Jump to content

Thom

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Thom

  • Tase
    Algaja
  1. kui mina läksin, oli juba elekter kadunud, aga sisse sain . külma vett ka ei olnud, tulikuuma tuli ainult.
  2. K-1 Gladiators

    Eile K-1 eurospordist vaadates, nüpeldas see sama Mowgli ühte jaapanlast küll väga usinasti!
  3. stringide värv, pudel laual, kleeps kappil, kella osuti, rätik seinal, ruut põrandal, varjul kõrv puudu, kork laua peal,
  4. Supreme Fighting Challenge

    Minu jaoks täiesti maha visatud raha. Jorgenile palju õnne võidu puhul!
  5. kreatiin

    Siin sulle üks link: http://www.actionlove.com/cases/case11342.htm loe läbi, teinekord mõtled enne kui teed. Pärast laadimist 5g. enne ja 5g. pärast trenni. Mitte 25g. hommikul ja 25g. õhtul
  6. kreatiin

    Laadimine: 5 päeva 20g. ehk siis 4x5g. Järgmised kolm-neli nädalat 5-10 g. päevas. Tarbida koos proteiini ja süsivesikutega(parem toime) 5g. võrdub kuhjaga teelusikatäis. Tegelikult on siin foorumis eraldi suur teema kreatiini kohta, loe läbi saad palju targemaks. Võib-olla leiad, et sinul ei olegi seda vaja.
  7. maitsetu maitsvaks.

    Lühidalt, täna proovisin seda valku siis viinamarja mahlaga ja maitse oli PALJU PALJU parem kui veega. Et aitäh siis kes iganes mulle seda mahla asja soovitas!
  8. maitsetu maitsvaks.

    Vadak ikka, firma American.
  9. maitsetu maitsvaks.

    Silly one again: kas seda Traubenzucker müüakse apteegis või toidupoes?
  10. maitsetu maitsvaks.

    Mul on selline tunne, et ega ta piimaga ka palju parem ei ole. Kuidas näiteks viinamarja mahl või artic sport sobib? Tegelikult ma ei ole kuulnud, et keegi valgupulbrit spordijoogiga segaks...
  11. maitsetu maitsvaks.

    Tere. Küsimus konkreetne. Ostsin täna esimest korda maitsetut proteiini(mõtlesin, et hoian raha kokku ja pigistan sisse nagu õige eesti mees), aga tuli välja et seda on pea võimatu veega juua, nagu pakil kirjas oli Millega ma seda segama peaks, et see joodavaks muuta, või koguni meeldivaks?
  12. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tallinn-Reval Sport!
  13. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    Vaatasin video läbi. Muhe vend ma ütleks Sellise politseinikuga küll tegemist teha ei tahaks
  14. Fight night

    Miks need piletid nii krdi kallid on? Ütleme, et ostan pileti kohapealt ja tahaks normaalses kohas istuda ka siis 370.- Selle raha eest saaks juba koti head proteiini On asi seda väärt?
  15. Olen koguaeg joonud Eviani 0.7 pudel. Kulub täpselt trenni peale ära Saalis olen umbes poolteist tundi.
×