Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by intsu007


  1. olen 15,a poiss jõusaalis olen käinud mingi 5kuud nii umbes rinnalt läheb 60kg

    ja kehkaal kõigub 69-70 vahel .Ainevahetus on ka väga kiire .

    ma tahtsin sellist asja küsida kas kehakaal tõuseb kui mul on väga kiire ainevahetus

    ette tänates karatekid vastada võivad kõik

    Ma alati ei saa aru, miks see rinnalt surumine siia puutub <_< aga jah, mul on ka kiire ainevahetus lihtsalt peab rohkem sööma


  2. Ma ei saa aru, miks inimesed just ajavad taga kõhtu, rinda ja biitsepsit :o kui soov on pekivoldist lahti saada, siis uuri artikleid ja foorumi sarnaseid teemasid :lol: seal palju peki lahtisaamise viise :(


  3. Kindel värk ,et sööd vähe...Mis tähendab hommikul kerge söök ? Minu teada peaks hommikuti ikka kere täis kühveldama :) üldse peaks kõht kogu aeg nii enamvähem täis olema ;) kell kätte ja kasvõi äratuse peale sööma XD

    Edu kasvamisel:)

    kuidas siis sõjaväes hakkama saada niiviisi :)


  4. kakelnud olen palju, peksa pole antud, aga mu klassivend sai aasta tagasi niimodi tänaval vastu molli, et üks venku küsis suitsu ja klassivend vastas et tal pole, siis virutas venku hambusse. Kõik toimus hommikusel kooliteel :huh:


  5. Tegelikult oli maailmalõpp juba ära. See oli 2002 20. veebruaril. (2002 20.02) Aga kuna me keegi ei usu selliseid asju siis elamegi praegu oma usus edasi, tegelikult pole meid olemas juba 6 aastat. See mis meid igapäevaselt "ümbritseb, mida näeme, tajume, kuuleme" , see on unenägu. Selline on inimese aju tekitatud kaitse mis kandub surmahetkel astraalkehale, või hingele üle, et hinged peale surma hulluks ei läheks ja sigadusi tegema ei hakkaks, tundub neile, et elavad peale tegelikku surma samamoodi samas kohas ja kehas edasi. Nii oli ka enne maailmalõppu kõikidega kes surema pidid. Samal hetkel lihtsalt , neile märkamatult mindi üle astraalmaailma ja nad ei teadnuki, et nad tegelikult surid. Samamoodi meie kõik kes me 2002 20. veebruaril maailmalõpu läbi surema pidime. See kõik on uni.

    (Ok Kalmus peksab segast jälle, tänane trenn väljus kontrolli alt, õnnestus eriti karm seljatrenn teha vaatamata oma 104, kopikatega kaalu juures.)

    aga mis siis toimuma pidi 2002 aastal, maailmalõpp pidi olema ka 2000 aastal, aga mis juhtus: nothing


  6. Kel huvi lugege raamatut "Tagasi tekkeloo juurde", lühidalt öeldes elavad Nibirul inimeste nö klooniad kes kunagi iidsetel aegadel olevad enda geeni ristanud ahvi omaga ja nii meid siia tekitatigi. Ja kõik muu millele ei ole siiani seletust ,nt püramiidid, pidid ka nende käekiri olema. Füüsika proffessor ülikoolist teadis öelda et kui need meie loojad peaksid oma planeediga, mille trjektoor on ellipsi kujuline ja mis jõuab päikese süsteemi lähedusse umbes iga 2000 aasta pärast, ei looda selle teooriasse uskujad et nad siia uuesti heade kavatsustega tulevad.

    Huvitav oli lugeda igaljuhul soovitan huvilistele.......

    kust seda raamatut saab

×