Jump to content

Vilps

Kasutajad
  • Sisu loend

    969
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vilps postitused

  1. Krabipulgad

    Arvan sama ja need peaks 100g kohta kaloreid andma kusagil 70-80. Poolteist kilo on ikka väga julm:)
  2. Pean tunnistama, et suht hirmus oli seda lugeda. Päevas kõigest 1000 kcal, mis on enese tapmine ja piinamine + see rets trenn, mida kirjeldasid. Oled ka alakaalule lähedal. Uskumatu lihtsalt. Kui aus olla, siis tahaks näha milline sa hetkel välja näed. Kas sa ei tahagi endale naiselikke kumerusi? Nagu siin eelnev mainis, midagi vist on sul kahe kõrva vahel valesti.
  3. uurimuslik töö

    Ma teen sul asja lihtsamaks. Fatburner on mõttetu suhkruvesi. Mine lase kraanist vett, pigista natuke sidrunit ja paar tl suhkrut. Saad sama tulemuse.
  4. vastlakukkel

    Hernesuppi ei söönud täna, kuna alles paar päeva tagasi sai seda söödud. Ühe vastlakukli sõin ka, rohkemaks polnud isu. Sai+vahukoor ei tõmba eriti:)
  5. 16

    Kui sa oled veel 16, siis tähendab, et kasvad ilmselt veel. Peamine vast oleks mitte kasutada selliseid raskusi - näiteks kükkide puhul, mis ületab sinu kehakaalu.
  6. Treening- ja toitumiskava

    Diislihinna tõusu pärast ilmselt:P
  7. Lemmik harjutus.

    Mulle meeldib õlavarre-kolmpealihasele teha ploki alla surumist, kitsas haare:)
  8. trenn

    Loen praegu su teksti ning vaatan, et rõhutad kõvasti seda rasvade põletamist. Ütleks nii, et ära sellele lootma jää, et mida rohkem rassid, seda kasulikum. Ma ei ole küll mingi ekspert, aga kui tahad rasva põletada, siis minu arust jõusaal pole just see parim koht. Pigem pööra veel suurem tähelepanu oma toitumisele, mis on veelgi olulisem. Ning tühja kõhuga jõusaali minek on küll suhtkoht enesetapp. Ära seda toitu nüüd kartma küll hakka, kui on plaanis alla võtta.
  9. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Vanus 21, kaalu ~85kg. Pean tunnistama, et absoluutselt ei meeldi lõuatõmbeid teha. Siiski see on väga oluline harjutus ja teen nii palju kuis jõuan. 10-15 vahele tuleb kindlasti, ilma nõksuta ning pealthaardega.
  10. Alumised rinnalihased

    Harjutused kaldpingil mõjuvad ülemisele osale.
  11. Rahurikkumine!

    Proovisin ka täna tolle šhokeerimise variandi ära - valisin õlevarre kolm- ja kakspealihase selleks. Aega võttis ca.30min. Väga mõnus enesetunne oli peale trenni, biits polegi varem nii punnis olnud - täitsa uskumatu vaatepilt oli:)
  12. Treeningukestus?

    Aga miks mitte tarbida treeningu ajal süsivesikuterikkaid jooke? Mina teen 2 korda nädalas jõusaali trenni ning mõlemal päeval kipub sinna 1.45-2h kanti minema. Pausid pole pikad, harjutusi pole palju, lihtsalt ei jõua kiiremini.
  13. Jalad kavast välja?

    Õpin kehakultuuri, mängin korvpalli ning käin jõusaalis. Viimasel ajal on probleeme jalgadega, mis tunduvad rasked (väsinud) ja põlved on valusad. Eelmisel nädalal jätsin jalgade päeva kavast välja, kuna tõesti ei suutnud end jõusaali vedada. Pean tunnistama, et kuigi jalgadepäev on üks mu lemmikuid, ei suutnud ega raatsinud jõusaali minna. Olen mõelnud, et äkki peaks jalad kavast välja jätma või vähemalt sellised harjutused, mis mõjuvad reielihastele, kuna seal vaja jalgu kõverdada. Nagu all poolt olevast kavast näha, siis käin kossu trennis + võistlused ning ka kord nädalas on kohustuslik võrkpall. Ise arvan, et äkki annavad need juba mu jalgadele piisava koormuse ning sellepärast võiks jalad jõusaali kavast välja jätta, enne kui põlvede seisund hullemaks läheb. Küsikski siin kohal teie arvamust? Minu nädalane treening kava näeb välja selline: Esmaspäev: - 21-22.30 Korvpall Teisipäev: - 11.30-13.00 Jõusaal (rind, triitseps, kõht) Kolmapäev: - 14.30-16.00 Jõusaal (selg, biitseps, kõht) Neljapäev: - 15.30-17.00 Võrkpall Reede: - 12.30-14.00 jõusaal (jalad, õlg, rind) - 20-21-30 korvpall Laupäev: 15.00-16.30 korvpall Pühapäev: - Puhkus alati!
  14. Jalad kavast välja?

    Lõuna ja õhtusöögi vahel on kerge eine, kas jogurt, kohupiim, puuvili või midagi muud. Samas hommiku ja lõuna vahele ei ole mul mõtet vast midagi toppida. Hommikusöök üldjuhul 8.30-9.00 paiku ning lõuna 12 paiku. Söön hommikuti piisavalt ja erilist isu seal vahepeal ei teki.
  15. Jalad kavast välja?

