Jump to content

meukow

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

meukow viimane päevavõit oli May 9 2014

meukow's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

24 Natuke juba nagu teab midagi

meukow

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 24.10.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Alex-Edward Raus, 1. koht, 325+207,5+310=842,5Siim Rast, 2. koht, 342,5+240+345=927,5Elar Kraav, 4. koht, 270+202,5+322,5=795Marek Vähi, 6. koht, 285+195+300=780Aimar Kuusnõmm, 10. koht, 210+155+255=620Siim Sammalkivi, 10. koht, 265+177,5+280=722,5Marko Mumm, 10. koht, 260+202,5+280=742,5Margus Silbaum, 11. koht, 250+160+300=710Kõigile võistlejatele tugevat närvi ja valgeid tulukesi soovides, Allan
  2. Silvar Rückenberg

    Kui tabel uuel vahelehel avada, muutub see loetavamaks. Millegipärast muudab foorumi keskkond pildi väiksemaks.
  3. Silvar Rückenberg

    TERE! Eile toimusid selle aasta viimased plaanilised võistlused ja oleks aeg kokkuvõte teha. Vaatasin oma medalid ja diplomid üle ning tegin tabeli: Kindlasti väärib äramärkimist Silvari venna Janari poolt korraldatud suvine kergejõustiku seitsmevõistlus, kus sai ka väga tugevalt pingutatud ja vastutasuks esimene koht. Kahjuks mul hetkel selle võistluse tulemusi käepärast ei ole. Võrreldes eelmise aastaga on max jõud mõnevõrra langenud. Kõige rohkem on langenud jõutõmme. Kükk, surumine ja jõuvastupidavus umbes samal tasemel. Suvel, kui Fitness5-e jaoks sai kaalu tõstetud, andis ka vähene aeroobne tunda halvenenud taastumise näol. Nüüd siis vaja uue hooaja jaoks hakata põhja laduma ja esimeseks proovikiviks saab olema max lõuatõmbed 1 tunni jooksul. Senine rekord pärineb 23.09.15, kui sain tulemuseks 423x. Praegu kaal madalam ja võiks eeldada, et see rekord saab veel selle aastanumbri sees ületatud Meeldivat 3. adventi soovides, Allan
  4. 1. Kaido Leesmann 2. Siim Rast 3. Hjalmar Mäe 4. Elar Kraav 5. Marko Mumm 6. Aimar Kuusnõmm
  5. Silvar Rückenberg

    Tere ilusat sooja suveõhtut! Pikka juttu seekord ei tee. Olen saanud uuesti trennilainele ja praegu tundub, et kõik sujub ilusti. Kava tegin suunitlusega sügiseseks Fitness5-ks. Täna oli kergem selg ja tundsin, et minek on päris hea. Proovisin 24kg-se pommiga palju lõuga jõuab. Tuli 13 seekord. Head ööd!
  6. Silvar Rückenberg

    Õnnestus enda võistluskatsed ka linti saada. Tegime oma pundiga päris kõva lärmi seal https://www.youtube.com/channel/UCjmV_nt-ELiYB40Smts2udg/videos
  7. Silvar Rückenberg

