Jump to content

Vilps

Kasutajad
  • Sisu loend

    969
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vilps postitused

  1. Värniku tulemus

    Andres Raja on jah kahjuks ainuke eestalne 10-võistluses. Jube masendav vigastuste laine on ikka tabanud meie sportlasi. Rahnu, Pahapill, Turi - kõik vigased. Kunagi oli veel selline mees, nagu Mikk Joorits vms. Tema ka ära kadunud. Samas Raja on küllatlki hästi võistelnud - eriti 100m ning 400m tulid superhästi välja. Kahju on tema puhul kõrgushüppes, kus ta on sunnitud kasutama oma nõrgemat jalga, teine on ilmselt kergelt vigastatud. Kui saaks kõrgushüpet sooritada õige jalaga, siis sel MM-il ei oleks olnud 8000p probleem. Koguni 19cm hüppas täna oma parimast vähem. Kui nüüd lemmikaladest rääkida, siis kindlasti kõrgushüpe - ei teagi, mis just see üks lemmikutest on. Lihtsalt põnev. Samuti meeldivad sprindid. Ja kindlasti ka meeste oda+ketas.
  2. kõhulihased

    Jalgade tõsted rippes näiteks. Võid ka raskusi lisada jne...
  3. Millega veel tegeled

    Ise tegelen veel korvpalliga, samuti meeldib joosta. Lumelaud on ka üks lemmikumaid asju, aga sellega tegelen väga harva - kallis. Muidu õpin pedas kehakultuuri.
  4. Fitnessi pood?

    Tere! Oleks järgnev küsimus - Kus asub Telliskivi 51 (Seal peaks asuma see fitnessi pood?) ning kuidas sinna saada. Ja kas üks poodidest asub ka TARTU mnt. 43? Ei ole varem kokkupuudet nendega olnud, ehk keegi teadjam valgustaks mind. Ette tänades.
  5. Fitnessi pood?

    Aitäh esimesele vastajale. Naljakas proovisid vist olla
  6. Viin

    Ise olen 20 - selle ajaga joodud ka heal juhil umbes liiter õlut (rõve on see vedel leib) - vabandan õllefännide ees:P Aga on joodud ka mõni liiter viina ning mõned liitrid GINi. Täitsa norm ütleks ise. Alkot tarbin kõigest paar korda aastas.
  7. Kas Ujumine aitab !?

    Mina soovitan jooksmas käia. Ilmad veel lubavad seda. Väga hea viis rasvapõletuseks. Ja oleks vaja käia rohkem, kui kord nädalas. Ma ei tea, kui hea treenitusega oled, aga näiteks 3x40 minutit peaks piisama.
  8. mis kell?

    ...ja minu arust on õhtusöök natuke liiga hilja. Aga see ainult minu arvamus.
  9. rasvast kiirelt vabanemine?

    Ta ise tegelt ülekaalus pole...kaal väga norm. Lihtsalt kõhu peal natuke rasva ja soovib seda paremaks saada
  10. rasvast kiirelt vabanemine?

    Ei hakka uut teemat tegema ja küsin kohe siin....rubriigiks huvitav küsimus. 1 kuuga kõhu trimmi saamine on võimalik? Mul endal pole seda vaja, aga üks tüdruk soovis seda teada....Kas näiteks nädalas kolm korda jooksmiskäimine, igapäev kõhu lihaseid tehes ning korralikult toitudes on see võimalik? Tänud ette vastuste eest...ja omapoolsete arvamuste eest.
×