    Igatahes aitäh eelmistele kriitilistele postitustele. Tuli ka mõistus mulle nüüd pähe. Kui aus olla, siis saingi ise aru, et kohati on trenne liiga palju, aga teen nüüd paar muudatust. Jätan kindlasti ühe jõusaali ja ilmselt ka ühe kossu trenni ära. Ise usun, et toitumises pole viga...pigem on põhjus suures koormuses. Toitun olenevalt päevast 3-5 korda. Hommikuti üldjuhul puder, 1-2 korda nädalas omlett, mõnikord veel midagi muud. Lõunal praad või salat vms, sama õhtul. Peale trenne tarbin alati süsivesikuid, kas banaan, jogurt või midagi muud. Ühesõnaga söön ENDA arust korralikult.
  16. treening korvpalliks(hüppe võime)

    Air alert III - juhend on siin. www.streetball.ee/downloads/airalert.doc Seal ei olnud täpselt ära seletatud kui tihti seda tegema peaks. Mina sain nii aru, 3 korda nädalas või siiski 6 korda nädalas? Ehk keegi targem viskab pilgu peale. Ette tänades T.
  17. treening korvpalliks(hüppe võime)

    Kusjuures leidsin üles selle Air Alert III programmi eesti keelse juhendi. Kuna ise mängin korvpalli samuti, siis pakub täitsa huvi selle kava läbi tegemine. Kevadel hakkan kehakultuuri bakalaureuse õpet lõpetama - lisan selle programmi oma võimalike lõputööde teemade nimekirja. Eks vaatame, mida mu juhendaja järgmine nädal soovitab - äkki sobib.
  18. probleem

    Olgem ausad...noorena kasvuperioodis alustatud tõstetrennid mõjuvad kasvule pärssivalt. Kindlasti oleneb siin ka raskustest, mida on kasutatud. (võite vastu vaielda)
  19. Mõni kindlasti vaatab pealkirja ja imestab, et what the f.......Kuna homme on see suurpäev, siis mõtlesin, et võiks ju midagi mängu vaadates näksida. Tavaliselt olen ostnud kas pähkleid, kuivatatud banaane vms. Mida te tavaliselt ise sööte/näksite, kui vaatate mingit üritust, filmi mida iganes...? Äkki annate huvitavaid mõtteid.
  20. Snäkid Eesti vs Inglismaa mängu ajal?

    Aga miks peab alati sellest tervisliku toitumise režiimist kinni pidama? Miks mitte paar korda kuus lihtsalt midagi head nautida? See ei tee ju midagi halba. Vähemalt mitte mulle, kes ma pole professionaalne kulturist või sportlane. Teen lihtsalt 6-7 korda nädalas trenni, naudin seda ning meeldib ka söömine. Mina näiteks rämpsutoitu söön VÄGA harva. Ei tõmba lihtsalt. Kui tahan midagi head, siin võtan kasvõi paki kohupiima, lasen miksriga vahtu, moos peale....mõnus! Tavaliselt ma ei näksi toidukordade vahele. Kui söön, siis juba korralikult. Aga pean tunnistama, et mõnda spordiüritust vaadates lihtsalt mõnikord meeldib midagi kõrvale võtta. Olgu selleks pähklid, kuivatatud banaanid, puuviljakorvike, vahustatud kohupiim...mida iganes.
  21. Snäkid Eesti vs Inglismaa mängu ajal?

    Kalmaare pole proovinud, aga vinnutatud liha on tõesti hea. Kunagi sõin seda päris tihti, aga hakkas rahakotile.
  22. Kükkide raskused

    Ei hakanud uut teemat tegema. Treenin jõusaalis kolmel päeval nädalas. Neil päevil võtan kõik lihased läbi. Teen ka jalgu vägagi korralikult tavaliselt oma treeningnädala kolmandal päeval. Küsimus järgmine, et kuidas te suhtude sellesse, kui lisaks sellele ühele jalgade päevale teha veel lisaks eelneval 2 päeval mingeid harjutusi jalgadele? Kas tuleks kasuks, kui näiteks teisipäeval treeniks reisi (3 harjutust), kolmapäeval sääri (2-3 harjutust) ning reedel võtaks jalad uuesti ette. Küsin, kuna mängin korvpalli. Kas sellest mingit kasu kasvõi hüppevõime parandamisele või oleks tegemist vaid liigse enesetapmisega? Viimasel ajal olen jalgadele hakanud pöörama rohkem tähelepani ning ilmselgelt on hüpe paranenud. T
  23. Kasutasin küll otsingut, aga ei leidnud vastust oma küsimusele. Mängin korvpalli 3-4 korda nädalas ning jõusaali külastan kolmel korral. Neil kolmel päeval võtan kõik lihasgrupid korralikult läbi. Viimasel ajal tunnen, et vise on kuidagi kehvemaks läinud, jõunäitajad on samas aga paranenud. Kas selline müüt vastab tõele, et jõusaali trenn mõjub viskele negatiivselt? Üks vähetähtis küsimus ka, et miks just soovitatakse jogurtit peale jõusaali trenni süüa. Olen seda trendi siin foorumis tähele pannud. Kas niisama kerge kõhutäis või mingil muul eesmärgil? Ette tänades, T
  24. hommikumahlad

    Apelsinimahl on alati hommikulauas just oma kasulikkuse poolest. Apelsinid sisaldavad erinevaid mineraale ning vitamiine. Põhiliselt C-vitamiini. Ning juues hommikul ühe klaasi mahla, saame sellest terve päeva koguse kätte. Vähemalt sellist juttu kuulsin ühelt targalt inimeselt.
  25. Värniku tulemus

    Mulle ka meeldis see korvpallur:)
×