Jump to content

mortx

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mortx

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 23.03.1980

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Vilnius
  1. Eat & Lose 3

    Samuti julgen soovitada, toimib väga effektiivselt. Kuna tegu on termogeense rasvapõletajaga, siis parema enesetunde säilitamiseks olen võtnud ühe kapsli päevas ning see annab juba piisava tulemuse.
  2. mida süüa

    Eelkõige tuleb toitumine paika saada, siin on neid teemasid ja artikleid lademetes. Valgust, siis vadak peale trenni süsikatega, suhtes 1:2. Samas soovitaks ikka eelkõige korralikult valgurikast toitu süüa nagu eelpool mainiti, kala, kana, piimatooted. Aeroobse treeningu puhul kui eesmärgiks on rasvapõletamine, siis tuleks hoida pulssi nii umbes 120 - 135 vahel (õige pulss sõltub vanusest, kuid eelmainitud vahemik peaks olema optimaalne). Kindlasti võiks selle artikli läbi lugeda: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4631
  3. Pidevalt haige

    Mainisid angiini, mis tõenäoliselt arenenud krooniliseks. Tasuks lasta kurgumandlid tohtril üle vaadata. Siin pisut kurgumandlitest juttu
  4. sinised silmaalused

    Tere, mul on sama probleem ning samuti juba mitmeid aastaid. Ei ole küll ekspert, kuid nii palju kui olen selle kohta uurinud, siis põhjuseid võib olla väga palju erinevaid. Eelkõige mainitakse pärilikust. Teine põhjus võib olla stress või silmadele liigsuur pinge. Samuti võivad põhjuseks olla ka, raua ja/või vitamiinipuudus, vereringe häired jne jne. Paar kuud tagasi sai täielik tervisekontroll tehtud ning kõik näitajad olid väga head. Paraku on pikad tööpäevad ning arvuti peamiseks töövahendiks, see kooslus räägib enda eest. Kasutan mingisugust silmakreemi, mis pisut leevendab ja silmi värskendab, kuid kindlasti ei ole see lahenduseks. Kuuldavasti pidi ka toore kartuli või kurgiga silmaaluste hõõrumine aitama. //Rait
  5. Kus saalis käite treenimas?

    Hetkel on koduklubiks Impuls+, Vilnius, Leedumaa. Trenade ning muu masinapargi poolest on rohkem ja küll, kuid hantlite valik võiks olla suurem. Samuti on sõltumata päevast ja kellaajast saal ülerahvastatud, mis teeb treeningu ebamugavaks. Positiivse külje pealt on mitu erinevat sauna ning bassein. Tallinnas viibides käin Zelluloosis.
  6. Otsing ei tööta

    Tänud suured!! Töötab nagu muiste //Rait
  7. Otsing ei tööta

    Tere, kahjuks pean ühinema eelkõnelejatega. Kautan IE7 versiooni. Elukohaks Leedu. Tundub, et probleem võib olla välisühendustega. Parimat, //Rait
  8. AC-C

    Olen AC-C kasutanud ligi aasta ning võin väita, et mõjub hästi. Maitse, nagu ka eelpool mainiti on suhteliselt vastik, kuid väga külma veega segades ei ole kõige hullem. Hiljuti läksin üle FXBETAle, mis annab võrreldes AC-Cga veelgi parema "boosti".
  9. lehkav haisukott!

    Võin eksida, kuid piim pidavat vist küüslaugu aroomi neutraliseerima. Vaevalt, et see lõhn nüüd nii tugev on, et kedagi häirima hakkab või on tegu eriti steriilse saaliga, kus higistada ka ei tohi?
  10. Majonees hommikul

    Keedetud munad tambin kahvliga ära, lisan hakitud krabipulgad, pähkliõlis kergelt praetud leivakuubikud ning hapukoor. Maitsestada võib soolaga, kuid mulle maitseb ilma rohkem. Võib lisada veel näiteks kurki, avokaadot, õuna jne jne...
  11. tõstevöö

    Ymberm66t on mul ~93cm ning tavaliselt v2gistan teise auku, st et pigem midagi 90-XXX cm
  12. tõstevöö

    Suurused on erinevad, kui pead silmas Fasti vööd. Endale sai soetatud L suurus, jääb piisavalt ruumi mõlemat pidi reguleerimiseks.
  13. Ujumise kohta mõned küsimused

    Ehk on see raamat abiks: Täiuslik Ujumine
  14. Välismaistes klubides treenimisest

    Töö ja eraelu tõttu liigun päris palju välismaal, samuti olen külastanud ka mitmeid erinevaid jõusaale. Läti: Hotell Reval Latvija jõusaal (peaks olema ainult külalistele. Saal iseenesest on puhas ja viisakas, samuti on kõik elementaarne varustus olemas. Kaasas saab puhtad rätikud ning võimalus on kasutada ka sauna) Leedu: Hotell Reval Lietuva jõusaal (peaks olema ainult külalistele. Saal iseenesest on puhas ja viisakas, samuti on kõik elementaarne varustus olemas. Kaasas saab puhtad rätikud ning võimalus on kasutada ka sauna) Forum Palace (suur, avar ja puhas jõusaal. Väga korraliku varustusega. Kaasa saab rätikud ning võimalus käia ujumas, kasutada saunasid ja mullivanni). Hinnad on suht krõbedad. Impuls (käinud olen ainult Asanavičiūtės g. 15 saalis. Järjekordselt puhas ja viisakas saal kõige vajalikuga. SPA ja basseinikasutamise võimalus, seda eraldi tasu eest). Soome: BonusInn hotelli jõusaal (Tegu on tõsise hardcore saaliga, puudub riietusruum ja pesemisvõimalused. Varustus on väga kesine, kuid kõik elementaarne on olemas. Trenn sai igatahes tehtud) Rootsis olen samuti mingit saali külastanud, kuid hetkel ei suuda meenutada. Tegelikult on see juba väikseks omaette hobiks kujunenud, et külastada erinevaid saale nii Eestis kui ka väljaspool.
  15. Lemmikmuusika.

    Hetkel peamised lemmikud: Disturbed - Meaning of Life (Get Psycho) Disturbed - Land of Confusion
×