    Tere üle pika aja! Arvatavasti olete kuluaaridest kuulnud, et mul avanes võimalus Eestit esindada Fitness5 võistlustel Rootsis. Suured tänud Martin Münzile, kes on toonud meie riiki selle ala ja panustanud väga palju oma energiat ja ressursse FitnessFive edendamisse Eestis. Samuti tänan Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liitu nendepoolse toetuse eest. Aga võistlusest rääkides, siis lühidalt öeldes läks sitasti. Kui natukene pikemalt analüüsida ja põhjuseid otsima hakata, siis neid jagub ohtralt. * Alustaks vb sellest, et juba pikemat aega oli sees korralik väsimus. Trennis käimine oli vastumeelne ja enesetunne pidevalt uimane. Käimasaamine võttis tunduvalt kauem aega ja mõnikord ei saanudki hoogu üles. 01.07 juhtus esimest korda minu trenniajaloo juures selline asi, et poole seeria pealt ütlesin endale, et nüüd aitab ja jalutasin lihtsalt saalist minema. Nädal aega ei teinud mitte midagi. Õnneks oli samal ajal töölt puhkus ja sain hästi puhata ning akusid laadida. Nädal hiljem tegin kergelt kogu keha läbi ja siis oligi juba aeg Rootsi sõita. * Reisi alustamise hommikul (neljapäeval) tekkis enneolematu kõhuvalu. Ei tea siiani, millest see tingitud oli. Hommikul arvasin, et äkki on tegemist tavalise võistluseelse ärevusega, aga aja möödudes valu süvenes ja muutus järjest väljakannatamatuks. Kahtlane tundus see, et vetsus käimise vajadust ka ei tekkinud. Õnneks Eglel olid kaasas valuvaigistid, mis tõid mingiks ajaks natukene leevendust. Kahtlustasin nii pimesoole põletikku kui ka kõike muud hullemat. Peast käisid läbi erinevad mõtted ja õudusega laeva kajutis lootsin endamisi, et veaks ikka vähemalt Stockholmini välja, küll nad seal selle pimesoole välja lõikavad. Aga õnneks reede hommikul, kui luugid lahti tegin, oli olukord tunduvalt parem. Plaanin lähiajal lasta vereaanalüüsi teha, et äkki mingi põletik ikka sees. Kogu reisi vältel polnud absoluutselt söögiisu. Esimene tugevam eine oli alles reede õhtul. Võistluspäeva hommikul (laupäeval) kaalu saamisega probleeme ei olnud. Enne söömist kaal 80,5kg. Kõht andis küll endiselt kergelt tunda, aga sööma ei pidanud enam vastumeelselt. * Teadmatus ja kogenematus viimase kuu trenne sättida. Kas teha rohkem jõu peale ja tihedamini, et taastuks kiiremini või teha pikemaid seeriaid, samas siis taastumisaeg pikeneb. Ja lõppude lõpuks oleneb ju üldse kõik sellest, kui kaugele pingutusastme poolest minna - kas jätta sisse väike varu või teha 100%-ni jne jne ... * Olen siiamaani liiga paljudel erinevatel aladel võistelnud. Peab hakkama ühele kindlale alale panustama, kuna mingist hetkest hakkavad nad igal juhul üksteist segama. * Kahjuks pidin oma lõuatõmbe ja biitsepstõstete tehnikat viimasel hetkel muutma (viimane tähendab pärast paari esimest kordust). Siis oli juba hilja haaret muuta ja üldiselt oligi juba vussis. Pärast lõuatõmbeid läksid parema käe 2 näppu ja ranne nii tugevalt krampi, et kulus umbes 5 minutit, enne kui nad lahti sain kangutada. Dipside ajaks oli lihtsalt jõud täielikult raugenud ja käed veel lõuatõmmetes saadud krampidest kanged ja valulikud. * Ja muidugi kõige põhilisem on ju see, et vastased olid ka ikka väga tugevad . Nemadki olid samamoodi oma etappide parimad. Ideaalse õnnestumise (poleks olnud väsimust ja kõhujama) korral poleks 140 punkti mitte üldse ebareaalne olnud, aga need on kõigest oleksid. Kuid esikolmikusse poleks ka parima tahtmise juures õnnestunud saada. Lamades surumise ja küki üle on mul küll päris hea meel. Sellisest seisust mingisugune rekord teha on ikka päris utoopiline. Egas muud, kui jääda ootama trenniisu taastumist ja uute plaanide paikaseadmist. PS! Tänan ka kõiki toetajaid ja kaasaelajaid ning eriti veel seda toredat seltskonda, kellega me selle pika ja meeldejääva reisi ette võtsime J Я не урод, это точно!
  8. Silvar Rückenberg

  9. Silvar Rückenberg

    Tere! Pühapäevane EMÜ FitnessFive edukalt seljataga. Mis siis võib öelda? Tooksin välja 2 suuremat erinevust võrreldes eelmise aastaga. Esiteks oli seekord iga ala sooritamiseks aega 75 sekundi asemel 100 sekundit. Mulle see variant sobis hästi. Osade alade puhul oleks isegi pikemalt kannatanud teha. Teiseks ja väga positiivseks üllatuseks oli võistlejate keskmise taseme märgatav areng. Ei tea kas on hakatudrohkem trenni tegema või varasemalt pole piisavalt pingutatud. Kui eelmine aasta mõned üksikud tegid ettenähtud 75 sekundit täis, siis seekord olid mõned üksikud, kes 100 sekundit täis ei teinud. Enda esitusega jäin igati rahule. Kõige rohkem valmistas heameelt kükk, kuna jätkuvate seljaprobleemide tõttu pole saanud seda korralikult teha. Laupäevane päev sai sisustatud korraliku puhkamisega ja hea-paremaga laadimisega. Laupäevane kaloraaž kokku 4570kcal (S-523g, R-183g, V-216g). Üllataval kombel oli pühapäeva hommikune kaal kõigest 100 grammi suurem kui eelmisel hommikul. Traditsiooniliselt lasin ka oma katsed linti võtta, et hiljem analüüsida, mida tulevikus paremini teha. Protokoll saadaval:MEHED - http://sport.emu.ee/userfiles/spordihoone/EM%C3%9C%20MV%20/FitnessFive/2015/Fitness%20Five%202015%20mehed.pdfNAISED - http://sport.emu.ee/userfiles/spordihoone/EM%C3%9C%20MV%20/FitnessFive/2015/Fitness%20Five%202015%20naised.pdf Head tööpäeva jätku!
  10. Silvar Rückenberg

