Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hi postitused

  1. poksiklubid tartus

    Ei ole vaja mind poksis õpetama tulla, suve lõpus saab mul 2 aastat täis, õpetab mind treener (Toivo sai kohe asjast aru)
  2. poksiklubid tartus

    No nüüd sa paned teemast mööda (samas mina ka kui arvestada algset teemat aga ...). Asi mida mina üritan selgeks teha on see et poks ja kickpoks erinevad nagu 1ks kontrolltööks õppimine ja mitmeks KT-ks õppimine (sama ajaga) . 1 KT puhul (siinkohal siis ainult käsivõitlus) on õppimise aeg on suurem ning asi saab paremini selgeks (vb saad aru mida ma silmas pean, see on kõigest soovitus, ei pea seda piiblisse panema. Mulle meeldib kui õpitakse üks asi korraga korralikult.). Algajale võib see kickpoks liiga keeruliseks jääda kohe alguses. Võtsin asja natuke teise nurga alt ...
  3. poksiklubid tartus

    On küll vahet, kick-i vennad õpivad kahte asja korraga ning lõpptulemus on see et ei oska kumbakit, olen näinud küll neid kick-i mehi kes koti taguma hakkavad, tehnikast pole tolkugi. Kõigepealt võiks oma ala profi käest õppida käte tehnika selgeks ja siis hakata jalga kaasama. Head poksi treenerid on kogu oma elu keskendunud käsivõitlusele ilma muude vilede ja kelladeta. Minu arust on parem keskenduda ühele asjale ning kui see selge õpitud siis edasi areneda.
  4. Muusika

  5. poksiklubid tartus

    Kõigepealt võiks jah poksimise selgeks õppida kui kohe kick-i peale minna. See on minu soovitus algajale.
  6. ei need lihtsalt klaasist kunstsilmad, mees ise on pime ...
  7. Kuidas oleks õige alustada

    Alusta tühja kangiga treenimisest, siis lisa kilo-kilo haaval raskust, kordused hoia 12-15 kanti. Toitu korralikult ... ja ära selja asendit unusta kontrollida !
  8. Kuidas oleks õige alustada

    Sobib ta neile kes korraliku põhja alla on treeninud ja liigseid raskuseid ei kasuta !
  9. lihaskasv ja toidulisandid

    Kaua teemaalgatajal üldse treeningstaazi on ?
  10. Kuidas inimesed lennujaamas reageerisid, kui seal see röövimise ja jooksmise koht oli ?
  11. räpane tänavakaklus

    Sul on ikka väga valed arusaamad, miks sa üldistad, on olemas väga normaalseid venelasi ja väga rumalaid eestlasi kelle kohta venelased ütlevad täpselt sama mida sina.
  12. ületreening

    Mul on selline küsimus, et mis on ületreeningu sümptomid ?
  13. Palju serious mass aitaks

    Mine baasharjutustele üle nagu: kükk, surumine, jõutõmme ja söö maksimaalselt nt kohupiima, liha, muna, juustu joo enne magamaminekut geefiri, petti v piima (ja mitte ainult enne magamaminekut vaid kogu päeva vältel). Pigem soovitaks valgu pulbri raha panna tavatoidu täiustamisele.
  14. Auhinnamäng

    Aga vot mina olen aus ja ei vasta !
  15. halb enesetunne

    mis keeles sa räägid ?
  16. Tervislik toit a la teleturg

    Äkki keegi põhjendaks ära ka, miks ta arvab et hot-dogid ja hamburgerid ebatervislikud on ?
  17. Odavise

    Eelkõige loeb ikka loomulik viskeliigutus, mis võib otsustavaks saada odaviskes. Aga mingil määral saab seda tulemust parandada küll trenniga, kui just kõige parema viskekäega pole. Aga jah loomulikel viskajatel kulub oluliselt vähem energiat ja trenni et see oda kaugemale saada. Ma arvan et viskeliigutust parandab ikka kõige paremini viskeliigutuse treenimine, nt seo endale mingisugune kummnöör käe külge teine ots kuhugi seina külge ja tee nagu viskaksid või võta lihtsalt kerge hantel kätte ja imiteeri viskeliigutust. Kui oda pole võtta siis sobivad väga hästi ka kivid viskamiseks jne (mitte inimeste pihta)
  18. probleem sinikatega

    Rohkem C vitamiini ei teeks paha
  19. eesmärk

    selline asi on vägagi võimalik
  20. Puhkamine

    need on juba superseeriad
  21. just just ja veel üks väga hea selja paksuse lisaja on minuarust ületõmme, mis suurendab muuseas ka rinnakorvi mahtu
  22. tahaks näha ühte algajat kasvõi kes seda lailihase harjutust tehes nii paigal oleks. Siiski see on suurema isolatsiooni astmega variant, mis vajab suuremat keskendumist..
  23. Äkki seletad lahti mida sa mõtled selle pealiskaudse lausega - "Päris nii see ei ole", et need jõusaalis juttu ajamas käivatel tüüpidel on parem tehnika? Inimesed on erinevad ja kes teab mõnele sobib üks tehnika teisele teine .. kolme aastaga peaks inimene ise järeldusele jõudma mis temale õige on ja kõige parema tulemuse annab, ei saa ju ainult õpikust maha teha mõtlemata väljaspool piire ja julgemata katsetada. Ja vb ongi mõne inimese areng kinni kuna nad on ise nii rutiinis kinni ja teevad need kolm aastat trenni oma samade vanade arusaamade järgi. Peace, arendan lihtsalt diskussiooni, need on minu mõtted ...
  24. No igastahes parem tehnika kui neil tavalistel jõusaalis hängivatel tegelastel, ta on lihtsalt rõhku pannud äärmisele isoleeritusele kus lihaskiudude rakendumise hulk on väiksem kui teise tehnika puhul. Eks igal ühel kujuneb oma arusaam ... Eks selline treeningtehnika arendab ka kindlasti lailihast kuid jah ... vähemulatuslikumalt kui teise tehnika puhul..see on minu arusaam, ise teen sama harjutust samuti erinevalt, kui seal videos näidatud on.
×