Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik intsu007 postitused

  1. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    Nirvana pidavat tegema Moderate Rock-i. Instrumental Rock on ka päris hea
  2. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    Rock, Hard Rock, Moderate Rock
  3. Probleem biitsepsil!

    Tere, ma eile j6udsin Biitsepsitele seistes hantlitega küünarvarte kõverdamist (12,5+12,5kg) kodus 30 korda teha + teen 6 kordust ka, ning kui ma täna uuesti tegin siis j6udsin ainult 20 korda teha ja nii on varem ka ette tulnud, milles v6ib olla probleem, kas selles ei v6i viga olla, et teen igapäev.
  4. Probleem biitsepsil!

    Ma alustasin 7,5+7,5kg hantlitega, nyyd juba 15+15kg
  5. Probleem biitsepsil!

    ja niimoodi teen teiste harjutustega ka, aga millal ma v6in siis suuremaid raskusi v6tta
  6. Probleem biitsepsil!

    15+15kg ma j6uan 10 korda aga kui seeria sees kordusi teha kas siis ei tuleks vahepeal hantleid maha panna, 6-10sek hoian all ja siis teen edasi.
  7. Probleem biitsepsil!

    ega ma teengi aeglaselt ja keha hoian ka sirge, aga mis see seeria on
  8. Probleem biitsepsil!

    Tänud teile, v6tan siis hoo maha, aastal6pu treening ilma rauata
  9. Probleem biitsepsil!

    ma olen juba 1,5 kuud kodus treeninud ja j6udu tuleb, lihas kasvab, algul ma koolis j6udsin 24kg sangpommi rebida 20korda, nyyd juba 50korda
  10. õlg naksub

    liigesel v6ib olla liiga suur koormus peal
  11. õlg naksub

    mis harjutus täpsemalt see hantliga k6rvale, kas hantliga pysti lendamine v6i pingil selili lendamine, aga mitme kilose hantliga te teete
  12. Probleem biitsepsil!

    Ma kasutan proteiini Whey Matrix-it
  13. Probleem biitsepsil!

    ma ise arvasin sama, aga lihtsalt tahtej6ud on suur
  14. Probleem biitsepsil!

    ma eriti ei usu et lihas on väsinud sest biitsepsi ma alustan ka, ennem ma teen jooksuga lihased soojaks
  15. Probleem biitsepsil!

    ma tee ise kodus 18 harjutust, varsti lähen ka j6usaali, eesmärgiks on saada lihasmassi juurde ja j6udu ka, olen 182cm, 17a, ja kaalu ainult 66kg
×