Jump to content

rait000

Kasutajad
  • Sisu loend

    130
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rait000

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 09.01.1990
  1. 5x5 kava

    kui juba teemaks läks siis keegi võiks lahti seletada selle süsteemi ,et kuidas siis seda tehnikat kasutada..pole nagu enne kokku puutunud sellise.
  2. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1.Ott Kiivikas 2.Imre Vähi 3.Marek Kalmus 4.Indrek Viska 5.Valju Jagomäe
  3. korralikult toituma..

    ...
  4. korralikult toituma..

    ...
  5. Suitsetamine... KASULIK ??

    samas vaadake mida teeb coca cola roostega kui natuke seal ligundada teda..ja sis mõtlema hakata mida teeb coca pikapeale hammastega..aga noh eks suits ole jh paha asi..aga see pole ju ainuke millega tervist rikkuda saab..
  6. treeneri amet..

    ma tahtsingi ju peale gümnat minna õppima..kaks aastat jäänud veel..
  7. treeneri amet..

    huvi on mul suur..ja kes ütles et ma olen 70 kilone ja poisike..arendan ennast juba aastaid..ma paneks oma pildid üles kui fotokas oleks..mul haigus jõusaali vastu millest ma enam lahti ei saa..
  8. Suitsetamine... KASULIK ??

    mina ei saa aru miks hinnatakse seda suitsu kahjulikkust nii üle et jube..Ma ei poolda küll suitsetamist..aga ütleme nii et on olemas palju kahjulikumaid asju kui suits ja nendest isegi ei räägita...toome näiteks tavalise 14-15 aastase koolilapse kes koolis ostab mitu pudelit kokat igapäev ja ajab krõpsu näost sisse ja sporti ei tee..samas võtta üks suitsetaja kes toitub tervislikult ja teeb sporti..ja mõelge kui palju on eestis inimesi kes ei tee sporti ja ajavad päevast päeva seda keemiat näost sisse..ja tulge nüüd ütlema et see on ohutum kui suitsetamine..minu loogika on see et tegelikult need kes söövad igapäev krõpsu ja joovad kokat jne..kahjustavad oma tervist rohkem kui suitsetaja..ja neid inimesi on eestis samapalju kui suitsetajad kui mitte rohkem..igaüks teeb oma tervisega mis tahab..aga ühte ma teile ütlen kallid inimesed..suitsetamine pole see kõige suurem kurjajuur mis tervise tuksi keerab..
×