Jump to content

maats

Kasutajad
  • Sisu loend

    68
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

maats

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 22.09.1979
  1. Tänud kirp, sain küsimustele vastused
  2. Kas keegi seda Sparta oma on venitamas ka käinud? Mis raskusteni keegi jõudnud on? Kas ma sain kirbu jutust õigesti aru, et võistlustel osalemiseks peab kõigepealt nn. kvalifikatsiooni raskuse üles tõstma? Iseenesest võiks ju võistlema minna küll, seda enam, et -90kg on alles üks mees registreerinud , aga homme proovin mingi sarnase asja meisterdada ja eks siis paistab
  3. lõua tõmbamine

    Vbl tõesti
  4. lõua tõmbamine

    http://www.arcoman.ee/index.php?page=71&am...amp;group_id=12 Zelluloozis täitsa olemas selline aparaat
  5. Milliseid jalatseid kannate?

    Väga hea
  6. Rind .

    http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=528
  7. ikka see kaalu tõstmis teema

    Ja juhul, kui sa suitsetaja oled, siis jäta maha!
  8. Triitseps

    Kui sa viitsid, siis sisesta otsingusse sõna triitseps, vaata mis juhtub!
  9. Küsimus on täitsa konkurentsivõimeline Vendv-hi postkasti saadetavate debiilsete küsimustega, nagu viimasel ajal paljud postitused siin foorumis.
  10. Suur probleem

    seega kas oleks ka alternatiive steroididele?´ Enne trenni korralik soojendus, koos venitustega ja pärast trenni venitused.
  11. Paar lolli küsimust

    Tänaks vajaliku info eest ja kui mõni küsimus on kuskilt läbi käinud vabandan,kuna ei viitsi ise foorumis lingi liikuda Ja miks sa arvad, et keegi teine peaks sinu eest viitsima.See asi käib ikka nii, et kõigepealt kasutad otsingut ja kui ei leia soovitud vastust, siis esitad paar lolli küsimust-juhul kui sa viitsid
  12. Mass2

    Maitseasi-ütles kukk ja nokkis sitta edasi Ei tegelikult on päris ok, aga ise eelistan vaniljet, kohvi oma pole proovinud, aga eks veel jõuab.
  13. Pronkssõdur

    Alates eilsest siis ma kaitseliitlasest abipolitseinik ja esimene öö ka valves veedetud ja savipaksu vastase klubigagi liitutud
  14. Pronkssõdur

    Irw, ma olen vist kuskil nimekirjade eesotsas-mulle on pooleteise tunni jooksul 2 sõnumit tulnud, eks ma jään siis kolmandat ootama
×