelt õlad ei kannata eriti raskust, kui rinnalt surun, siis iga korra pealt õlad raksuvad ja on siuke tunne, et iga hekt murduvad. On löönud ka kangi all siuke valu sisse, et ei saa enam kangi yles suruda, õnneks oli julgustaja taga. Oskab keegi midagi pakkuda? Leidsin mingi liigesetoidu, UltraGeel Kokteil, on kellegil sellega kogemusi? Või on midagi paremat sellest?
  19. Noored jõumehed

    no palju õnne sulle...ma arvan, et ma räägin nii mõnegi inimese eest, kui ma ytlen, et absoluutselt ei huvita palju sa surud!
  20. Paar küsimust

    2 küsimus on jalgade reljeefsuse kohta.Kuna ma olen kõvasti jalgpalli mänginud siis mu jalad on päris suured ning nelipea-lihas paistab välja.Minu soov oleks jalad pisut väiksemaks saada (puutuvad peaaegu kokku),kuid samas lihas võiks rohkem välja paista. Esita oma soov jõuluvanale!
  21. Ületreening

    Mul on ka silmalaug tõmmelnud paar päeva jutti...mulle öeldi, et see on närvidest ja stressist!
  22. Suveks vormi?

    Kui otsustad ikkagi dieeti pidama hakata, siis ära söö asju segamini vaid kõike eraldi (kartul..2h pärast liha jne..) see variant pidi väga hästi kaalule mõjuma!
  23. Unehäired

    Kui ma päeval teen paaritunnise uinaku, siis mul pole lootustki õhtul magama jääda.
  24. Terviseuuringud

    7-19-aastaste sportlaste terviseuuringu eest tasub haigekassa. Patsient peab tasuma vaid 25 krooni visiiditasu. Kaasa võtta - Spordiriided ja käterätt - haigekassa kaart
  25. Fight night

    Magnetis näitas ka, aga vähe... Ma pean silmas kõiki matše muidu.
×