    Tervitused! Vormi kohta niipalju, et teravus pole kaugeltki see, milleks võimeline olen. Kuna lihasmass on niivõrd väike, siis on vaja leida mingisugune tasakaal massi ja kuivuse osas. Senine "dieet" on olnud umbes sama raske nagu enne trenni 1 soendusringi sörkimine. Keskmine kaloraaž on tõusnud peaaegu 2700-ni. Viimase nädala keskmine 3029kcal (S-248g, R-115g, V-252g). Kaal enam-vähem püsib või natukene langeb. Aeroobset siiamaani ei ole teinud, kuna pole näinud vajadust. Olematu aeroobne on mõjunud ka taastumisele ja alates tänasest lisasin kavva mõned rattatiirud. Endiselt valmistab muret kangus alaseljas, millele olen leevendust otsinud massaažist, venitustest, rippumisest erinevatest geelidest jne, aga seni tulutult. Ikka ja jälle olen jäänud mõtlema, kui erinevad inimesed on. Siinkohal mõtlen just spordipoolt. Olen jõutrenni teinud peaaegu 10 aastat ja selle aja jooksul kasvanud maksimaalselt 10 kilo. Ei tunne küll, et oleks midagi selle aja jooksul totaalselt valesti teinud, et areng nii väike. Samas tuleb "mees metsast", täiesti spordikauge inimene, teeb pool aastat trenni ja on tunduvalt parema vormiga (suurema lihasmassiga), kui mina. Teine teema selle toitumisega. Mina oma 72 kilo, olematu liigutamise (v.a. 3-4 jõutrenni nädalas) ja ca 3000 kaloriga langetan kaalu, samas teine inimene, kaaluga 100+ kg, sööb 2000 kalorit, näeb päevast-päeva tõsist vaeva, et mitte juurde võtta. Sellised sügavad mõtted siis seekord. Muidu kõik OK ja töötame edasi
  11. Silvar Rückenberg

    Õhtut! Eelmine kord lubasin rääkida ka oma muudest numbritest ja nagu öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem kui ... Hetkel keskmine kaloraaž 2605kcal (S-223g, R-93g, V-221g). Arvutasin huvi pärast ka päevade lõikes kaloraaži, ehk siis: E - 3045 T - 2682K - 2713N - 2177R - 2798L - 2558P - 2242 Esmaspäeviti on vist kõht tühjem kui neljapäeval Ja lõpetuseks paar pilti Silvari tungival soovil
  12. Silvar Rückenberg

    Nii! Viimasest sissekandest möödunud täpselt kuu. Mis siis vahepeal trennides toimunud on?! Jõutrenne nädalas endiselt 4. E - triits, biits - põhiharjutus rööbaspuudel surumine, K - rind, õlg - lamades surumine, R - jalad - kükk, P - selg - lõuatõmbed rihmadega all pausiga. Ülejäänud harjutused trennides varieeruvad, kuid need põhiharjutused hoian kindlalt koguaeg sees ja üritan nädalast nädalasse edasiminekut näidata. Järgnevalt toon välja oma põhiharjutuste viimase kuu progressiooni: ESMASPÄEV - rööbaspuudel surumine:12.01 - 5x1519.01 - 5x1626.01 - 5x1702.02 - 5x1809.02 - 5x1916.02 - 5x20 KOLMAPÄEV - lamades surumine (ca 60% keharaskusest):14.01 - 5x15x75kg21.01 - 10x25x45kg28.01 - 5x30x45kg04.02 - 5x35x45kg11.02 - 5x40x45kg18.02 - 5x45x45kg REEDE - kükk (ca 150% keharaskusest):16.01 - 4x10x11023.01 - 4x10x110, 15x110kg30.01 - 6x10x110kg06.02 - 7x10x110kg13.02 - 8x10x110kg PÜHAPÄEV - lõuatõmbed:18.01 - 6x1225.01 - 4x1401.02 - 4x1508.02 - 4x1615.02 - erinevad lõuatõmbe variatsioonid Surumises hoian kordusi kõrgel, et laduda põhja tulevaseks Fitness5 hooajaks Tõsist peavalu valmistas kükk, kus seeriatevahelised pausid viimasel trennil olid umbes 10 minutit. Toitumisest ja kaalunumbritest räägin järgmine kord, kuna hetkel pole kõiki andmeid arvutisse toksinud. Selle aja jooksul kaal langenud ca 2kg ja hetkel vaja teha mõningased muudatused, kuna edasine progressioon trennides on piiratud kaloraaži tõttu häiritud. Kuulmiseni!
  13. Silvar Rückenberg

