Jump to content

rollton

Kasutajad
  • Sisu loend

    234
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rollton postitused

  1. leidsin hea valguallika

    On muidu valgu sisalduse erinevus ka näiteks hollandi ja eesti heeringa vahel?
  2. Jõusaaliriided ja muud spordiriided

    Mugavus ja ole mõnus ära plätudega hakka käima.
  3. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

    Jälle huvitavat lugemist juurde. Edu ja usku!
  4. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    190cm, 97kg, 26a
  5. 2 probleemi

    Fastumiga sama jama, aga deep reljef on aidanud või mingi seesugune nimetus oli.
  6. 2 probleemi

    Selle esimese asja kohta ütleks, et mõni arst ka vahel eksib. Kui ikka nii kaua on jamanud, siis kohe arsti juurde.
  7. Mõnus treening, aga ...

    Äkki sa vaatad ennast liiga tihti peeglist, siis ongi vahest raske aru saada.Aga muidugi ka anna aega, Roomat ka ühe päevaga ei ehitatud ja 2,5 grammi valku päevas iga kilogrammi kohta ja küll ta tuleb.
  8. Mitu muna oled täna söönud, mul on neli hetkel.
  9. Palun abi.

    Ma arvan,et veel vähem, või on mul endal olematu tehnika.
  10. Kreatiin

    Süda läheb küll pahaks, aga õnneks ei ole väärt kraam välja lipsanud.
  11. Kas kasutad toidulisandeid?

    25g vadakuvalku, 50g dekstroosi
  12. Kõige lihtsam on siit tellida toitumis ja treeningkava. Raskem on siin foorumis lugeda püstitatud teemasid ja lugeda artikkleid.
  13. Ootaks häid soovitusi

    Ära hakka jah jagratast leiutama. Võta siit kava ja vaheta mingi aja pärast, et ajule ei hakkaks. Muidu, aga ilusat paisumist!
  14. Sinu kehalise tund

    Meenub, et kõige hullem oli nn akrobaatikaveerand-rööbaspuud, kangid ja vabakavad. Oh õudust, õnneks oli kooli kossutiimi treener ühtlasi ka keka õps, siis sai kuidagi ikka ära sebitud. Aga pikamajooks oli au sees- aastas kaks korda aja peale 9 kilomeetrit ja aastas korra 11 kilomeetrit võistlusena, muidugi ka cooperit ja muud sellist. Ikkagi korralik trenn, sest klassi siseselt oli nagu iga ala võistlus.
  15. Narkomaffia Mädajuure külas

    Kuulid olid nii koos ikka. Pimeda juhusega paneks kindlalt rohkem täkkesse.
  16. Narkomaffia Mädajuure külas

    See on küll põhjendamatu laksimine, et mina olen. Aga, keda enese kaitsmine tulu toonud on, kõik ikka massiga kaasa. Hääletan: Samakamees
  17. Narkomaffia Mädajuure külas

    hääletan: alessandro
  18. Narkomaffia Mädajuure külas

    Vat mille põhjal selline arvamus?
  19. Narkomaffia Mädajuure külas

    Ei viitsi lolli mängida. Hääletan: Samakamees
  20. Narkomaffia Mädajuure külas

    Kurat seda, et ta külamees oli teadsin ma isegi, nüüd peab sõeluma välja, kes teda ikka süüdistasid.
  21. Trapets

    Rinnalihase kuju tuleb sulle geneetikaga kaasa.
  22. Biitsepsid ...?

    Absoluutselt ei ole kasvamise kohapealt vahet kas kang või hantlid, vahelduse mõttes kasuta mõlemat.
  23. Narkomaffia Mädajuure külas

    Kui see valesti läheb, siis on järgmine kord seda lihtsam. Hääletan : Samakamees
  24. Narkomaffia Mädajuure külas

    Kurat mees, kuidas on loogiline, et maffia ei tapa meest, kes peab mingeid tabeleid? See ei ole ju loogiline!
  25. Narkomaffia Mädajuure külas

    Seda fakti ma ei teadnudki.
×