Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Hi

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 10.05.1989
  1. Ei saa aru:D

    Kuidas sa saad lampi teisele oma kava anda, mis see talle annab ?? Kava on koostatud Hr.Leesmann poolt võttes arvesse konkreetse inimese näitajaid ja soove. Küsige otse Hr. Leesmanni käest. Minuarust on see kava küsimise teema siit foorumist aeg ajalt ikka läbi käinud... otsige see ülesse ja postitage oma soov sinna.
  2. Flavourwave

    Pidi hästi töötama, kahel mu tuttaval on. Pidi ilusti läbi küpsetama ilma liigse rasvata, niiet juu ta siis midagi ikka teeb.
  3. Vormi pildid

    Päris selgelt on näha et vasakul pildil oled suurem...
  4. Mhm, tõesti norm, 15 sekundit tuuleveskeid. Mul jääb sõnadest puudu, et sinu kommentaarile pikemalt vastata.
  5. sapp'il on parem tehnika, vähemalt videos nähtu põhjal ütleks seda küll (minu arvamus). Jalg tundub ka väga hea potensiaaliga.
  6. see ei ole reegel ... Nt Tyson, Lesnar
  7. Marius on tugev, kuid aeglane, vähese võhmaga ja väga kesise tehnikaga. Natuke tuleb teda jooksutada ning varsti ongi ta nö sitting duck.
  8. ull vend

    Ilus tehnika ja ilma särgita ...
  9. lockerz

    Tundub, et iga foorum on täis seda lockerzi jama, mingi kergeusklik spämmib seda igalepoole.
  10. Jalg.

    Kas oled ise kokku puutunud mõne võitluskunstiga, või räägid seda mida oled kuulnud/lugenud ?
  11. Uni kadunud:(

    Mandlid on korras ?
  12. Poksi trenn ja jõusaal ?

    Väidaks vastupidi, aeroobne osakaal on suur (stamina). Mida rohkem oled tegelenud poksiga seda kõrgemale seda läve nihutatakse ilma, et anaeroobsesse staadiumi jõutakse. Soojendus on juba poksis korralik aeroobne eeltöö (sörk, varjupoks, hüppenöör). Trenni lõpus on tunne nagu oleks jooksnud maratoni. Hea võhm on poksis üks põhieeliseid vastase ees, mida on võimalik arendada aeroobse tööga.
  13. Kas kuskil tema treeningvideosid ka üleval on või midagi mis annaks aimu tema tehnikast, löökidest jne
  14. Varustuse pesemine

    Käesidemeid ei ole soovitatav pesta kuna sida venib välja ja kaotab oma elastsuse ning siis pole mõtet enam neid sidemeid edasi kasutada. Pritsi alkoholiga v mõne muu antiseptikuga...
  15. Elektrooniline poksikott!!!

    Tere, äkki mainiksid ka pubi nime ?
×