    TERE ÕHTUT! Trennid sujuvad, kõht täis ja tunnen, et vorm ka paraneb vaikselt. EILNE TRENN: Rihmadega lõuatõmbed all pausiga - 6x12 Superseeria plokil kitsalt ülevalt alla - 5x12x41kg + plokil sirgete kätega 5x12x22,5kg Jalgade tõsted rööbaspuu pukil - 5x12 Kõhuli kaldpingil hantlitega viibutused - 2x20x(10+10)kg Pec-tec õla tagaosale - 20x25kg, 32kg, 39kg, 45kg, 15x52kg Õlakehitused pausiga hantlitega istudes - 5x20x(20+20)kg Seistes surumine kangiga aeglaselt - 3x20x20kg TÄNANE TRENN: Rööbaspuud - 5x16 Triits plokil köiega - 12x41kg, 43kg, 45,5kg, 50kg, 54,5kg, 59kg Triits plokil althaardes 1 käega - 2x8x25kg, 2x10x25kg Prantsuse surumine plokil - 5x12x50kg Biits istudes hantlitega pöördega - 5x(10+10)x(16+16)kg Kordamööda jalad kokku plokil - 10x20x54,5kg + jalad lahku plokil 10x20x45,5kg Tänane kaloraaž 2320kcal (S-179, R-57, V-273) Lõuna - pool kilo kanafileed: Hetk tagasi söödud õhtusöök - 2 saia sulatatud juustu ja suitsukana/soolalõhega: Head ööd
  14. Silvar Rückenberg

    Hei hoo! Kuna midagi huvitavat treeningutes toimunud pole, siis olen oma sõnavõttudega siin üsna tagasihoidlik. Trennid jaotatud järgnevalt: E - käed, kerge jalg, K - rind, õlg, R - raske jalg, P - selg. Alates tänasest hakkasin uuesti oma toitumist üles kirjutama, kuna mulle on nii lihtsam õigel rajal püsida. Kuigi tunde järgi olen kaloreid kärpinud, siis kaal veel sellega nõus pole - viimase paari nädalaga kaal püsinud või isegi kohati tõusnud. Sellepärast ka see kaalumine ja analüüsimine, et lihtsam toitumises muudatusi läbi viia. Tänane kaloraaž kokku 2620kcal (S-149, R-112, V-254). MENÜÜ: Tänane viimane pläust: Head ööd!
  15. Silvar Rückenberg

    Tervitused! Viimasest sissekandest on möödas lausa igavik. Kahjuks oli olukord vahepeal üpriski kehva. Viimase pooleteise kuu jooksul olin 2 korda haige (mõlemal korral umbes nädal raskemalt ja nädal kergemalt) ja esimene enam-vähem normaalne trenn oli alles eile. Trennipäevadel käisin küll saalis, aga seda võib rohkem võimlemiseks nimetada. Juba nädala pärast on jõutõstmise eestikad, kus kahjuks mingeid isiklikke rekordeid minu poolt seekord kindlasti ei sünni. Täna oli üle pika aja hommikul ärgates väga hea olla ja võib loota, et nüüdseks on haigusepisik läinud. Päeval käisime sõpradega Rakvere veekeskuses "patareisid laadimas". Väga mõnus ja lõõgastav oli. Homme plaanis rahulik jooksutiir teha ja esmaspäeval veel mõned kiiruslikud liigutused. Ja edasi kuni laupäevani pms võimlemist ja venitusi, et päris ära ei kooleks. Näeme järgmine laupäev TÜASK-is
×