Jump to content

allar189

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

allar189

  • Tase
    Algaja
  1. jõusaal tallinnas

    oih...pigem olen tähelepanematu. tänud märkuse eest
  2. jõusaal tallinnas

    Tere, Sooviksin leida Tallinnas jõusaali soodsa hinnaga. Ehk oskate soovitada mõnda kohta? Mõned lingid antud asutuse kohta? Allar.
  3. jama parema käega

    sai käsi 4 päeva puhkust......nüüd õnneks kõik korras (ptui, ptui, ptui 3x üle vasema õla.....)
  4. nimelt igakord kui parem käsi saab natuke füüsilist pingutust tuleb biitsepsi piirkonda nõrk ja tuim valu sisse....võib tegu olla rebestusega? kui ei, siis mis võib viga olla...... ja kuidas see välja ravida?
  5. käia jõusaalis 3x nädalas..... http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=24# sealse kava järgi peaks tegema nädalas 5x, aga ml võimalus käia vaid 3x....
  6. surumisarvuti

    ja kus need kordused on 6x2 selle all mõeldakse siis ,et seerjaid 6 ja igas seerjas korduseid 2?
  7. Mitu korda nädalas käid jõusaalis ja kaua kulub aega trennile?
  8. kreatiini negatiivsed omadused?

    SIISKI POLE MA SAANUD VASTUST OMA KÜSIMUSELE!: "kui lõpetan jäädavalt kreatiini tarvitamise kas siis ei pea muretsema jõu & vormi languse üle?".
  9. kreatiini negatiivsed omadused?

    jep täpselt juhise järgi.....laadimine: 20g jagatud päeva peale nii 5 päeva & siis taseme hoidmise periood 5 nädalat 5g päevas......peale seda paus 4 nädalat......(& koos süsivesikutega),aga kui lõpetan jäädavalt tarvitamise siis ei pea muretsema jõu & vormi langusega ?
  10. Kui hakkan kasutama kreatiini, siis millised võivad olla selle negatiivsed omadused?
  11. Tere olen jõusaalis käinud 3 kuud, 1 kuu käisin 2x nädalas ja viimased 2 kuud olen käinud 3x nädalas.....Küsimus selline kas piisab käia 3x nädalast või peaks hakkama käima 4x nädalas ,mis oleks samas kulukam....samas füüsiliselt tunnen, et oleksin võimeline 1x nädalas rohkem küll käima.....
  12. kas olen alakaaluline?

    177 cm pikk ja kaalun 75 kg....
  13. olen kuulnud ,et oma kehakaal +10 kg oleks norm 1x vähemalt lükata
×